folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Macbook Air İçin Tavsiye, Öneriler/Ankarada Tamirci Önerisi?

Macbook Air İçin Tavsiye, Öneriler/Ankarada Tamirci Önerisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

müridler selam,

elimde 2014 bir macbook air var, 11 inc. korona zamanında içini açtırmak zorunda kaldım bi bilgisayarcıya, ondan sonra wifi kartı çalışmamaya başladı sonrasında bataryası temassızlık yapmaya başladı, batarya zaten şişmiş 6 yıldır kullandığım için. fanda tıkırtılar  var... 

sizce bunu satsam piyasası ne kadar olur? yaptırmauya kalksam ne kadara maal olur? önerebileceğiniz ankarada bir tamirci var mı?

yüksek lisansa başlayacağım yaptırsam iyi olur diyorum ya da satıp başka bir şeyler düşünsem.

fuck the system!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

masrafına göre ben alabilirim hocam yazsıın 3 5 mürid bakalım durumu nedir ben de anlamam mac ten :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

masrafına göre ben alabilirim hocam yazsıın 3 5 mürid bakalım durumu nedir ben de anlamam mac ten :D

bekleyelim bakalım hocam valla bütün üniversite yılımı bu macle geçirdim. masrafı çok çıkmazsa yaptırırım gittiği yere kadar diye de düşünüyorum da bakalım.

fuck the system!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    umbatu bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

bekleyelim bakalım hocam valla bütün üniversite yılımı bu macle geçirdim. masrafı çok çıkmazsa yaptırırım gittiği yere kadar diye de düşünüyorum da bakalım.

Hocam baktım da kozmetik kusursuz full kutu sorunsuz 3k civarı.

pil çakması 500 fan 100 150 desek (belki 20 liradır bakmadım ona) bi de wifi kartı hadi o da 100 150 desen 1.5k civarı zor satılır gibi.

bence sen yaptır kullan memnunsan :D satsan ölü niyetine gider gibi.

tabi işlemci ram ssd vs vs bilmeden diyorum bunları

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    umbatu bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Hocam baktım da kozmetik kusursuz full kutu sorunsuz 3k civarı.

pil çakması 500 fan 100 150 desek (belki 20 liradır bakmadım ona) bi de wifi kartı hadi o da 100 150 desen 1.5k civarı zor satılır gibi.

bence sen yaptır kullan memnunsan :D satsan ölü niyetine gider gibi.

tabi işlemci ram ssd vs vs bilmeden diyorum bunları

fanı temizletecez sanırım bataryaya bişeyler yapacaz wifiyi de halletikmi gider ya 11 inc macbook en basit modeli 128ssd i5 5 4. nesil falan satın almaya değmez gibi geldi bana da yaptırıp kullanmak da mantıklı da bilemedim valla.

fuck the system!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

1. Wifi antenlerini kontrol et, bilgisayarci yanlislikla sokmus olabilir, bazen oturmus gibi gorunuyor ama parmaginla bir bastir. olmadi sok tak tik diye oturgunu hisset.

2. O makinanin 1 tane fani var ve bozulmaz degistirmeye gerek olacagini sanmiyorum 3 vida tutuyor sok normal disarida supurge ile temizle. Eger islemci isisinda sorun goruyorsan termal bakiri sokup yeni macun ile takarsan guzel olur ama nasil yapacagini bilmiyorsan kurcalama birak kalsin.

3. Batarya satin alirken kesinlikle uyduruk cin mali boktan mal alma. Iyisini al kullan bi 5 yil daha.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

2015 air 13 inç var bende. i7 işlemcili. 8tb taşınabilir disk wd'nin. çantası magic mouse 2 ile geçen gün hepsine 7500 verdiler vermedim ben. kozmetiği bataryası mis.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

1. Wifi antenlerini kontrol et, bilgisayarci yanlislikla sokmus olabilir, bazen oturmus gibi gorunuyor ama parmaginla bir bastir. olmadi sok tak tik diye oturgunu hisset.

2. O makinanin 1 tane fani var ve bozulmaz degistirmeye gerek olacagini sanmiyorum 3 vida tutuyor sok normal disarida supurge ile temizle. Eger islemci isisinda sorun goruyorsan termal bakiri sokup yeni macun ile takarsan guzel olur ama nasil yapacagini bilmiyorsan kurcalama birak kalsin.

3. Batarya satin alirken kesinlikle uyduruk cin mali boktan mal alma. Iyisini al kullan bi 5 yil daha.

başkan benim kör olduğumu unuttun galiba oysa buluşmada karşılaşmıştık :)

yani kendim söküp bir şey takabilirmiyim emin değilim :)

ama dersen ki bana getir bakarız memnuniyetle getiririm :)

fuck the system!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Ankara değil de istanbul için servis: 

https://www.fotoparca.com/

Adamlar işini güzel yapıyor gibi. Hiç apple cihazım yok ama instadan takip ediyorum...

Satmak istersen fiyat yazarsan ben de talip olabilirim fiyata göre. 

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Ölücü var dediler geldim. Satarsan fiyata göre bende alabilirim hocam

www.kriptopedi.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

bataryasını nereden satın alayım vs kimsenin önerisi yokmu yahu?

fuck the system!
Toplam Hit: 2845 Toplam Mesaj: 19
apple apple macbook ankara macbook tamirci apple batarya covit19