folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Libra Gelir Ve Tether Sonu Gelir

Libra Gelir Ve Tether Sonu Gelir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ran
    ran's avatar
    Erkek

Libra Coin satışı başladığında Tether'in sonu gelir.      yavaş yavaş 

XRP sonu gelir

stabil coin'inlerin sonu gelir.

Bu durum tam tersini düşünebilirsin sana kalmış dikkat et.

ran tarafından 18/Eki/19 22:55 tarihinde düzenlenmiştir

Bilmem kaçıncı galaksiden gelen gama ışınlarına maruz kalmak için Pipimizi açıkta tutup UFO konmasını bekledik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

O sırada beynim 

https://www.youtube.com/watch?v=UcpCvK2WgeQ

hiç bişi anlamıyorum bu coin işlerinden. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeLeVoLe
    TeLeVoLe's avatar
    Erkek

Tetherin toplam piyasa degeri : 4 milyar 124 milyon dolar

Ripplenin toplam piyasa değeri 12 milyar 720 milyon dolar. 

Libra ico iken ne kadar topladi ?

Şirket ne kadar libra elinde tutacak ?

Libranin ne kadari Piyasaya sürecek ve yil icindeki satis miktari ne kadar? 

Hangi sirketler ne kadar öntalepte libra aldi. Ne kadar kar payi sözu verilip bu denli büyük bir reklam yapildi..

Adamlar toplamda 200u askin bankayla anlasmis altyapisini kurmus bakiniz akbankta Ripple transferi mevcut ki sadece bir banka... libranin oncelikle yol haritasinda daha seffaf olmasi gerektiğini beyan etmedikce stabil coin olarak dusunmeyin.

Siz siz olun usdt de kalin. 

TeLeVoLe tarafından 18/Eki/19 23:25 tarihinde düzenlenmiştir

Mahallenin Tavuk Hırsizı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Sen bu ara coinlerle kafayı fena bozdun keçileri kaçırma dikkat et

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ran
    ran's avatar
    Erkek

Bir coin'in market toplama değeri o coin'in değerli olduğu anlamına gelmez.

Bir paranın para  olabilmesi için arkasında bir devletin ya da bir kurumun bastığı para karşılığında bir değeri kenara ayırması gerekir.

Para otoriterleri:

İşte bundan dolayı ABD ve Avrupa karşılığı olmayan hiçbir coin paralari para olarak değerlendirmedi.

Ve eğer Çin'in kripto parası serbest coin olarak dünyada dolaşırsa ekonomi olarak her şey değişime uğrar.

ran tarafından 19/Eki/19 17:08 tarihinde düzenlenmiştir

Bilmem kaçıncı galaksiden gelen gama ışınlarına maruz kalmak için Pipimizi açıkta tutup UFO konmasını bekledik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeLeVoLe
    TeLeVoLe's avatar
    Erkek
    ran bunu yazdı

Bir paranın para  olabilmesi için arkasında bir devletin ya da bir kurumun bastığı para karşılığında bir değeri kenara ayırması gerekir.

Para otoriterleri:

İşte bundan dolayı ABD ve Avrupa karşılığı olmayan hiçbir coin paralari para olarak değerlendirmedi.

Venezuella amerika kitasinin en büyük petrol üreticisi ve "Petro" adli devletin dijital parasinin tek hakimi. 1 petro icin bir varil petrol ayirdi ki bu kaynak doğrulandi.elmas altin ve diger değerli madenlerle desteklendi ama ambargolu olduğu icin hiperenflasyonun gölgesinde kaldi petro.

1 tetherin karsiligida bir dolar olarak bankadaki değeri doğrulandi.

Tetherin banka rezervleri sürekli denetliyor ki raporuda asagida yaziyorum

Bloomberg, ABD Doları’na endeksli sabit kripto para Tether’in itibari para rezervlerinin gerçekten dolaşımdaki token’ların değerine eşit olduğunu bildirdi.

Banka raporlarının gözden geçirildiği belirtilen haberde 2017 yılının Eylül ayından 2018 yılının Temmuz ayına akdar dolaşımdaki her bir USDT’ye eşit ya da daha fazla birleşik bir itibari para bakiyesi olduğu belirtildi.

Mahallenin Tavuk Hırsizı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

dayı sen niye sürekli biz muhabbetin başını kaçırmışız gibi konular açıyon

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

İnstagram fenomeni seyf'in yeni bir video çıkmış bugün. Şaka maka, ciddi anlamda süper bir tespit var orada.
    Youtube, İnstagram ve Twitter bir yanda, Facebook bir yanda. Ve diyor ki " Bana bakmayın ollllummmm, bitmişim amg..."

Facebook aynen şuan bu durumda, Mark'ın son atımlık mermisi gözüyle bakıyorum bu Libra'ya. Sadece süreyi uzatarak merak ve ilgi uyandırmaya çalışıyor.
    Yoksa, şurada 5 sene sonra, Facebook sadece messenger'ının ses ve görüntü kalitesi diğerlerine göre daha iyi diye kullanacağımız bir iletişim aracı olacak.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı

İnstagram fenomeni seyf'in yeni bir video çıkmış bugün. Şaka maka, ciddi anlamda süper bir tespit var orada.
    Youtube, İnstagram ve Twitter bir yanda, Facebook bir yanda. Ve diyor ki " Bana bakmayın ollllummmm, bitmişim amg..."

Facebook aynen şuan bu durumda, Mark'ın son atımlık mermisi gözüyle bakıyorum bu Libra'ya. Sadece süreyi uzatarak merak ve ilgi uyandırmaya çalışıyor.
    Yoksa, şurada 5 sene sonra, Facebook sadece messenger'ının ses ve görüntü kalitesi diğerlerine göre daha iyi diye kullanacağımız bir iletişim aracı olacak.

Instagram ile Facebook + whatsapp sahipleri aynı.

Kısacası youtube bir tarafta geri kalanlar bir tarafta desek daha doğru.

Twitter ı karıştırmaya gerek yok facebook kadar bile popüler değil hala.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

O sırada beynim 

https://www.youtube.com/watch?v=UcpCvK2WgeQ

hiç bişi anlamıyorum bu coin işlerinden. 

1.59 dan sonraki benim kafa :D 

İndia İndia !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    TeLeVoLe bunu yazdı
    ran bunu yazdı

Para otoriterleri:

Venezuella amerika kitasinin en büyük petrol üreticisi ve "Petro" adli devletin dijital parasinin tek hakimi. 1 petro icin bir varil petrol ayirdi ki bu kaynak doğrulandi.elmas altin ve diger değerli madenlerle desteklendi ama ambargolu olduğu icin hiperenflasyonun gölgesinde kaldi petro.

1 tetherin karsiligida bir dolar olarak bankadaki değeri doğrulandi.

Tetherin banka rezervleri sürekli denetliyor ki raporuda asagida yaziyorum

Bloomberg, ABD Doları’na endeksli sabit kripto para Tether’in itibari para rezervlerinin gerçekten dolaşımdaki token’ların değerine eşit olduğunu bildirdi.

Banka raporlarının gözden geçirildiği belirtilen haberde 2017 yılının Eylül ayından 2018 yılının Temmuz ayına akdar dolaşımdaki her bir USDT’ye eşit ya da daha fazla birleşik bir itibari para bakiyesi olduğu belirtildi.

Tetherle ilgili bu haberin linkini paylaşır mısın ? 

Toplam Hit: 2332 Toplam Mesaj: 12
xrp libra xrp nasıl stabil coin