LG G3 Mavi Ekran

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

ben 190 derecede sandisk yazan çipi ısıttım açıldı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

İşlemci değiştiriliyo. Fakat akı bokunu kurtarmaz :) 300-400 lira istiyorlar.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

Ayni olay garantinin bitmesine 3 gün kala oldu yenisi ile değiştirdiler geçen yıl. Yenisi gelince kutusunu açmadan satmistim. Bana anakart sorunu demişlerdi. Gecmis olsun garanti yoksa cop

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Garantisi yok soğutucu ped i deniycem idare etse 2 3 ay yeter olmadı anakart değiştirsem nasıl olur acaba baska telefondan çıkma anakart bulabilirsem felan

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ben bu lg nin anasını bacısını..

arabada bulutut bide navigasyon acınca telefon eriyecek die korkuyorum

bide ısındıgı için inanılmaz yavaslıyor

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 2912 Toplam Mesaj: 16
lg g3 ekran mavi