LG G6 Tanıtımı Canlı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

G6 da kronik sorun olmadigini garanti etseler....

Ben ne diyom ya...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Ben ne diyom ya...

Şu G4'teki anakart yakma olayı çok müşteri kaybettirdi. Sorun karşısında sessiz kalıp kimi müşterinin cihazını değiştirdiler kimi müşterinin anakartını. Ancak garantiden sonra aynı sorunu bi daha yaparsa at çöpe gitsin.

Yoksa LG'nin gerek arayüzü olsun, gerek ekranı ve kamerası olsun beğeniyorum ama bu kronik sorunları insanı markadan soğutuyor.

Bu cihazda çok hoşuma gitti. Kronik sorunlarının ortaya çıkmasını bekleyeceğim 5-6 ay ondan sonra duruma göre bakarız.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

LCD ekran ile olacak iş değil bunlar biri LG ye samsung display den oled ekran tedarik etmesi gerektiğini söylesin. 

LG'nin kendisi zaten OLED üreticisi. Yeni iPhoneların ekranlarını LG üretiyor.

http://shiftdelete.net/iphone-8-ekrani-icin-samsungla-anlasildi-79349

LG panel üretiyor ama telefonlarda kullanmayı öğrenemedi , TV paneli olarak çok güzel fakat telefon panelleri hepsi sorunlu 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Ben ne diyom ya...

Şu G4'teki anakart yakma olayı çok müşteri kaybettirdi. Sorun karşısında sessiz kalıp kimi müşterinin cihazını değiştirdiler kimi müşterinin anakartını. Ancak garantiden sonra aynı sorunu bi daha yaparsa at çöpe gitsin.

Yoksa LG'nin gerek arayüzü olsun, gerek ekranı ve kamerası olsun beğeniyorum ama bu kronik sorunları insanı markadan soğutuyor.

Bu cihazda çok hoşuma gitti. Kronik sorunlarının ortaya çıkmasını bekleyeceğim 5-6 ay ondan sonra duruma göre bakarız.

Evet bende de G3 vardi, cok guzel ve kullanisliydi o da kronik ariza yuzunden garanti biter bitmez pic oldu.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

lg nin en iyi telefonu g2 dir sonraki çıkanlar hepsi çöp yanında g2 kullanıyorum g4 ten daha iyi performans alıyorum belkide benım kullanımım ile alakalı olabilir 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.phonearena.com/news/LG-G6-vs-iPhone-7-Plus-Bezel-less-vs-Bezel-ful_id91424

iPhone 7 Plus'ı parçalamış resmen. Kamerası daha aydınlık çekiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Ben ne diyom ya...

G4 garantime 2 ay kala anakart arizasi verdi. Degistiler fakat anakart arizasi versin diye cok yoruyordum teli. Suan kibar kullaniyorum sorun yok

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

http://www.phonearena.com/news/LG-G6-vs-iPhone-7-Plus-Bezel-less-vs-Bezel-ful_id91424

iPhone 7 Plus'ı parçalamış resmen. Kamerası daha aydınlık çekiyor.

Özellikle son fotoğraftaki palmiyelerin arasından geçen ışığı muazzam çekmiş. 7Plus da o kısımlar yok edilmiş gibi.

Renkler daha doygun ve canlı. 7Plus kamerasında sarımtrak bir görüntü var gibi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=9DJ6clU5E5E

Samsung S8'in fiyatını 4.000 lira yaparak LG'nin önünü kesti G6 3.700'den çıkacak satışa.

mkyb tarafından 22/Nis/17 20:36 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Androidten kopamiyorum bi türlü :))) 

Resimler konusunda oynama çok yapılıyor o yüzden pek güvenmiyorum böyle testlere. Özellikle portre ve gece modunda çok güzel fotolar çeken iphone un dış ortamda cortlayacagini zannetmiyorum. 

Benim kriterim belli; takilip kalmayacak 1 yil geçsede pert olmayacak o yüzden foto parmak izi vs değil işlemciye hızına bataryaya bakıyorum. G3 u ilk çıktığı yil yurtdışından imei kayıtlı aldım hala akiyor telefon uzmedi benim. Telefon pert olmadan da değiştirmek istemiyorum açıkçası. Bi tarafım xiaomi dene diyor bi tarafım lg den devam et diyor karar veremedim :))))

Gerçi ben alacak noktaya gelene kadar bi kaç model daha çıkar akiyor mübarek hala kasma donma yok bi batarya yeniledim o kadar.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 2957 Toplam Mesaj: 24
lg life is good