Leptop Tavsiyesi - 1800 TL Limit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

WarHead bunu yazdı:
    -----------------------------

lenova al pişman olmazsın hocam İ7 teknoloji 4 gb ram 1 gb ekrankartı saat gibi makina İ3 kullanıyorum 8 Aydır oynamadığım oyun yok :)

hocam bendede i5 var lenovo. Ama oynuyamadığım oyun çok var :D ne iş lan benim laptop mu sorunlu yoksa sen gerçek oyun mu oynamadın?

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek
    Hocam babada gerek fakat o kadar para vermem bu probok marka için ne dersiniz

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

yeni baslik istemedim bu konu altinda devam etmek istedim...

1 hafta sonra 5 adet leptop aliyorum ya hepsi sony vaio olacak yada 3 sony-vaio 2 tane asus asuslerin fiyati yarin ogrenicem sony vaiolarin fiyati 800$

islemci intel core i5

4gb rom

380gb hdd

1gb

ekran karti tam donanim listesi elime gececek bu fiyat uygunmudur bu fiyati tr getirmek istiyorum..

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gnygnr
    gnygnr's avatar
    Erkek

66albay bunu yazdı:

çok para vermeye niye bu kadar hevesli oluyor insanlar anlamıyorum. hoca dell in 1200 lira civarı yeni nesil i5 işlemcili makineleri var veya bi 100-150 daha koyup aynı özelliklerde asusda alınabilir. pcdepo sadecenotebook.com gibi sitelere bakın. ben bi notebook için 1500den bi lira fazla vermem. tavsiye istiyorsan asus un gt540m ekran kartlı modellerine bakabilirsin. veya (ben dell fanatiğiyim:D) dell 5110 serisine bakarsın

haci bence yanlis dusuniyorsun eger param olsa Dell Alienware x17r3 alirim fiyat biraz ucuk ama bu makinanin ustune makina yok.... Ama bu makina sanirim Tr de henuz yok. Ama yinede getirttirirdim...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gnygnr
    gnygnr's avatar
    Erkek

COURAGE_x bunu yazdı:

1 hafta sonra 5 adet leptop aliyorum ya hepsi sony vaio olacak yada 3 sony-vaio 2 tane asus asuslerin fiyati yarin ogrenicem sony vaiolarin fiyati 800$

islemci intel core i5

4gb rom

380gb hdd

1gb

ekran karti tam donanim listesi elime gececek bu fiyat uygunmudur bu fiyati tr getirmek istiyorum..

Bence gayet iyi Ben suan ukraynadayim burda 850 dolar ama tek fark hdd 500 gb

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

gnygnr bunu yazdı:

COURAGE_x bunu yazdı:

islemci intel core i5

4gb rom

380gb hdd

1gb

Bence gayet iyi Ben suan ukraynadayim burda 850 dolar ama tek fark hdd 500 gb

sen pahaliya almissin yaa aslinda aldigim fiyat 680$ ustune kar koyarak 800 dedim :) ukraynadan gecen sene esim aldi 570$

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
Toplam Hit: 4119 Toplam Mesaj: 28