Makale Ve Danışmanlık Hizmetleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Makale Hizmeti

Gereksiz bilgileri kaldırıyorum.

Makale fiyatlarına zaten genel olarak sektördeki herkes hakimdir. O yüzden piyasa fiyatlarının biraz daha altında tutmak ve düzenli bir gelir elde etmek amacıyla konuyu açalım dedik.

Önceliğimiz düzenli işler. Giriş dahil olursa 100 kelime fiyatı üzerine %50 ekleyebilirsiniz.

Kadro 3'e düştüğünden ve elde sabit birkaç iş olduğundan fiyatı 100 kelime = 1.4 liraya çekmek zorunda kaldık. İşe göre fiyatta güzellik yapmaya çalışacağım.

Referans konusunda sıkıntım olduğunu düşünmüyorum. Ödemenin yarısı önden yarısı iş bitiminde çalışabiliriz. Ancak bu durum sadece tanıdık müridler ( forumda tanınmış müridler, kişisel olarak tanımama gerek yok ) için geçerli. Daha önce bir tanesi 5 haneli olmak üzere 3 kere kazık yedim tahribattan :) O yüzden peşin çalışmak tercih sebebi ama büyümeye çalışan herkese gerekirse cebimden ödeyip yardımcı olurum.

EK : Son 3 haftadır tbt içi tbt dışı ödeme konusunda yaşadığım sıkıntılardan ötürü artık hiçbir şekilde ön ödemesiz çalışmıyorum. Çalışacağım adamlar zaten kendini biliyodur o yüzden ısrar etmezseniz sevinirim. Ne zaman birine güzellik yapmaya kalksam elimde patlıyor.

Diğer hizmetler

Ürün girişi

Sitelerinizin canlı desteği

E-ticaret siteleri için danışmanlık ( seo, grafik tasarım, site kurulumu vb. hizmetler için güvenilir profesyonellere yönlendirme, yol haritası, tedarikçi bağlantısı, pazarlama tavsiyeleri vb. )

Tasarım Ödevleri veya İşleri (CAD)

Kripto Paralarla alakalı ücretsiz destek. (transfer ve alım harici)

Bunların hepsi için kısa vadede faturada kesebilecek hale geleceğiz.

Hepsi için bir pm kadar uzağınızdayım.

Easx tarafından 28/May/18 12:52 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

skype ekledim hocam.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

kabul ettim. mesajını bekliyorum :)

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Vize hakkinda makale ornekleri alayim please

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Vize hakkinda makale ornekleri alayim please

Whatsapp bak :) yazdim vizeler bitince gormedin

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

Tasarım ödevleri ve cad'den kasıt ney. Netcad bilgim var faidesi olurmu hocam ?

İts My Life. NOW or NEVER
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

Seo için makale yazım işi verildi .. :) Kolay gelsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

Hocam yetişmeyen üniversite tasarım ödevlerini kastettim. 

Atıyorum vize 100 adet baglantı parcasından yapılacak ve zaman yetmedi. Evin için veya yapmak istediğin custom birşey için kafanda cismi çizdin ama tasarım programında istenilen uzantıda tasarlayamıyrsun. Bu tarz şeyler :)

3dsmax konusundada uzman bir arkadaş var taşıt vb. çizimlerde onada yönlendirebilirim.

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Bol satışlar Mayıs sonu gibi ihtiyacım olacak, aklımdasın... Hayırlı işler, bol kazançlar.

alektamovikmovik
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

Hocam yetişmeyen üniversite tasarım ödevlerini kastettim. 

Atıyorum vize 100 adet baglantı parcasından yapılacak ve zaman yetmedi. Evin için veya yapmak istediğin custom birşey için kafanda cismi çizdin ama tasarım programında istenilen uzantıda tasarlayamıyrsun. Bu tarz şeyler :)

3dsmax konusundada uzman bir arkadaş var taşıt vb. çizimlerde onada yönlendirebilirim.

Anladım. Harita, Ormancılık, Cors, Aplikasyon,Netcad,Global Mapper,Proje,Peyzaj sonra cep telefonu mağazası açmak isteyenler için  istenirse seve seve yazarım.(Evet eskiden dükkanım vardı :p ) 

İts My Life. NOW or NEVER
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Bol satışlar Mayıs sonu gibi ihtiyacım olacak, aklımdasın... Hayırlı işler, bol kazançlar.

Eyvallah hocam teşekkür ederim :) 

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 3103 Toplam Mesaj: 29
makale