folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Logo Programının Dosyalarını Virüs Programı Sildi

Logo Programının Dosyalarını Virüs Programı Sildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek

Abiler yeni işe girdim ikinci günü logo programı kullanıyordum virüs programı virüs algıladı yeniden başlat dedim logo programının kısayoluna tıkla diyorum gözat sil seçeneği çıkıyor hedef buldan tıklıyorum açılmıyor lütfen yardımcı olun 

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Virüs programının ismi nedir ? Eğer özel olarak ayarlanmadıysa antivirüsler hemen silmez karantina klasörüne alır geçici olarak. Oradan kurtarabilirsin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

:) hocam bilerek yapılmış bir olay, normalde kuruluma gelen eleman av nin sileceği dosyasyı devre dışı bırakıyor av ayarlarında. 

lakin bize iş çıksın diye yapılmış bir olay. şu an servisini çağırıp para vermek durumundasın maalesef. 

bu şekilde para kazanıyorlar :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

hangi virüs programı, kendi ayarlarından karantinadan veya silinen dosyaları geri yükleden çıkar dosyayı belkide gerçekten trojandır :)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Atorgani bunu yazdı

Abiler yeni işe girdim ikinci günü logo programı kullanıyordum virüs programı virüs algıladı yeniden başlat dedim logo programının kısayoluna tıkla diyorum gözat sil seçeneği çıkıyor hedef buldan tıklıyorum açılmıyor lütfen yardımcı olun 

normalde logo programı bir bilgisayara kurulu olup, ordan local pc lere kısayol atar.

Kurulu olduğu bilgisayara bakmanı öneririm

HoLyCat tarafından 16/Şub/16 15:25 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek

Avg virüs programı 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek

Program a girdim virüs programına suresi doldu diyor başka seçenek yok

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

hocam logo programı serverdan mı çalışıyor ? kısayola baksana sağ tıklayıp ? eğer öyleyse serverdan yeni bi kısayol atabilirsin. yok değil ise logo programının setupı illaki şirkette bi yerlerde vardır it de falan kurarız gerekirse.

Not: En olmadı şirkette başka birinin pcsine git exe yi kendine rarlayıp mail at olmadı flashla çek

furkiak tarafından 16/Şub/16 15:32 tarihinde düzenlenmiştir

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

hocam logo programı serverdan mı çalışıyor ? kısayola baksana sağ tıklayıp ? eğer öyleyse serverdan yeni bi kısayol atabilirsin. yok değil ise logo programının setupı illaki şirkette bi yerlerde vardır it de falan kurarız gerekirse.

Not: En olmadı şirkette başka birinin pcsine git exe yi kendine rarlayıp mail at olmadı flashla çek 

Kurulunca eski haline gelir mi ki birsürü data vardı işlemler isimler felan patron kesin kovar beni 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    Atorgani bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

Kurulunca eski haline gelir mi ki birsürü data vardı işlemler isimler felan patron kesin kovar beni 

hocam logo programı server üzerinde çalışır. yani sen programın olduğu klasörü komple silsende veriler hiç bir yere gitmez onlar sql server içerisinde saklanır bu yüzden zaten şirketlerde yüzde 90  server olur yani verilerin hepsi server da güvende senin programın bozuldu sadece programı düzeltmek içinde 2 yol var birincisi başka bir exe yi bulup koyacaksın klasörün içine (bu serverdan çalışan bir exe ise direk serverdan kısayol atacaksın(bunuda kısayola sağ tıkla ordaki dosya konumuna bak ip falan varsa bilki serverdan çalışıyor gir tekrar kısayol at )) 2. yol exe bulamazsan atacak tekrar kurulum yapacaksın kurulum dosyaları ile 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek

Virüsün adı js dowlander agents bizi mahveden virüs 

Toplam Hit: 3794 Toplam Mesaj: 18
logo