folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Litecoin Hakkındaki Düşünceleriniz

Litecoin Hakkındaki Düşünceleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selamlar

geçen gün thodex te uğraşırken bitane emiri açık unutup uyudum amk ve ne oldu, tarihin en yüksek seviyesinden litecoin aldım :P (68 usdt). 

şimdi 63 lere düştü, napayım sizce satayım mı tekrar ? düşer mi ? bekleyeyim mi yoksa ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Valla ben mart sonunda 38 dlrda 108 tane aldım. Baya bi bekledim artış olmayınca başka bir yere geçeyim dedim. Çıkar çıkmaz 42 43 ardındam 46 dlr seviyelerine geldi. Şimdi durumu ortada. :)

Litecoin eşşek bir coindir çok zayıf. Bitcoin 100 200 dolar saldığı anda kendisi 3 4 dlr salıyor çıkarken çıkmaz ama böyle bir huyu var. 

Şahsi görüşüm btc düşmedikçe 80 90 dlr a kadar yolu var belki daha fazla. Ama düşerse dediğim gibi zayıf bir coin olduğu için şelale. Ben olsam beklerdim. Daha önce beklemediğim için kara geçecemedim. Bari sen geç:d

Ve tabiiki YTD. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    selo-g bunu yazdı

Valla ben mart sonunda 38 dlrda 108 tane aldım. Baya bi bekledim artış olmayınca başka bir yere geçeyim dedim. Çıkar çıkmaz 42 43 ardındam 46 dlr seviyelerine geldi. Şimdi durumu ortada. :)

Litecoin eşşek bir coindir çok zayıf. Bitcoin 100 200 dolar saldığı anda kendisi 3 4 dlr salıyor çıkarken çıkmaz ama böyle bir huyu var. 

Şahsi görüşüm btc düşmedikçe 80 90 dlr a kadar yolu var belki daha fazla. Ama düşerse dediğim gibi zayıf bir coin olduğu için şelale. Ben olsam beklerdim. Daha önce beklemediğim için kara geçecemedim. Bari sen geç:d

Ve tabiiki YTD. 

abi acelem yok aslında ama dün 68 lerden 66 lara düştü, dedim yükselir. bu sabah tekrar baktım 63 olmuş :D grafiğe baktım tarihin en yüksek noktasından almışım :D amını yurdunu şansımı sikeyim adfasdf

bekliyim artık

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

eski büyük coinler çok hantallaştı artık büyüyemiyorlar fazla. yeni nesil gümbür gümbür geliyor ama $link $fet $ren $theta $ankr $algo $tomo

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    selo-g bunu yazdı

Ve tabiiki YTD. 

abi acelem yok aslında ama dün 68 lerden 66 lara düştü, dedim yükselir. bu sabah tekrar baktım 63 olmuş :D grafiğe baktım tarihin en yüksek noktasından almışım :D amını yurdunu şansımı sikeyim adfasdf

bekliyim artık

Ath(All time high) yani tarihinin en yüksek noktası :375$ 

ZzZzZzZ...!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

selamlar

geçen gün thodex te uğraşırken bitane emiri açık unutup uyudum amk ve ne oldu, tarihin en yüksek seviyesinden litecoin aldım :P (68 usdt). 

şimdi 63 lere düştü, napayım sizce satayım mı tekrar ? düşer mi ? bekleyeyim mi yoksa ? 

Haha :)

68 dolara tarihin en yükseği mi diyorsun hocam? Ben nasıl oldu da zamanında 300 dolardan almışım ki öyleyse?

Sen hiç kaval çaldın mı?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

@JPriest 

@trooper

pardon abiler :D ben grafiği all time sanmıştım, 6 aylıkmış amk asdfasdf

neyse o kadar da cenabet değilmişim. dualarınızı bekliyorum çıksın tekrar .P

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Bitcoin yukarı sert bir hareket çekerse yeni çıkmış coinler bu durumdan olumsuz etkilenip düşüyorlar ama ltc gibi dash gibi bch gibi majör coinler btcyi takip ediyorlar. Son zamanlardaki gözlemim o yönde. Btc de yukarı bir hamle yapacak gibi görünüyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

stopsuz emir açmak pişmanlıktır

He is finding himself.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

selamlar

All Time High
    $375,29 USD
    (Dec 19, 2017)

Tarihinin en yüksek seviyesi 375 dolar 

Bana kalırsa satma 3 ay sonra üzülürsün.. Tüm coinler zıplamak üzere 

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Alım satımı nerden yapıyorsunuz.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme