folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Makaleyaz.NET - %100 Özgün Ve SEO Uyumlu Hazır Makaleler

Makaleyaz.NET - %100 Özgün Ve SEO Uyumlu Hazır Makaleler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

C_e_Z_a tarafından 19/Şub/19 23:35 tarihinde düzenlenmiştir

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Fazla talep olan bir sektör, inşallah yer edinir bol kazançlar sağlarsınız. Bir de bir tavsiye mi dersiniz eleştiri mi dersiniz ondan olacak :)

Ve , daha birçok kategoride ÖZGÜN VE HAZIR onlarca makale!
    Sizde Aramıza Katılın!

yazmışsınız, ben makale hizmeti alırken her zaman karşımdakinin yazımına, yazım hatalarına, noktalama işaretleri kullanımına vs. elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum ( dil bilgisine %100 hakim olduğumu iddia etmiyorum da elimden geldiği kadar işte :) ). Tamam siz işi bizzat yapmıyorsunuz aracılık yapıyorsunuz ama bence yine de ilk görüş için önemli. Eğer uygun görürsem işi veriyorum yoksa başka bir makale yazarı için arayışa geçiyorum. Dolayısıyla;

ve ile cümle başlamaz,
    Metin içinde ve bağlacından önce ya da sonra virgül konmaz,
    Sizde aramıza katılın yerine siz de aramıza katılın.

Şeklinde en azından reklam içerisinde dil bilgisi kurallarını elinizden geldiğince doğru uygularsanız bence bu sizi başarıya daha sağlam şekilde ulaştırır.
    Nolur eleştirimi ukala ya da negatif şekilde algılamayın, gerçekten kendimi müşteri gibi düşünüp, daha iyi olmanız için yazdım.
    Tekrar hayırlı olsun.

since 2005 // tbt
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    manyaki bunu yazdı

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Fazla talep olan bir sektör, inşallah yer edinir bol kazançlar sağlarsınız. Bir de bir tavsiye mi dersiniz eleştiri mi dersiniz ondan olacak :)

Ve , daha birçok kategoride ÖZGÜN VE HAZIR onlarca makale!
    Sizde Aramıza Katılın!

yazmışsınız, ben makale hizmeti alırken her zaman karşımdakinin yazımına, yazım hatalarına, noktalama işaretleri kullanımına vs. elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum ( dil bilgisine %100 hakim olduğumu iddia etmiyorum da elimden geldiği kadar işte :) ). Tamam siz işi bizzat yapmıyorsunuz aracılık yapıyorsunuz ama bence yine de ilk görüş için önemli. Eğer uygun görürsem işi veriyorum yoksa başka bir makale yazarı için arayışa geçiyorum. Dolayısıyla;

ve ile cümle başlamaz,
    Metin içinde ve bağlacından önce ya da sonra virgül konmaz,
    Sizde aramıza katılın yerine siz de aramıza katılın.

Şeklinde en azından reklam içerisinde dil bilgisi kurallarını elinizden geldiğince doğru uygularsanız bence bu sizi başarıya daha sağlam şekilde ulaştırır.
    Nolur eleştirimi ukala ya da negatif şekilde algılamayın, gerçekten kendimi müşteri gibi düşünüp, daha iyi olmanız için yazdım.
    Tekrar hayırlı olsun.

Estafurullah hocam ne ukalalığı , ne mutlu ki hatalarımızdan ders alma gibi bir huyumuz var :) Bunlara sonrasında daha çok dikkat edeceğim elbette. Zaten konu tasarımı hakkında çok eksiğim var bunun farkındayım :)

Sitedeki makalelere gelince, evet biz aracılık ediyoruz. Elimizden geldiğince alıcıyı da memnun edecek nitelikleri kolluyoruz kontrol sağlarken. Ama illaki hatalar olacak. Bunlar içerisinde telafisi olmayanlar olursa, satış yapan yazara uyarı uyguluyoruz. İnatla devam etmesi halinde, onu uzaklaştırıyoruz.

Kendi özel ihtiyaçlarınız için sitede detayları belirtebileceğiniz Sipariş İlanı kısmımız var.  Aynı zamanda o yazarı yorumlayabilir, puanlayabilirsiniz. Buda sonraki çalışmalarınızda ve diğer arkadaşların o yazarla çalışma durumuna göre referans oluyor.

Her zaman için eksiklerimizi belirtin hocam, aksine ben çok mutlu oluyorum bu tarz yaklaşımlara. Site zaten BETA aşamasında. Hem teknik , hemde fonksiyonel birçok eksik ve hatası var biliyoruz.

Amacımız düzeltmek. Bu tip yardımlarınız için de size çok teşekkür ederim :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Ben de üç beş bir şeyler diyeyim.

Yazılan tüm makaleleri mutlaka iki yada üç kişiye daha okuttur. Yazarın gözünden kaçan hataları bu şekilde düzeltme şansın olur. Ben de dahil olmak üzere bu tür hatalar yapılıyoruz. 

Nokta, virgül, soru işareti vb. kendinden önceki kelimeye bitişik olur. 

Uygun Bir Makale Nasıl Hazırlanmalı? 

Mesela bu yazıda, paragraflar arasında çok boşluk var.

Aynı şekil de cümlede anlatım bitmiş ama virgül koyup cümle devam ettirilmiş. Bunlar ayrı cümleler halinde olsun. 

Okuldan hocam "bir sayfa yazmak için yüz sayfa okumak gerekiyor." demişti. 😊

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Ben de üç beş bir şeyler diyeyim.

Yazılan tüm makaleleri mutlaka iki yada üç kişiye daha okuttur. Yazarın gözünden kaçan hataları bu şekilde düzeltme şansın olur. Ben de dahil olmak üzere bu tür hatalar yapılıyoruz. 

Nokta, virgül, soru işareti vb. kendinden önceki kelimeye bitişik olur. 

Uygun Bir Makale Nasıl Hazırlanmalı? 

Mesela bu yazıda, paragraflar arasında çok boşluk var.

Aynı şekil de cümlede anlatım bitmiş ama virgül koyup cümle devam ettirilmiş. Bunlar ayrı cümleler halinde olsun. 

Okuldan hocam "bir sayfa yazmak için yüz sayfa okumak gerekiyor." demişti. 😊

Öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim hocam :) Word'te hazırlanan döküman ve Web Sitesi metin editörü farklılıklarından olsa gerek, standart yazımlarda dahi olsa bazı kısımlarda boşluklarda sorun oluyor evet. Bunu yazılımcı arkadaşa ileteceğim.

Manuel kontrollerde, 2 farklı yerden özgünlük testi tamamen manuel yapılıyor - yazı açılıp okunuyor, başlık ve içerik uyumundan ( boş beleş yazılar olmasın diye ) , gereksiz yazımlara, noktalamalara elimizden geldiğince dikkat etmeye çalışıyoruz. 

Hazır makaleler kısmında muhakkak sorunlar yaşanacak, herkesin yazım stili her alıcı için uygun olayabiliyor. 
    O yüzden, alım yaptıkça muhakkak o yazarın profiline yorum yapmak ve puan vermek lazım. 

İçerik ihtiyacı özel olanlar içinde sipariş kısmı var, orada istenilenleri en ince detaylarına kadar anlatabilir alıcı.

Buna rağmen istediği gibi bir çalışma olmazsa, zaten işe onay vermeme hakkı bulunuyor. Gerekiyorsa da, biz iade ediyoruz harcadığı kredisini.

Tedbirlerimiz şimdilik bu kadar. Öncelik hatalarımızı bulmakta. BETA yayın boyunca , birçok kez hata aldık, almaya devam edeceğiz :)

Yorumlarınız için tekrardan teşekkürler hocam. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

her makale bir kere mi satiliyor nasi oluyo ? 

mesela gittim 400 kelimelik bir makale yazdim koydum oraya 5 liraya. bu satildikca parami gelicek yoksa bir kere mi satilacak.

komisyonunuz 5% di mi?

konuda hic bir yerde link yok. mobilde olsam girmeye usenirdim, yeni tab acip adres yazmak zor geliyo mobilde

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

mesela gittim 400 kelimelik bir makale yazdim koydum oraya 5 liraya. bu satildikca parami gelicek yoksa bir kere mi satilacak.

komisyonunuz 5% di mi?

konuda hic bir yerde link yok. mobilde olsam girmeye usenirdim, yeni tab acip adres yazmak zor geliyo mobilde

- Evet hocam, her makale 1 defa satılır ve sistemden kaldırılır.
    - Hazır olarak makalenizi eklediğinizde, 1 defa satılacak. Satışlar devam eder, 20 TL'ye ulaşırsanız zaten siz talep yapmadan o panelimize düşecek. En kısa sürede ( 1-3 saat içinde de , hesabınıza aktarılacak. )
    - Evet, yıl sonuna kadar %5.
    - Konu altında , Sizde Aramıza Katılın yazısı altında bir görsel var, ona tıklayıp direkt siteye gidebilirsiniz :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    C_e_Z_a bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

komisyonunuz 5% di mi?

- Evet hocam, her makale 1 defa satılır ve sistemden kaldırılır.
    - Hazır olarak makalenizi eklediğinizde, 1 defa satılacak. Satışlar devam eder, 20 TL'ye ulaşırsanız zaten siz talep yapmadan o panelimize düşecek. En kısa sürede ( 1-3 saat içinde de , hesabınıza aktarılacak. )
    - Evet, yıl sonuna kadar %5.
    - Konu altında , Sizde Aramıza Katılın yazısı altında bir görsel var, ona tıklayıp direkt siteye gidebilirsiniz :) 

lightbox aciliyor fotograf oldugu icin, gitmiyo siteye xd

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

şef slider'e bi el at resimler çok basık duruyor kötü bir görüntü oluşturuyor.

Arayan yok, Soranı skim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    kUz3y bunu yazdı

Hocam masaüstün de mi, mobil de mi ? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı
    kUz3y bunu yazdı

Hocam masaüstün de mi, mobil de mi ? 

masaüstünde.

Arayan yok, Soranı skim.
Toplam Hit: 43419 Toplam Mesaj: 106
makale yaz özgün makale hazır makale makale sat makale seo