LG Türkiye'ye Geri Döndü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Komiksin elci. 50 lira bile olmayan hafıza kartına 150 lira demişler.

Türkiye pazarlama sorumlusunu yatırıp kulağına fısıldamak lazım aşlkjsfşlakjşkfj

Sen kulağına yap, ben bel altı işlem yapacağım.

G3 ün götümde patladığı günler geldi aklıma...

g3 stylus var annem kullanıyor allahdan sabırlı biri bana al şuan bi bak sıkıntı var deyince bir menüde dolaşmak bile insanı kanser ediyor lkajsdfşşkkl pozisyon değişerek grup halinde şeyababiliriz :D 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

LG kullanmadım Samsung ta kullanmadım Samsung s4 mini hanıma almıştım benim lanet Afyon 5 ıslandı gittim servis dirsek çekti bende sony almıştım Hala Sony ler deyim xz1 kullanıyorum denize girerken şortla sağa sola fırlat geç çık ordan duşa gir banamısın demez lg geri gelmiş Sony gelirmi kimbilir. 🤨 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Çok iyi haber, bootloop'a doyacak millet :)

The king is bleeding.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG G3 Stylus'ın kasması normal zira 1 GB ram var. 2014'ün telefonu yani 5 yaşında.

Sony telefonlar her zaman sağlam olmuştur zira kütük gibi bir tasarımı var. Nokia Lumialarda aynı şekildeydi. Tasarımları kötüydü ama sağlamdı. İnce tasarım = kırılgan telefon.

Mesala tasarımıyla tam bir kütük olan Nokia Lumia 920'nin sağlamlığını gösteren bir video :

https://www.youtube.com/watch?v=E3c8il_Q6SU

mkyb tarafından 07/Ağu/19 00:12 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

V30+ fiyat olarak şuan aşırı uygun :

https://www.hepsiburada.com/lg-v30-plus-128-gb-lg-turkiye-garantili-p-HBV00000A8IAJ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG ve Qualcomm 5 yıllık sözleşme imzalamış. Yani LG 5 yıl daha telefon işinde olacak. Adamlar ne olduysa geçen seneye kadar mobilden çekiliyordu şuan mobile sardılar. Tahminim mobil alanda iş bilmeyen yöneticileri şutlayıp yerine işi bilen adamları getirdiler. 

Mobil telefon piyasası Çinlilere kalmışken güvenli liman olabilir. Samsung zaten fiyat konusunda abartmaya başladı onu hiç saymıyorum. Nokia desen ilk güzel girdiler ama devamı gelmedi modellerin. Sony desen çoğu ülkeden Türkiye'de dahil mobilde çekildi zaten. HTC ise Google aldığından beri yokları oynuyor.

mkyb tarafından 26/Ağu/19 00:33 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

6.000  liraya kimse almaz. Kaldı ki projektör ne alaka ? Hediye veriyorsun bari televizyon falan verde bi işe yarasın LG.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=9VVj4eFJ4AM

Şu Oled televizyonlara içim gidiyorda ekran yanması olacak sonunda o kötü işte. Servis kullanıcı hatası deyip çıkıyor kenara.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netWire
    netWire's avatar
    Erkek

G4 faciasından sonra tövbe ettim. Android cihaz alacaksam kesinlikle Samsung'dan alırım.

Fatal error: Call to undefined function mutlu_ol() in hayat.php
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=9VVj4eFJ4AM

Şu Oled televizyonlara içim gidiyorda ekran yanması olacak sonunda o kötü işte. Servis kullanıcı hatası deyip çıkıyor kenara.

bi 10 sene daha oled teknolojisinden uzak durmak gerek , kendim kullandım yıllarca ama o zaman LCD teknolojisi çok kötü durumdaydı. s3 - samsung wave  benq s88 zamanlarını söylüyorum.

şuan LCD teknolojisi çok iyi durumda , aq samsung un ekranları daha mağzada teşhirde yanıyor 

Toplam Hit: 3863 Toplam Mesaj: 27
life is good bootloop