folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Magnum İle Aston Martini V8 Ventage S Coupe Kazan

Magnum İle Aston Martini V8 Ventage S Coupe Kazan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walkingdead
    walkingdead's avatar
    Erkek

arkadaşlar bununla ilgili işte kazanırsan bile arabayı almak için 250 bin lira vergi ödeyeceksin,artı satış izni de vermiyorlar gibi şeyler duydum bunlar doğru mu acaba kazananın ödeyeceği vergi bu kadar yüksek mi satış iznini vermiyorlar mı gerçekten.

niye soruyorsun derseniz bana çıkacak biliyorum ondan soruyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

reklam kokan hareketler bunlar mayk :D nereden biliyon münecimsin ??

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

bana parasını versinler yeter :D arabayla işim yok :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

o kadar fazla değil ama bi 10.000 TL kadar ödüyorsun. arabadan arabaya değişiyor. tanıdık kazanmıştı böyle çekilişten bi araba. arabayı tam hatırlayamadım da 5.000 TL felan vermişlerdi. lüks arabaydı. arabadan arabaya değişir heralde.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

Bir dönem çarkıfelek araba hediye verirken salak mehmet ali erbil telefonda olan bi aileye araba ister misiniz sorusuna evet cevabı alınca "boşverin size araba vermeyeyim onun vergisi çok olur ödeyemezsiniz" demişti öyle aklımda kalmış işte :)

o gün bu gün hiç bi araba çekilişlerine katılmadım :P

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

walkingdead bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşlar bununla ilgili işte kazanırsan bile arabayı almak için 250 bin lira vergi ödeyeceksin,artı satış izni de vermiyorlar gibi şeyler duydum bunlar doğru mu acaba kazananın ödeyeceği vergi bu kadar yüksek mi satış iznini vermiyorlar mı gerçekten.

niye soruyorsun derseniz bana çıkacak biliyorum ondan soruyorum

la olm nerenizden uyduruyonuz çok merak ediyom :)

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

bi çekilişle öğretmene uçak çıkmıştı ufak bişi.  hangar parasını vs.. ödeyemedigi içni satmıştı :D haberlere falan cıkmıştı hatta.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

peki satabiliyoz mu?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

peki satabiliyoz mu?

üstüne aldıktan sonra satarsın. 

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walkingdead
    walkingdead's avatar
    Erkek

yav bana çıkacak yazısını bi şaka olsun diye yazdım oraya takılmayın ama dondurma yiyeceksem magnum yiyip şifreyi gönderiyorum işte belki çıkar umut fakirin ekmeği hesabı.vergisinin 10.000 den fazla olacağını düşünüyorum ama 250.000 kadar olur mu?bi de satış iznini vermeme gibi bir şey yapabilirler mi? onu merak ettim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

walkingdead bunu yazdı:

yav bana çıkacak yazısını bi şaka olsun diye yazdım oraya takılmayın ama dondurma yiyeceksem magnum yiyip şifreyi gönderiyorum işte belki çıkar umut fakirin ekmeği hesabı.vergisinin 10.000 den fazla olacağını düşünüyorum ama 250.000 kadar olur mu?bi de satış iznini vermeme gibi bir şey yapabilirler mi? onu merak ettim

yapamazlarr. rahat ol. sana çıktı da bunları düşünmen kaldı :) öyle saçmalık mı olur

Toplam Hit: 1954 Toplam Mesaj: 18