Mail Engelleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

hocalar selam.

kırmızı yol diye ipne bir jigolo servisi mailimi ele geçirmiş, bi mail geldi açtım baktım profilim falan var baya, her gün 2-3 tane mail geliyor güya iş teklifi

bikaç mail sonra kendiliğinden spame düşmeye başladı ama orada da biriktikçe birikiyor bazen spam kutusuna önemli mailler de düşüyor (üyelik müyelik) orada bu maillerin birikmesini istemiyorum.

eş-dost yanında mail kutumu açamaz oldum

filtreledim ama her seferinde farklı bi mail adresinden attıkları için (baya asdfghjklşi@kirmiziyol.com falan gibi adresler almışlar) filtre işe yaramıyor.

önerileriniz ?

http://kocaer.me
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

benzeri sorun bende de var..  face appilerinden birini yanlışlıkla kabul ettim habire geliyo gördükçe sinir oluyorum facebook dan e-postaya kaldırdım ama hala geliyor bugünde filtreleme yaptım onunki de    adeejskdms@apps.facebook.com tarzı bişeydi desene bir işe yaramıyacak :||

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

@zone napacaz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

o6u2 bunu yazdı:
    -----------------------------

@zone napacaz

aklıma bişey geldi ancak ne kadar olur bilemem gmail kullanıyosan tabii..

hesap ayarlarında önemli iletiler görünsün diye bişey var @kırmızıyolu önemsiz diye işaretlersin ve sadece önemliler görünür.. fakat bazen önemsiz diye arada başka mailler kaçarsa napıcaksın orası var...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musa-90
    musa-90's avatar
    Erkek

zone bunu yazdı:

o6u2 bunu yazdı:

hocalar selam.

kırmızı yol diye ipne bir jigolo servisi mailimi ele geçirmiş, bi mail geldi açtım baktım profilim falan var baya, her gün 2-3 tane mail geliyor güya iş teklifi

bikaç mail sonra kendiliğinden spame düşmeye başladı ama orada da biriktikçe birikiyor bazen spam kutusuna önemli mailler de düşüyor (üyelik müyelik) orada bu maillerin birikmesini istemiyorum.

eş-dost yanında mail kutumu açamaz oldum

filtreledim ama her seferinde farklı bi mail adresinden attıkları için (baya asdfghjklşi@kirmiziyol.com falan gibi adresler almışlar) filtre işe yaramıyor.

önerileriniz ?

Hocam bir arkadaşımda vardı böyle bir sorun bizden senin denediğin gibi mailleri spam olarak işaretledik ama nafile bende hemen fake bir mail hesabı actım ve mail gelen(jigola gibi sitenin tam adını hatırlamıyorum) siteden kayıtlı olan email adresini face açtıgımız email adresiyle değiştirdik.Site fake email edresine aktivasyon gönderdi kabul ettik ve sorun ortadan kalktı.Hocam size önerim bizim yaptığımız gibi yapın.Kolay Gelsin...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

@oguz aynen sen öyle yapabilirsin siteye git giriş için e-postana şifre iste sonra siteye gir işte ordan epostanı değiştirir gibi değiştir.. olur heralde bi aksilik çıkmaz ise :)

benim öle bi şansım yok da halledicez artık onuda..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tasslehoff
    tasslehoff's avatar
    Erkek

zone bunu yazdı:

@oguz aynen sen öyle yapabilirsin siteye git giriş için e-postana şifre iste sonra siteye gir işte ordan epostanı değiştirir gibi değiştir.. olur heralde bi aksilik çıkmaz ise :)

benim öle bi şansım yok da halledicez artık onuda..

Hocam filtreye uygulamanın adını yazınca olmuyor mu?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

hotmail kullanıyorsan seçeneklerde mail engelleme bölümü var . @kırmızıyol.com u direk engelleyebiliyorsun muhtemelen diğerlerinde de bu vardır. senin ki yine iyi yalnız bana gelenlerde hem isim hem domain de 1-2karakter değiştirip atıyorlar domaini toptan engellesem ertesi gün @ankarajigolo2.com dan geliyor durduramıyorum.

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

hangi mail hesabını kullandığını söylersen daha yardımcı olunur.

ben hotmail de yaşadım aynı sorunu, @xxx.com ile bütün mailleri engelleniyor domainin.

All I need is a possibility.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

mizahi bunu yazdı:

hangi mail hesabını kullandığını söylersen daha yardımcı olunur.

ben hotmail de yaşadım aynı sorunu, @xxx.com ile bütün mailleri engelleniyor domainin.

hotmail kullanmıyorsanda maili yönlendir bi hotmaile ordan filtrele derim hocam.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

hocalar gmail kullanıyorum.

@musa-90 profile girdim mail adresini değiştirtmiyo ipneler.

şöyle bişey :

şimdi gmail labs'den ileri düzey filtreleme ayarlarını kurcalıycam bi yol bulurum diye umuyorum.

Toplam Hit: 3048 Toplam Mesaj: 17