Lost 6.Sezon Hakkında Düşünceler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trubulans
    trubulans's avatar
    Erkek

bırakın lostu prison OZ takılın imbd de  en fazla puan almış psikopat dizim benim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

lost da 2012 ye dayanacak gibi. son bölümde " geliyorlar " demişti . mısırlıların gelmekte olduğunu söylüyor sanırım

marduklular geliyor kaçınn!! dicekti diyemeden öldü

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melekTBT
    melekTBT's avatar
    Dişi

2012 lere kadar gitmesin ya bitsin artık sıkmadan...

15.o9.o6
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

prison breakcılara sözüm 3.sezon un ortasına kadar izledim 1.sezonu muhteşem ama dışarda biraz sıkıcı 

çünki içerdeyken sürekli bir olay oluyor ve mantıksız değil ama artık kaçmışlar dışardalar hep bi olay bi umut bi olay türk dizilerine dönmüş 

lost ise öyle değil 4.sezondayım hafif hafif cıvıdıysada gene çok güzel bir dizi sıkılmıyorum =) ve ilk 3 sezon muhteşemdi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

son sezon ne bok yiyeceklerini merak ediyorum. aslinda adadakilerin ne bok yiyecegini degil senaristlerin ne bok yiyecegini...
    her sitede lost'u cozduk diye makale cikarttilar ve o makaleleri yalanlamak adina dizinin icine sictilar son sezonda bu kadar sicip sivanmis senaryoyu nasil toparliyacaklar bitince gorecegiz. gerci dizi biter konuyu bitirmezler. boyle altin yumurtlayan tavugun var hemen kafasini kesmektense son bir voleyi vurmak gerekir degil mi? patlatirlar bir sinema filmi hikayesi filmde baglarlar bu kadar hayran gise rekorlari kirdirir.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Valla hocam 5. sezonun 5.bölümünden itibaren kestim Lost'u hiç bir heyecanı kalmadı benim için sizi bilemem. FlashForward'a sardım dün 1. bölümü seyrettim ilginç geldi şimdi 2. 3. bölümü seyredeyim nası bişey çıkacak.

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

valla şu diziyi bi türlü sevemedim. sizin dediğiniz gizemler falan hepsi unutulup gidicek görürsünüz :) açıklamıcaklar dogru düzgün bişeyi. ama bekliyorum bende 6. sezonu umarım yanılırımda o kadar vaktim boşa gitmemiştir.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

yanak bunu yazdı:
    -----------------------------

Valla hocam 5. sezonun 5.bölümünden itibaren kestim Lost'u hiç bir heyecanı kalmadı benim için sizi bilemem. FlashForward'a sardım dün 1. bölümü seyrettim ilginç geldi şimdi 2. 3. bölümü seyredeyim nası bişey çıkacak.

-----------------------------

yavaş yavaş izle 10 bölüm çıktı.  2010 'a kadar yeni bölüm çıkarmıcaklar. Güzel ama.

(:
Toplam Hit: 4019 Toplam Mesaj: 29