folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder M1 Macbook İçin Adobe Programları Var Mı ?

M1 Macbook İçin Adobe Programları Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Herkese merhaba, an itibari ile Adobe programları M1 işlemcili Mac'lerde (bendeki mac m1 air) sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Eğer disk görüntüsü bozuk şeklinde hata alıyorsanız, @TurkForces'ın söylediği gibi güvenlik ve gizlilik bölümünden herhangi bir yer'den indirmeye izin vermeyi seçmelisiniz.

Buna rağmen sorun bazı durumlarda çözülmüyor ve çözümü için net bir bilgi bulunmuyor. Bu durumda indirilen paketin içini açıp install dosyası üzerinden direkt olarak terminalden çalıştırmak gerekiyor.

Bazen bu da başarılı olmuyor.

Benim en başarılı şekilde yaptığım şu oldu.

Adobe Cloud kullanarak istediğiniz uygulamayı trial (Photoshop hariç) olarak indirin. Ardından macdrop'taki Adobe Zii 6.1.2 ile hepsini crackleyin.

Belirttiğim şekilde yaptığımda After Effects 2021, Illustrator 2021, Lightroom CC ve Classic, Media Encoder 2021 ve Premiere Pro 2021 uygulamalarını başarıyla çalıştırdım.

Adobe Zii 6.1.2 sürümü Photoshop 22.4 sürümünü cracklemeyi beceremiyor. Bu nedenle Photoshop CC 2019 kullanıyorum. Intel üzerinden Rosetta ile rahat bir şekilde çalışıyor.

Vir sapit qui pauca loquitur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    uguraba bunu yazdı

Herkese merhaba, an itibari ile Adobe programları M1 işlemcili Mac'lerde (bendeki mac m1 air) sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Eğer disk görüntüsü bozuk şeklinde hata alıyorsanız, @TurkForces'ın söylediği gibi güvenlik ve gizlilik bölümünden herhangi bir yer'den indirmeye izin vermeyi seçmelisiniz.

Buna rağmen sorun bazı durumlarda çözülmüyor ve çözümü için net bir bilgi bulunmuyor. Bu durumda indirilen paketin içini açıp install dosyası üzerinden direkt olarak terminalden çalıştırmak gerekiyor.

Adobe Cloud kullanarak istediğiniz uygulamayı trial (Photoshop hariç) olarak indirin. Ardından macdrop'taki Adobe Zii 6.1.2 ile hepsini crackleyin.

Belirttiğim şekilde yaptığımda After Effects 2021, Illustrator 2021, Lightroom CC ve Classic, Media Encoder 2021 ve Premiere Pro 2021 uygulamalarını başarıyla çalıştırdım.

Adobe Zii 6.1.2 sürümü Photoshop 22.4 sürümünü cracklemeyi beceremiyor. Bu nedenle Photoshop CC 2019 kullanıyorum. Intel üzerinden Rosetta ile rahat bir şekilde çalışıyor.

Cloud la nasıl indireceğiz kart bilgisi gerekiyor mu?  

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

bunlar nasıl böyle ucuza sağlıyor kullanan bilgisi olan var mı?

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    uguraba bunu yazdı

sanirim illustrator yeni surumu gelmis. creative clouddan kurunca adobe zii "bu surumle uyumlu degil" dedi

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ya adama mesaj attim merakimdan. adam crackli dosya linki veriyomus sadece :D key falan vermiyomus.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

@yalnizturk Creative Cloud için herhangi bir kredi kartı gerekmiyor. Ben direkt olarak gmail ile giriş yapıyorum.

@yolbulucu Bende Illustrator'un 25.2.3 sürümü yüklü. Henüz güncelleme yapmadım çünkü belirttiğin gibi Adobe Zii genellikle hızlı güncelleme almıyor ve iş akışında problemler oluşturabiliyor. Ancak Creative Cloud üzerinde eski sürümleri yükleme şansı da var. O şekilde kurulum yapabilirsin.

Vir sapit qui pauca loquitur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

premiere pro ve after effects stabil şekilde çalışıyor mu acaba m1 de?

LynXMaSTeR tarafından 26/Haz/21 22:09 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    uguraba bunu yazdı

@yalnizturk Creative Cloud için herhangi bir kredi kartı gerekmiyor. Ben direkt olarak gmail ile giriş yapıyorum.

@yolbulucu Bende Illustrator'un 25.2.3 sürümü yüklü. Henüz güncelleme yapmadım çünkü belirttiğin gibi Adobe Zii genellikle hızlı güncelleme almıyor ve iş akışında problemler oluşturabiliyor. Ancak Creative Cloud üzerinde eski sürümleri yükleme şansı da var. O şekilde kurulum yapabilirsin.

bunu bulamadım, neresinde ya ? mallığıma geldi heralde. 10 dk dır dolanıyorum içinde

edit : buldum

yolbulucu tarafından 26/Haz/21 22:47 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    uguraba bunu yazdı

bu şekilde çözdüm hocam sağolasın. intel versiyonunu indirmiş oldum, rosettayla çalıştırıyo

Toplam Hit: 2283 Toplam Mesaj: 26
m1 crack adobe zii