folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Lol Ayarlarında Bug'da Kaldım

Lol Ayarlarında Bug'da Kaldım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

kuzenin bilgisayarınını aldım geçici süreliğine oyuna giriş yaptıktan hemen sonra oyun içi ayarlarımı yaptım. ekran çözünürlüğünü en yükseğe aldım. onayladığım da ekranım kapanıyor ingilizce olarak ' desteklenmeyen çözünürlük' yazıyor. Alt+f4 yaptığımda oyundan çıkıyorum, yeniden bağlan dediğimde yine aynı ekran ekran geliyor. eski çözünürlüğe düşürmek istiyorum ama oyun içinde ekran alamadığım için düşüremiyorum. ne yapmamı önerirsiniz?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Amd game evolved ile oyuna girmeden programin arayuzden ayar cekebiliyosun goruntu ayarlarina. Bi dene istersen.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

http://enigmablade.net/lol-settings-modifier/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

denemedim ama işe yaraması lazım oyun klasörünün içinde config klasörü var oradan game.cfg dosyasının içinden çözünürlüğünü değiştirebilirsin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

denemedim ama işe yaraması lazım oyun klasörünün içinde config klasörü var oradan game.cfg dosyasının içinden çözünürlüğünü değiştirebilirsin

game.cfg yi neyle açacam ki acaba

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

http://enigmablade.net/lol-settings-modifier/

abi indirdim bunu, kurdum açtım. ayarları tek tek değiştirip deniyordum sonra hata vermeye başladı kapattım bi daha giremedim.

class java.lang.NullPointerException

sun.misc.FloatingDecimal.readJavaFormatString(Unknown Source)

sun.misc.FloatingDecimal.parseFloat(Unknown Source)

java.lang.Float.parseFloat(Unknown Source)

net.enigmablade.lol.lolsetting.data.Settings.getFloat(Settings.java:62)

net.enigmablade.lol.lolsetting.LoLSettings.updateSettingsUI(LoLSettings.java:129)

net.enigmablade.lol.lolsetting.LoLSettings.<init>(LoLSettings.java:82)

net.enigmablade.lol.lolsetting.LoLSettingsMain.main(LoLSettingsMain.java:54)

bu hatayı veriyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    RotKerim bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

game.cfg yi neyle açacam ki acaba

not defteri

Toplam Hit: 1264 Toplam Mesaj: 7
ayar lol bug mag