folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Listeme Eklemediğim Bi Kişi Durmadan Bişiler Yazıyo Anlamadım Cvpta Vermedim Bi Bakın Yardımcı Olun!

Listeme Eklemediğim Bi Kişi Durmadan Bişiler Yazıyo Anlamadım Cvpta Vermedim Bi Bakın Yardımcı Olun!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakyu
    fakyu's avatar
    Erkek
    emrecan_hezo@example.com adresinden birini listeme eklememiş olmama rağmen bna slm fln diip
    duruo
    bisürü şey yazıo nası yapıo anlamadım ve cvp bile vermedim direk sayfayı kapattım bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olsun sinir oldum buadama:@
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    siktir et
    çak engeli bak rahatna

punto cero
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakyu
    fakyu's avatar
    Erkek
    abi adam listemde ekli değil eklersemde sorun olcağını düşünüyorum adamı eklemeden nası engellicem bi sölesene:)bide sonunun example olması enteresan geldi bna ama...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    hoca sağ üst köşede msn adamcığı var üstünde engel işareti falan ona tıkla bi zahmet be

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    demekki daha önceden silmişsin ekle önce sonra engelle..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    adam listende deil ama izinli. al listene bas engeli

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakyu
    fakyu's avatar
    Erkek
    önerileriniz için saoln msne ilk girdiğimde halledicem:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    demekki daha once eklemissin listene sonra silmissin ama engellememissin ondan adam sende izinli olarak gorunmuyodur!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Allah'in bu buyuk nimetine biz "DMSN" diyoruz. Engellemek care olmaz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    velicavus
    velicavus's avatar
    Erkek
    DMSN nedir ?

Dmsn java tabanlı bir messenger programıdır. Windows Msn'den daha gelişmiş onun illegal versiyonu da diyebiliriz.

DMSN Messenger'ın özellikleri nelerdir ?

DMSN dediğim gibi özellikleri bakımından W.Msn’den daha gelişmiştir, kısaca özelliklerini anlatmak gerekirse :

Mükemmel özellikler :

+ Sizi listesinden silenleri veya listesine kabul etmeyenleri gösterir.
    + Sizi BLOCK yapanları hiç bir program veya siteye gerek kalmadan kendi menüsünde tarar ve gösterir.
    +Birisi sizin nickinizi tıkladığı anda ( kim bu diye bile olsa ) yazmadığı halde sayfayı açar ve bu kişi sizin avatar kontrolünüzü yapıyor diye uyarır.
    + Çoklu adres girişi yapabilirsiniz, mesela aynı anda 10 adresinizi girer ve tek bir Msn üzerinden hepsini kontrol edebilirsiniz, 10 tane Msn Messenger kurulu gibi bu adreslerinizi kullanırsınız.
    + Offline olarak açılış yaparsınız ve oturum açtığınızda sizi kimse göremez.
    + Engellediğiniz kişiye isterseniz sanki engellememiş gibi yazabilirsiniz, bu arada karşıda ki kullanıcı sizi OFFLINE olarak görecektir.
    + Sizinle konuşurken sayfayı kapattığını veya aşağıya indirdiğini görebilirsiniz ve kullanıcı sayfayı tekrar açtığında size haber verir.
    + Bir çok kişi ile ayrı ayrı Msn sayfasından konuşmak yerine,tüm konuştuklarınızı tek sayfada toplar. Yazışmak için sadece yukarıdan nicki tıklamanız yeterli.(bkz. Mırc )
    + İisterseniz kullanıcıların AVATAR'larını ( MSN RESMİ ) toplar, resimlerini kayıt eder ve sizin kullanmanızı sağlar.
    + Size mesaj gönderen kullanıcıya Online olduğunuzda otomatik mesaj yazar,. örnek : Dj Sonsuz şu anda online gibi..
    + Konuşmaları kayıt eder ve bir başka bilgisayar kullanıcısının okumaması için isterseniz bu konuşma kayıtlarına şifre koyar ( bkz. Plus2)
    + IP numaralarını gösterir,dosya gönderdiğinizde veya kabul ettiğinizde ip numarasını yine size gösterir.
    + Günlük tutar,kim ne zaman online oldu,ne zaman size yazdı vs. gibi.
    + Screen Shot yapar, Masa üstünün veya Msn konuşma anının istediğiniz zaman fotoğrafını çeker.
    + MSN şekillerini kod kullanmadan seri şekilde yapmanız için yan tarafta pencere açar,bir kere tıklamanız yeterli olacaktır.
    + Kayıtlarınızı ve alınan dosyaları, sizin haricinizde bilgisayarınızı kullanan kişilerin ulaşamayacağı noktalara atar.
    + MSN butonlarını değiştirir ( Icons özelliği).
    + Msn listenizi hafızaya alır, bunu doküman olarak çıkarmanızı sağlar.
    + Konuşma anında ister Türkçe karakter,ister İngilizce karakter kullanmanızı sağlar.
    + Bug yapmaz, sizi uğraştırmaz ( Outlook Express açıldığında Msn’ninde otomatik açılması gibi )
    + Mesajlarınızı istediğiniz renk seçeneğini kullanarak yazarsınız ( beyaz bile yazma özelliği var )
    + Konuşmaya kişi davet edebilir ve çoklu görüşme ortamı yapabilirsiniz.
    + MSN şeklini tamamen değiştirir ( SKINS özelliği).
    + Kesinlikle reklam yok ( bkz. Msn reklamları )
    + Otomatik AWAY mesaj özelliği: Karşı kullanıcının görmesini istediğiniz mesajı yazabiliyorsunuz ve hangi konumda yazmasını isterseniz ayarlıyorsunuz ( bkz. MSN Plus2 )
    + Listenizdeki kullanıcıların isimlendirme ve guruplaştırma özelliği
    + DMSN renklerini değiştirme özelliği ( istediğiniz renkte arka plan,istediğiniz renkte kullanıcı isimleri )
    + 10 ayrı oto mesaj girme özelliği ve bunları hızlı tuş özelliği ile bütünleştirme ( ctrl+ 1 ,ctrl + 2 gibi )
    +Konuşma penceresinin renklerini veya skinslerini degiştirebilirsiniz ( bkz. ICQ programında ki white pages özelligi gibi.

**DMSN eksi yönleri :

*Java tabanlı olduğu için setup dosyası büyük.
    *Java tabanlı olduğu için kapladığı alan biraz büyük oluyor.

( ama kesinlikle sistemde yavaşlatma veya sisteme yüklenme söz konusu değil)

(Alıntı)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakyu
    fakyu's avatar
    Erkek
    dMSN işi doğruymuş bnde yükledim süper bişi yüklemek isteyenler için
    http://ftp.univie.ac.at/mirror/simtelnet/win95/inetmsgr/dmsn-1706.exe

buyrun link tekrar teşekkrler:)
Toplam Hit: 13202 Toplam Mesaj: 21