Mail İçin En İyi Hosting Firması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

selam canlar,

şirkette maillerin 2 gün çalışıp bir gün çalışmaması artık kabak tadı vermeye başladı firmalarla aramız bozulacak diye korkuyoruz ufaktan. bugünde sabahtan beri mailler bir geliyor bir gelmiyor pazartesi pazartesi elimiz ayağımız dolandı kaldık böyle.

daha önce natro ve bir kaç özel firma ile de çalıştık ancak hep aynı dertten muzdarip kaldık. 

isteğimiz kabaca limitsiz e-posta hesabı, geniş bant ve trafik.

konuya biraz uzağım ancak önerileriniz olursa çok şükela olur

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

yandex kurumsal maili denedinizmi hocam ben hep onu kurarım daha bugüne kadar mail gelmiyor gitmiyor diye bir defa aranmış değilim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

doruk net iyidir tavsiye ederim en ucuz paketinde bile sorun yaşamıyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Hocam öneri vermek kolayda ne tür mail kullanıyorsunuz biraz detay verseydiniz iyi olurdu. POP3 mü IMAP mi yoksa exchange mi kullanıyorsunuz? Biz şirkette POP3 kullanıyoruz. Datacenter da kendi sunucumuz mevcut. Oranın üzerinden çalışıyor maillerimiz. Yılda maksimum 2 defa sorun ve kesinti oluyor (Telekom DNS sorunlarıyla alakalı) ve yarım saat içinde çözülüyor onlarda. Klasik hostingde (mail hosting de dahil) sunucuda birden fazla web sitesi veya mail için domain olduğunda sorunlar başgösteriyor. Direk işin uygun yollusundan alacağınız hostingle anca bu kadar olur. Hizmeti nereden aldığınızın bir önemi yok. Paraya kıyabiliriz mailler önemli bizim için diyorsanız direk bir datacenter dan sunucu kiralama yolunu tercih edebilirsiniz veya bizim gibi sunucuyu alıp datacenter da barındırabilirsiniz.

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Yandexten cookk memnunuz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Hocam öneri vermek kolayda ne tür mail kullanıyorsunuz biraz detay verseydiniz iyi olurdu. POP3 mü IMAP mi yoksa exchange mi kullanıyorsunuz? Biz şirkette POP3 kullanıyoruz. Datacenter da kendi sunucumuz mevcut. Oranın üzerinden çalışıyor maillerimiz. Yılda maksimum 2 defa sorun ve kesinti oluyor (Telekom DNS sorunlarıyla alakalı) ve yarım saat içinde çözülüyor onlarda. Klasik hostingde (mail hosting de dahil) sunucuda birden fazla web sitesi veya mail için domain olduğunda sorunlar başgösteriyor. Direk işin uygun yollusundan alacağınız hostingle anca bu kadar olur. Hizmeti nereden aldığınızın bir önemi yok. Paraya kıyabiliriz mailler önemli bizim için diyorsanız direk bir datacenter dan sunucu kiralama yolunu tercih edebilirsiniz veya bizim gibi sunucuyu alıp datacenter da barındırabilirsiniz.

https://mail.turkcell.com.tr

exchange hocam kişi başı 250mb alan var allah belasını versin her ay temizlik yapmak zorunda kalıyorum.

google önerdim çünki microsoft çok bok 

uzun uzun yazmak isterdim fakat sonuç değişmeyecek  paran yoksa yandex paran varsa google , kurumsal firma isen ve çalışanlara zulmetmek istiyorsan microsoft. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

yandex kurumsal, tüm müşterilerime kurulu en ufak sorun yaşadıklarını hatırlamıyorum..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

biz ofiste radore kullanıyoruz çok şükür olmadı sıkıntı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

yandex kurumsal kullanıyoruz gram sıkıntı yok.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

google, yandex, microsoft :D

Toplam Hit: 2313 Toplam Mesaj: 12
öneri mail problem host gel git kaman