Levis Magazasi Acmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Arkadaslar. Erzincanda levi's magazasi acmak istiuorum. On bilgi olarak size danismak'istedim. Bu markanin sartlarini biliyor musunuz. Bu konu hakkinda yardimci olabilir misiniz.

Saygilar

Murit

seadog

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

açarsın açarsında , benim kanka (ist ucuz giyim) seni bi köşede kıstırırsa vurur :D 

MustyKTE tarafından 04/Eki/14 00:07 tarihinde düzenlenmiştir

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

bildiğim kadarı ile lives Türkiye'den çekiliyor yani en azından üretim açısından buda fiyatlara nasıl yansız erzincanda nasıl olur bilemem, ama tavsiyem LCW olacaktır çocuk ve orta yaş grubu için şu şartlarda sürekli ivme kazanıyor. 

Mevzu derin | Papikolas Planet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    seadog bunu yazdı

Arkadaslar. Erzincanda levi's magazasi acmak istiuorum. On bilgi olarak size danismak'istedim. Bu markanin sartlarini biliyor musunuz. Bu konu hakkinda yardimci olabilir misiniz.

Saygilar

Murit

seadog

Penti veyahut Kompedan gibi iç çamaşır markalarını da gözden geçirin derim. Bunlardan başka bir de tesettür giyim olarak da çok fena para dönüyor. Bilginiz olsun diye söylemek istedim.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    karakutu bunu yazdı

bildiğim kadarı ile lives Türkiye'den çekiliyor yani en azından üretim açısından buda fiyatlara nasıl yansız erzincanda nasıl olur bilemem, ama tavsiyem LCW olacaktır çocuk ve orta yaş grubu için şu şartlarda sürekli ivme kazanıyor. 

Türkiye'deki fabrikalarını kapattılar..

LCW mantıklı ama kota durumu var mı bakmak lazım zira mağaza vardır mutlaka..

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

lcw parayı ağlatıyor her türlü

şahsen levis yerine

koton , lcw , ltb

tercih ederim.

mavi ise gereksiz pahalı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

pazar malı satsan daha fazla kazanırsın.. millette para yok.. he dersen ki para kazanim heryere giderim.. git diyarbakır ceylan karavil avm ye orda boş mağaza vardı al bi babayaro firma şubeliği skip ad ortaığı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

ermerkezdeki çeşitliligi getirip daha uygun fiyata bu işi yapman gerekecekki tutsun oda zor bence acma 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Levis geçen fabrika kapattı hocam. Küçülmeye gidiyorlarmış. Şu an yeni şube açıyorlar mı?

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek

http://www.levi.com/TR/tr_TR/customer-service/contact

buraya yazarsan belki cvp verirler

maaasebeci....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sakın yanından bile geçme.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
Toplam Hit: 2453 Toplam Mesaj: 21