LYS Açıklandı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

beyler açıklandı açıklanmasınada bu sıralamalar bu puanlar ne? 

aynı puanla geçen sene 1500 de gelen sıralama bu sene 2790 da bir senede 25'e yakın puan artışı nasıl mümkün olabiliyor anlamadım. Sizlerin durumu nasıl?

anlamadımki yani iyi bi üniversiteye gidebilmek için sınavı fullemem mi gerekiyordu?

c0nverse tarafından 18/Tem/16 18:48 tarihinde düzenlenmiştir

Converse giyen uzaylı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

hjsahdsajh Biz sayısalcı olarak 10 doğru 38 yanlışı görünce bi kahkaha patlattım ama senin alanın farklı olduğu için sanırım sıkıntı yok :D 

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

hacı çok yığılma olmuş bu sene ama dilde bu kadar fark ediyorsa sayısalcıların vay haline..

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

hjsahdsajh Biz sayısalcı olarak 10 doğru 38 yanlışı görünce bi kahkaha patlattım ama senin alanın farklı olduğu için sanırım sıkıntı yok :D 

sayısala girince desen yaptım ben :D öylesin girmiştim sınav stresini yenmek için.

c0nverse tarafından 18/Tem/16 19:07 tarihinde düzenlenmiştir

Converse giyen uzaylı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Marmara ve istanbul üniversitesinde Alman dili ve edebiyatı

ya da 

ytü de fransızca mütercim tercümanlık

Ben de öylesine girdim sınava asıl amacım dgs den mak müh. ama lys den bir yere girmek istersem bu bölümler geliyor. 

Kazananlara şimdiden hayırlı olsun tercih yaparken dikkat edin. 

Eskisi gibi değildir belki!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    Palerider bunu yazdı

ya da 

Ben de öylesine girdim sınava asıl amacım dgs den mak müh. ama lys den bir yere girmek istersem bu bölümler geliyor. 

yanlış bilmiyorsam bu bölümlere ingilizce sınavı ile girilemiyor haberin olsun hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

Bilkent ingilizce-fransızca mütercim tercümanlığa karar verdim ama üniversitede okuyanlar üniversitenin ticarethaneden farksız olduğunu söylüyorlar ve bunun gibi çok olumsuz yorumdan bahsediyorlar. Sizcede durum bu kadar kötü mü? tercih edilebilinir mi?

Converse giyen uzaylı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Ulan matematiği görünce dedim bu barajı nasıl geçmiş sonra YD i görünce helal olsun dedim :D:D:D Uçurumdan itip aşağıya halat atıp tekrar yukarı çekmek gibi bişey oldu :D:D:D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

hocam  niye matematikde  2 tane boş bıraktın ki 

Naruto tarafından 19/Tem/16 11:00 tarihinde düzenlenmiştir

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek
    slanger bunu yazdı
    Palerider bunu yazdı

ya da 

yanlış bilmiyorsam bu bölümlere ingilizce sınavı ile girilemiyor haberin olsun hocam

Bu üç dil de dil-1 olarak geçiyor hocam tercih listesinde de dil-1 olarak yazıyor benim de puanım yetiyor hangi dilde okumak istiyorsan onun sınavına mı giriyorsun yoksa dil-1 den girdiğinde diğer dil-1 den alan bölümlerde de okuyamıyor musun?

bu arada dil-3 puanım da 260 olmuş Beykente %50 rusça mütercim tercümanlık okuyabiliyorum  

Eskisi gibi değildir belki!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    Palerider bunu yazdı
    slanger bunu yazdı
    Palerider bunu yazdı

ya da 

Bu üç dil de dil-1 olarak geçiyor hocam tercih listesinde de dil-1 olarak yazıyor benim de puanım yetiyor hangi dilde okumak istiyorsan onun sınavına mı giriyorsun yoksa dil-1 den girdiğinde diğer dil-1 den alan bölümlerde de okuyamıyor musun?

bu arada dil-3 puanım da 260 olmuş Beykente %50 rusça mütercim tercümanlık okuyabiliyorum  

hocam bazıları ingilizce sınavı ile de kabul ediyor fakat bu attığın ünilerdeki bu bölümler kendi dilleri ile alıyor beykentte okuyabilirsin. mesela sakarya alman dili edebiyatı ikinci öğretim 251 puan iken istanbul/marmara/ytüdeki bu bölümler 200 puan falan belki kontenjanı dolmuyordur sebebi almanca/fransızca sınavından yerleşenlerin çok olmaması

Toplam Hit: 2711 Toplam Mesaj: 15
lys dil sınav ösym 2016 ts tm mf