Linux Redhat 9.0 Yardim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnvoyCharedtes
    EnvoyCharedtes's avatar
    Erkek
    Beyler Linux Red Hat 9.0 i Kurdum Hersey Tamam Calisiyor Yanliz İlk kez Linux Kullaniyorum Ve Yardima İhtiyacim var En Basitinden Bazi Programlar Kurmam Lazim Ama Kuramiyorum Windowsdaki Gİbi Bir Setup Ekrani Gelmiyor Ve Basitce Anlatan Kimseyi Bulamadim Yardimci OLursaniz Cok Sevinirim Wmware İsimli Programi Kurup Linux Altinda Windows Calistircam Ama Kuramadim Simdiden Te+sekkurler.

Üstte gök basmasa, altta yer delinmese,Türk milleti, ilini töreni kim boza bilecek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    öncelikle programın başka bi sürümünü bulup (program.arsivi.com)dan falan bi dene. Ayrıca hangi programı kuramadın yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Only_Time
    Only_Time's avatar
    Erkek
    Ya abi bu linux cok güzel bişey ama çok karişik ya nidilecek bilmem :

Bilgiyi paylasmak guzel şey
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    root
    root's avatar
    Erkek
    Wmware makınayi cok kasiyor ve sistemde çaliştirmak için en az 1 GB disk alani 256 mb ram istiyor .. eger nasil çaliştirilacagi hakkinda bilgi istersen sana kucuk bir how-to hazirlarim...

printf(" I'm Crazy Over You \n" )
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnvoyCharedtes
    EnvoyCharedtes's avatar
    Erkek
    sev1n1r1m yazarsan cunku kurmam laz1m s1stem1m baya 1y1

Üstte gök basmasa, altta yer delinmese,Türk milleti, ilini töreni kim boza bilecek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    root
    root's avatar
    Erkek
    Sana onu bir yere upload ederim hazrilar ama bu hafta sonu çok yogunum su anda gecenin 4 ü ve ben hala işteyim çalişiyorum yani hazirlamaktan filan kaçtigim yok hazirlar upload ederim okursun.. ok ??

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mf_akbulut
    mf_akbulut's avatar
    Erkek
    Kardisim sen linux altinda windows calistirmakla ne dimek istiyorsun yaa ????

Nie bole kastiriyor :) Kur partition magic 7.0 ayir diskini 3-5 parcaya (primary - extented nedir biliyorsundur umarim) ardindan kur linux'unu ve bu sistemin yanina da istedigin kadar windows isletim sistemi kur (bende redhat8.0 win2000 ve win-xp war)we linux'un lilo'sunu ayarla ...(loginde Default olarak ta istersen windows yap)...Daha sonra kullan babalar gibi ...

Ilk bir - iki ay baya zorluk cekeceksin ..komutlarla hasir nesir olduktan sonra linux'tan vazgecemeyeceksin inan :)

( ben en cok zipleme olayina takilmistim zipleyip tekrar acmak mannak kasmisti beni ama suan baya bi bilirim apache perl mysql felan da filan otturuyoruz yane :P )

google'da linux e-book die arattir bi suru bulursun istemedigin kadar yane ... Ama turkce bulabilir misin bilemiyorum ...

Takildigin mevzu olursa yesil_ercis@yahoo.com'dan bana ulasabilirsin ...

Hade kolay gelsin bakem ...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    root
    root's avatar
    Erkek
    mf_akbulut bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kardisim sen linux altinda windows calistirmakla ne dimek istiyorsun yaa ????

Nie bole kastiriyor :) Kur partition magic 7.0 ayir diskini 3-5 parcaya (primary - extented nedir biliyorsundur umarim) ardindan kur linux'unu ve bu sistemin yanina da istedigin kadar windows isletim sistemi kur (bende redhat8.0 win2000 ve win-xp war)we linux'un lilo'sunu ayarla ...(loginde Default olarak ta istersen windows yap)...Daha sonra kullan babalar gibi ...

Ilk bir - iki ay baya zorluk cekeceksin ..komutlarla hasir nesir olduktan sonra linux'tan vazgecemeyeceksin inan :)

( ben en cok zipleme olayina takilmistim zipleyip tekrar acmak mannak kasmisti beni ama suan baya bi bilirim apache perl mysql felan da filan otturuyoruz yane :P )

google'da linux e-book die arattir bi suru bulursun istemedigin kadar yane ... Ama turkce bulabilir misin bilemiyorum ...

Takildigin mevzu olursa yesil_ercis@yahoo.com'dan bana ulasabilirsin ...

Hade kolay gelsin bakem ...

Adam ne diyor sen ne diyor lol yaa wmware nin ne oldugunu biliyormusun adam çaliştirmak istiyor .. Linux kurulumu ile bir alaksi yok Partiton MAcig le ne işin var senin ?

LOL+LOL
    bu kadar kazmasinida ilk defa goruyorum ilk yazilan mesaji yeniden oku ...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    root
    root's avatar
    Erkek
    EnvoyCharedtes bunu yazdı:
    sev1n1r1m yazarsan cunku kurmam laz1m s1stem1m baya 1y1

arkadaşim asagidaki linkte bir rtf formatinda bir document var işine yarayacagini saniyorum...
    http://members.lycos.co.uk/unbreak/vmware.rtf

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    inndir.com dan
    winex i inndir windows oyunlarını çalış tımanı sağlıyo

ftw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warex
    warex's avatar
    Erkek
    merhaba redhat9.0 da zaten disk bolumlendirme var kurulum sırasında sana soruyo ama bak sen bilgisayarına hem linux hemde windows kurmak istiyorsan once fdiskle hardiskini 2 ye ayırman gerekiyor sonra windowsu kurucaksın bi diske sonra da linuxu 2 ci diske kurucaksın sonra açılınca sadece hangisini seçicegin sana kalmış ister linux ister windows benim makinede 3 tane işletim sistemi var FreeBSD linux windows sorunların için admin@kolayhack.com mail atarsan sana daha iyi yardımcı olurum www.kolayhack.com

HACKED BY WAREX
Toplam Hit: 4656 Toplam Mesaj: 13