folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Lumia 1320 Ya Da Lumia 925 Ya Da Alternatifleri Olacak Telefon Arıyorum (Cihazlar Alındı)

Lumia 1320 Ya Da Lumia 925 Ya Da Alternatifleri Olacak Telefon Arıyorum (Cihazlar Alındı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Sahibinden ya da diğer sitelere baktım, çoğu cihaz hor kullanılmış. Adam sorunsuz yazmış, telefonu almaya gidiyoruz sim kart okumuyor. Her şey mükemmel yazmış ilk günki gibi demiş, yanına gidiyoruz kamera çalışmıyor. Sorunsuz olan cihaz buluyoruz adam 500 lira para istiyor.

Elinde olup satmayı düşünen, telefon işi yapan falan vardır belki diye konu açıyorum. Kapakta olan çizikler vs önemli değil. Cihazlarınız için pm atabilirsiniz.

Edit : 2 cihaz aldım, sağolun beyler.

KotomineKirei tarafından 23/Mar/19 15:32 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Alıp ne yapacaksın ki? Microsoft desteği kesti. Uygulamalar güncellenmiyor. 

Gönülden bir Allah razı olsun yeter.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Alıp ne yapacaksın ki? Microsoft desteği kesti. Uygulamalar güncellenmiyor. 

bilgilendirme için teşekkürler, durumun farkındayım hocam.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Lumia 735 var. İlk ben almıştım. Sorunu yok. Kapağında çizik felan var. Win 10.

Öyle kutusunda duruyor telefonum bozulursa kullanırım diye.

Fiyatı sen belirle.

Özel mesaj atarsın hocam.

DrKill tarafından 22/Mar/19 20:07 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

lumia 720 var. bir kaç sorunu var ama iş görür. yedek tel olarak arada kullanıyorum.

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada illa alacaksan Nokia değilde Microsoft markalı Windows Mobile 10 güncellemesini resmi olarak almış bir model al. Lumia 950 ve XL birde 640 aldı diye biliyorum. Lumia 640 al derim. 

Nokialara beta sürüm geldi hep. Perfornmans sorunları var. Gerçi telefonun regedit'ini Lumia 950 vs yapıp model numarasını değiştirince stabil oluyor. Oda Microsoft'un götlüğü.

mkyb tarafından 22/Mar/19 20:58 tarihinde düzenlenmiştir

Gönülden bir Allah razı olsun yeter.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

lumia olup satan olursa bende talibim özellikle 620 720 yada 920 arıyorum. elinde olan varsa ulaşabilir. 

Evrim içi mürit..laugh is live..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

pm attım hocalar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek

Microsoft 640 XL LTE modeli bakabilirsiniz. En son bu ay, yani  mart ayında güncelleme aldı diye hatırlıyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bende 520 istiyorum elimde bir tane var sesi azaldi benim velete supurge sesi aciyordum yalaya yalaya bozuldu

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Hayatımda 1 ay Lumia kullandım. Hala anasına avradına söverim. Dünyanın en sikko telefonu.

Toplam Hit: 636 Toplam Mesaj: 13
lumia 925 lumia 1320 lumia