folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Londra Da İş Arıyorum(Yardim İstiyorun).

Londra Da İş Arıyorum(Yardim İstiyorun).

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek

Merhaba müridler, 

londra ya geldim 3 gündür burdayım. Gelme amaçım tr den uzaklaşıp yeni bir hayat yaşam kurmak ama beklediğim gibi olmadı

uçaktan indim havvalimanında biraz uğraşla iş buldum malumunuz döner dükkanıda. Ama ben böyle rezilik görmedim hemşeri hemşeri gurbete öpler diyorlar aynı öyle neyse kısa bir özet geçtim. Asıl konuya gelirsek. 

İş arıyorum. Ne iş olsa yaparım hiç sorun değil sadece güvenilir insanların yanında durmak kalmak istiyorum  bi kaç günde çok fazla şeylerle karşılaştım. Bide burdan şansımı deniyim dedim. Param çok azaldı. Napıcağımı bilmiyorum. Para istemiyorum yardım olarak sadece çalışmak anlımın teriyle para kazanmak istiyorum. 

Yaşım:24 / avrupa vatandaşıyım kalma çalışmada sıkıntım yok / ingilizce biraz biliyorum akıcı değil ama anlıyorum vecap vermekte sıkıntım var doğru cümle kuramıyorum. 

Bundan önce tr deçalışıyordum bilgi işlem departmanında çağrı merkezi ismini vermiyim. 

Eğer çıkarsa yardım etmek isteyen daha detaylı bilgi paylaşa bilirim. 

Not: telefondan yazdığım için yanlış veya harf eksiklik varsa şimdiden özür herkesten. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hocam Gece gece, mesajını görünce hüzünlendim sanki, ne işin var orda diyecemde gitmişin bir kere, yok yanlış anlamayasın orada kalacak yer, her türlü ihtimali ayarlamadan anlamında ne işin var orada demek istedim, başını alıp gitmişsin. Tahribattan umarım yardımcı olan birileri çıkar takipteyim.. Senin için dua edecem..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Macaristana gelebilirsen burda is var. Pmle

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Valla bende can sıkıntısından abd Kanada inhiltere

De yaşamaya gidenleri dinliyorum youtube de .

Aklımda kalan ortak dertleri .

SAKIN TÜRK ÜN YANINDA ÇALIŞMA . 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Öncelikle ingilizcen nasıl?

Clapham ve jucntion taraflarında büyük klüpler var. Oralar git direk her daim eleman alırlar. Saatlik 8-10 arası alırsın.

Küçük marketlerde yerel gazeteler olur, oralarda iş ilanları bulabilirsin.

Küçük cafelere bak garson olabilirsen bahşişle güzel kazanabilirsin.

West london taraflarında yine marketlerin büyük küçük çoğu türk kürt.. Oralarda raf elemanı depo elemanı olabilirsin.

Boyun posun nedir bilmiyorum. Güvenlik elemanı için kurslar var bodyguard vs.. Akşamları onlardan birine kaydol saatlik min.12 20 arası iş bulursun ehliyeti alınca her daim.

Edmonton taraflarındaki cap (taxi) lerin çoğu türk kürt.. Geceleri eleman ararlar sürekli. Zaten taxi işinde gece daha karlı olursun pisliğini çekerim dersen.

Gumtree.com burdan bak sürekli ilanlara.

pes etme sakın mutlaka düzene girersin. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı

Öncelikle ingilizcen nasıl?

Clapham ve jucntion taraflarında büyük klüpler var. Oralar git direk her daim eleman alırlar. Saatlik 8-10 arası alırsın.

Küçük marketlerde yerel gazeteler olur, oralarda iş ilanları bulabilirsin.

Küçük cafelere bak garson olabilirsen bahşişle güzel kazanabilirsin.

West london taraflarında yine marketlerin büyük küçük çoğu türk kürt.. Oralarda raf elemanı depo elemanı olabilirsin.

Boyun posun nedir bilmiyorum. Güvenlik elemanı için kurslar var bodyguard vs.. Akşamları onlardan birine kaydol saatlik min.12 20 arası iş bulursun ehliyeti alınca her daim.

Edmonton taraflarındaki cap (taxi) lerin çoğu türk kürt.. Geceleri eleman ararlar sürekli. Zaten taxi işinde gece daha karlı olursun pisliğini çekerim dersen.

Gumtree.com burdan bak sürekli ilanlara.

pes etme sakın mutlaka düzene girersin. 

yazmışın görmemişim. İngilizceni düzelt bir an önce ilk önceliğin o olsun bunu yapana kadar kuzeyde kalabilirsin dayanacaksın. Belediyenin ücretsiz dil kursları var genelde akşam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

Londra da ne tarafta kaliyorsun?

**EbMaRtEu**
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek
    ebmarteu bunu yazdı

Londra da ne tarafta kaliyorsun?

Romford da kalıyorumm şuan. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Hocam Gece gece, mesajını görünce hüzünlendim sanki, ne işin var orda diyecemde gitmişin bir kere, yok yanlış anlamayasın orada kalacak yer, her türlü ihtimali ayarlamadan anlamında ne işin var orada demek istedim, başını alıp gitmişsin. Tahribattan umarım yardımcı olan birileri çıkar takipteyim.. Senin için dua edecem..

Çok teşekkür ederim duaların için. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omega3
    omega3's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Çok teşekkür ederim duaların için. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

peki nerede yaşıosun hocam kalacak yerin varmı , buradan yüklü para ile gitmen lazım malum sterlin ,ne deyimki ALLAH yardımcın olsun..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 5346 Toplam Mesaj: 40
i̇lan london jobs job me i̇ş help londra