Lenovo P70 Alınırmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

Hocalar telefonum artık değiştirme vakti geldi fakat maddi durumlardan dolayı en fazla 900 tl gibi bir rakama çıkabiliyorum,Bu rakama samsung ve htc almayı düşünmüyorum.

Lenova P70 i gördüm fakat kararsız kaldım.Aramızda kullanan aman hocam alma hata yaparsın diyen yada Ben kullanıyorum memnunum fiyat performans yeterli diyeniniz varmı?
    Yardımcı olursanız sevinirim.Forumda aradım ama bu telefon ile alakalı net birşeye denk gelemedim.

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Aldim suan p70 den yaziyorum hatta. Sor cevapliyim kafandaki sorulari. Alali 13 gun oldu bu arada

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

Isınma kasma gibi sorunları varmı ?  Aklına gelen problem oluyor dediğin sıkıntı varmı ?

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    MaDCouRaGe bunu yazdı

Isınma kasma gibi sorunları varmı ?  Aklına gelen problem oluyor dediğin sıkıntı varmı ?

hocam sayayım  eskiden s3 kullanıyodum sabah 8 de elime alıp 3g ile nette gezinmmeye başlayınca öğlen 1-2 de şarzı bitiyordu. şimdi  aynı şartlarda akşam 7 de eve geliyorum hala şarzım %30  tabi full kullanmıyorum. Donanım haberde pil kullanımı ne kadar iyi görürsün zaten. Kamerası orta halli ama bana göre çok iyi çünkü foto pek çeken biri deilim fazlasıyla 13 ve 5 lik kameralık işimi görüyor.  işlemcisi çok iyi antutu sonuclarında s5 i felan rahat eziyor. 1.7 ghzden 8 çekirdek.  arayüzü cidden güzel bir gram kasma olayı yok. çift tıklama ile ekranı açabiliyosun g3 olduğu gibi. deli gibi oyun oynadım halde ısınma çok az ama bu s3 le kıyaslarsam  hiç yok :D  eski alet bildin yanıyomuş :D fiyat performans  telefony resmen 20 küsür teli inceledim  bunda karar kıldım. 

ben teli ilk alırken şarz aleti yada priz aramaktan bıktım için bu teli tercih ettim gayette memnunum . 2g ramin  850 sini kullanıyor geri kalanı sende. telefoon gayet stebil şu ana kadar  hiç bir hata almadım. 

yazılım olarak  eylül sonunda android 5 geçicekmiş  geçmese bile sorun deil şuan yeterince iyi   youtube vidyolarını 720p60fps izleyebiliyosun.  ekranı tabi bi amoled deil  renk olarak ama parlaklık cidden çok iyi.  şuan arkadaşlarımda s5 veye g3-g4 alanlarla bazen kıyaslıyoz  acayip sinir oluyolar antutuda felan :D

fiyatı 800 tl ye aldım 2 adet ekran koruyucu ve arka kapak çıktı. ayrıca telefonunla başka telefonu şarz edebiliyosun :E

VEXTA tarafından 29/Ağu/15 12:11 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plusmira
    plusmira's avatar
    Erkek

z2 pro kullanıyorum 6 inc 2k ekran olmasına rağmen 1.5 2 günde bir sarja takıyorum lenovonun en güzel yanı 4000 mAh pili kullanması

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

sağolun bende çok arada kalmıştım sanırım en kısa zamanda gidip alıcam telefonu 

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

. ayrıca telefonunla başka telefonu şarz edebiliyosun :E

nasıl ya? :)

Memento Mori
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

iki defa yazmışım. 

Reskam tarafından 29/Ağu/15 16:35 tarihinde düzenlenmiştir

Memento Mori
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Reskam bunu yazdı

. ayrıca telefonunla başka telefonu şarz edebiliyosun :E

nasıl ya? :)

Otg kablosuyla.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

adamlar 4000 mAh batarya koyunca meydan okumuşlar resmen otg kablosu olayı ile

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=ba_40_L6juA

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2497 Toplam Mesaj: 13
telefon telefon lenova lenova p70