folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Lol Ömür Boyu Ban Yedim

Lol Ömür Boyu Ban Yedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

ticket açıp "it wasn't me, it was my cousin" diyebilirsin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Metin2 oynarken 5 yıllık günde 14 15 saat kasmalı hesaptan dayanamayıp birine küfretmiştim. ve kesinlikle ettiğimimn 5 katınıı hak etmişti. tabi önce bu pezevenk sövdüydü.

ben de küfrü bastım geçtim. piç kurusu SS alıp atmış. benim hesap ban yediydi. 4 5 hesap 20 karakter var ama en kuvvetlisi buydu.

neyse kaç tane ticket attım eleman bana sövdüydü falan. kanıtla dediler. screenshot attım. illa video olması lazımmış falan diye kabul etmediler.

hiç üşenmeden yaklaşık 4 yıl boyunca 10 15 günde bir ticket attım. kaç tane GM emekli etmişimdir. en son TRde baya taşaklı 2 3 tane bulunan birine kadar gitti benim ticketler.

o gün karıyla falan mı bozuştu bilmiyorum Eh be senle mi uğraşcaz yazma bidaha yoksa hepsini banlarım dediydi.

ben de daha da fazla yazdım sonuçt haklıyım.

eleman benim o İpden giren tüm hesapları süresiz banladıydı. kuzenin hesaplar falan da gittiydi beleşe. daha 3 4 gün önce bi tane satın aldıydı 1500tlye (sene 2011)

alayı uçtu hesapların.

ticket at ama çok kasma hocam belki kafası atık birine denk gelirsin :D

nasıl olsa hesaplar uçtu diye 3 4 ayda bir yazarım sikine takıp cevap da vermiyorlar. en son 2 3 yıl önce Almanyadaki şirketlerine de yazdım cevap bile gelmedi.

hala gıcığımdır o piç kurusuna yakalasam dakka düşünmez kafayı gömerim.

bu da böyle bir anımdır.

gözümde canlanır koskocaa maziii

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Metin2 oynarken 5 yıllık günde 14 15 saat kasmalı hesaptan dayanamayıp birine küfretmiştim. ve kesinlikle ettiğimimn 5 katınıı hak etmişti. tabi önce bu pezevenk sövdüydü.

ben de küfrü bastım geçtim. piç kurusu SS alıp atmış. benim hesap ban yediydi. 4 5 hesap 20 karakter var ama en kuvvetlisi buydu.

neyse kaç tane ticket attım eleman bana sövdüydü falan. kanıtla dediler. screenshot attım. illa video olması lazımmış falan diye kabul etmediler.

hiç üşenmeden yaklaşık 4 yıl boyunca 10 15 günde bir ticket attım. kaç tane GM emekli etmişimdir. en son TRde baya taşaklı 2 3 tane bulunan birine kadar gitti benim ticketler.

o gün karıyla falan mı bozuştu bilmiyorum Eh be senle mi uğraşcaz yazma bidaha yoksa hepsini banlarım dediydi.

ben de daha da fazla yazdım sonuçt haklıyım.

eleman benim o İpden giren tüm hesapları süresiz banladıydı. kuzenin hesaplar falan da gittiydi beleşe. daha 3 4 gün önce bi tane satın aldıydı 1500tlye (sene 2011)

alayı uçtu hesapların.

ticket at ama çok kasma hocam belki kafası atık birine denk gelirsin :D

nasıl olsa hesaplar uçtu diye 3 4 ayda bir yazarım sikine takıp cevap da vermiyorlar. en son 2 3 yıl önce Almanyadaki şirketlerine de yazdım cevap bile gelmedi.

hala gıcığımdır o piç kurusuna yakalasam dakka düşünmez kafayı gömerim.

bu da böyle bir anımdır.

gözümde canlanır koskocaa maziii

hocam şu metin2 de ki küfür süresiz ban sayılması kadar saçma bişi yok.banla bi hafta ik hafta bi ay olsun süresiz banlıyordular zaten böle yapa yapa o güzelim oyunun içine sıçtılar

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

küfürle kalmıssın sen ama adam sana küfrettirerek banlamana neden olmus sana bildiğin kritik atmış çocuk hocam oyunu bırak bence :AsDF:aSDF.A:s Bu zamana kadar böyle damage yememişsindir heralde :D SD:FASD:f

Geçmiş olsun. 

Rainbow candır. Gelin onu oynayak.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Harbi onca emeğe yazık olmuş.. Ama sende küfür etme be hocam.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

ticket açıp "it wasn't me, it was my cousin" diyebilirsin.

asgdfasjgh

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Küfür edenlerin banlanması iyi. Arkadaşlarla lol atıyoruz. Sevdiğimiz bir arkadaşımız var ama onunla hiç lol oynamamıştık. Çok efendi bi çocuktu. Dedik gel oynayalım. Çocuğu tam manasıyla orada tanıtık.Bizim çocuk anladık ki yenilmeyi falan hiç hazmedemiyor. Herif oyun oynamayı bırakıp bize sövmeye başlamıştı. 

Biz eğlenmek , stress atmak için oynuyoruz. Bizim için sadece OYUN. Siz de bu kadar stress yapmayın Allah korusun kanser olursunuz.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Küfür edenlerin banlanması iyi. Arkadaşlarla lol atıyoruz. Sevdiğimiz bir arkadaşımız var ama onunla hiç lol oynamamıştık. Çok efendi bi çocuktu. Dedik gel oynayalım. Çocuğu tam manasıyla orada tanıtık.Bizim çocuk anladık ki yenilmeyi falan hiç hazmedemiyor. Herif oyun oynamayı bırakıp bize sövmeye başlamıştı. 

Biz eğlenmek , stress atmak için oynuyoruz. Bizim için sadece OYUN. Siz de bu kadar stress yapmayın Allah korusun kanser olursunuz.

Sanırsın profesyonel arenada pezevenk :d

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

işte bu yüzden dota 2 ;)

ride or die..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

Ben cok fazla küfür ettim, ama chat Ban attılar en fazla şimdi beyinsiz mahluk IQ suz felan gibi kelimeler kullandigimdan chat Ban da yemiyorum.Eskiden çok fazla küfür, troll, feed, afk herşeyi yaptim banlanamadim.

Toplam Hit: 5282 Toplam Mesaj: 47
lol