folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Lumia 925 Hucresel Sebeke İle Büyük Dosya İndirmek?

Lumia 925 Hucresel Sebeke İle Büyük Dosya İndirmek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

925 kullanan var mi aranizda sarzi ne kadar gidiyor? gunluk twitter face web office mail bs kullanimi yapilarak gunu cikarir mi?

bi de bunlarin 2. el piyasasi olu herhalde bir iki aya l925 altiyuz yediyuz olursa alirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

şarj normal kullanım koşullarında bir buçuk gün goturur

fb twitter ile akşama sıfırı görür

literatur tarafından 05/Kas/13 00:29 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

925 kullanan var mi aranizda sarzi ne kadar gidiyor? gunluk twitter face web office mail bs kullanimi yapilarak gunu cikarir mi?

bi de bunlarin 2. el piyasasi olu herhalde bir iki aya l925 altiyuz yediyuz olursa alirim.

şarjı pek gitmiyo,iso pozlama ve çekim modlarını iyi ayarlayabilirsen mükemmel fotoğraflar çekiyo, yani fotoğrafları öyle ortalamanın üzerinde değil bir telefon için mükemmel diyebilirim. market sik gibi. mesela aradığın program markette varsa bile uygulamayı bulabilmen için  çoğu zaman ismini tam olarak ve doğru yazman lazım. program sonlandırma diye bişey yok sürekli geri tuşuna basıp duruyosun. sözlük jargonuyla ifade edersek ''bazen geri tuşuna tecavüz etmen gerekebiliyo.'' youtube da video izlerken ileri geri alamıyorsun. altyazılı filim izleyemezsin.  çevrim dışı navigasyon çok iyi. radyosu bok gibi. adamlar radyo arayüzünü sırf koymak için koymuşlar. nokia müzikde istediğiniz gibi müzik dinlemek isterseniz paralı üyelik istiyo. ekranı kaliteli çizilmiyo. amoled olduğu için kaydırırken hayaletlenme oluyo. ips candır bence.arka kapağı açılmıyo, pil değişmiyo. kasa kalitesi çok iyi. yani bu donanıma malzeme kalitesine sahip lumia 925i android veya ios sistemli olarak çıkarsaydı nokia satış rekorları kırabilirdi bence

aklıma gelenler bunlar. ben ikinci el olarak aldım 3 hafta civarı kullanıp sattım. sattığım adama da bu şikayetlerimi belirttim. bilerek aldı.

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

tisikkirler albay an itibari ile vazgectim lamidan :-)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

920 kullanıyorum memnunum

Toplam Hit: 2694 Toplam Mesaj: 16