folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Makineciler Bi Baksın Basit Makine Yapımı Hakkında Yardım

Makineciler Bi Baksın Basit Makine Yapımı Hakkında Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı

Ben tübitak'a Kızılay ile ilgili Android uygulma sundum kabul edilmedi.

Tekrar Tübitak'a yüz hareketleri ile ilgili ve dilsiz(Biraz ağır olabilir özür dilerim) insanların el hareketleri veya mimik hareketlerini okuyacak bir sensör ile karşı tarafa sesli cevap verebilmesi için bir yazılım

İçeriği ;

1 adet Tablet veya artık ne kullanıyorsa o kişi. Telefonun kamerasına bakıp 3-5 el kol hareketi ile yaptığı hareketi convert etmek. Görüntüyü Ses'e dönüştürmek. (Aramızda kalsın lütfen okuduğunuzda hafızanızdan atın bunu da hayata geçireceğime söz verdim bari kendimize yararımız yok insanların hayatlarını kolaylaştıralım 1-2 kod yazmaktan aciz değiliz.)

Kabul edildi mi ? Hayır.

Tekrar Tübitak'a başvurdum. Savunma sanayisi ile ilgili . Drone ile alakalı 3-5 ufak birşey burda açıklamam doğru olmaz konu gizli değil çünkü. Ilerde hayata geçireceğim bunu çünkü.

ve şuan Kodumun Tübitak'ına herhangi bir s*** ile proje başvurusunda bulunmak istemiyorum . Adamlar 3 sayıyı toplayan programlara 5-10 bin Hibe veriyor. Ben anlamıyorum . Bizi aptal sanıp yapamayacağımızı mı düşünüyorlar ? yoksa biz mi fazla aptalız böyle bir kurum'a güveniyoruz ? Öğrencine sahip çık kodumun kurumu! Sinirlendim şimdi ya. Şunun ismini duydukça sinirlerim hopluyor. Lanet olsun .

Burası açık alansa bir temiz sövüyorum ben, umarım görür beynini s.ktiklerim. Savunma sanayi, ıvır zıvır bir sürü proje sunuldu ancak hepsi de geri döndü çünkü tütatakın başında sirk ucubesinden bozma birisi, ehm pardon hayvanat bahçesi eski müdürü oturuyor ve altındakiler de pek farklı değil kendisinden, ya imam hatipli ya da başka bi b.ka yaramayan insanlar. neyse s.keyim tütabükü 

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Herkes yine bilim adami, devlet desteği uzmani kesilmiş. 

Bence çok mantıklı bir olay, çocuklara matematiği görsel olarak anlatma isteği bile ödüle layık bana göre. Ama TÜBİTAK buna ödül vermiyor, en fazla 3000tl destek veriyor. TÜBİTAK bunlar için özel bütçe ve komisyon ayırmış. 

Buna yakin değerde projeler yaptim öğrenciyken, 10dan fazladır sayisi. Bugün milyonluk projeler yapiyorsam o projeleri yaparken öğrendiğim seylerdendir. 

Trigonometriyi,  karmaşık sayıları lise sona kadar anlamamıştım tam olarak, ta ki biri gözüme sokana kadar. Şimdi sayelerinde göz ucuyla çozebiliyorum.

Yardımcı olmak isterdim ama kafami kaldiracak vaktim yok bu ay için, bol şans. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

kabul görmeniz için tohumlara kuran okumanız gerekli 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Ben tübitak'a Kızılay ile ilgili Android uygulma sundum kabul edilmedi.

Tekrar Tübitak'a yüz hareketleri ile ilgili ve dilsiz(Biraz ağır olabilir özür dilerim) insanların el hareketleri veya mimik hareketlerini okuyacak bir sensör ile karşı tarafa sesli cevap verebilmesi için bir yazılım

İçeriği ;

1 adet Tablet veya artık ne kullanıyorsa o kişi. Telefonun kamerasına bakıp 3-5 el kol hareketi ile yaptığı hareketi convert etmek. Görüntüyü Ses'e dönüştürmek. (Aramızda kalsın lütfen okuduğunuzda hafızanızdan atın bunu da hayata geçireceğime söz verdim bari kendimize yararımız yok insanların hayatlarını kolaylaştıralım 1-2 kod yazmaktan aciz değiliz.)

Kabul edildi mi ? Hayır.

Tekrar Tübitak'a başvurdum. Savunma sanayisi ile ilgili . Drone ile alakalı 3-5 ufak birşey burda açıklamam doğru olmaz konu gizli değil çünkü. Ilerde hayata geçireceğim bunu çünkü.

ve şuan Kodumun Tübitak'ına herhangi bir s*** ile proje başvurusunda bulunmak istemiyorum . Adamlar 3 sayıyı toplayan programlara 5-10 bin Hibe veriyor. Ben anlamıyorum . Bizi aptal sanıp yapamayacağımızı mı düşünüyorlar ? yoksa biz mi fazla aptalız böyle bir kurum'a güveniyoruz ? Öğrencine sahip çık kodumun kurumu! Sinirlendim şimdi ya. Şunun ismini duydukça sinirlerim hopluyor. Lanet olsun .

Burası açık alansa bir temiz sövüyorum ben, umarım görür beynini s.ktiklerim. Savunma sanayi, ıvır zıvır bir sürü proje sunuldu ancak hepsi de geri döndü çünkü tütatakın başında sirk ucubesinden bozma birisi, ehm pardon hayvanat bahçesi eski müdürü oturuyor ve altındakiler de pek farklı değil kendisinden, ya imam hatipli ya da başka bi b.ka yaramayan insanlar. neyse s.keyim tütabükü 

Bunlar bizi hiçbir şekilde yavaşlatmaz hocam aksine hızlandırır böyle aptal insanlar olduğu sürece, birşeyleri yapıp "al zamanında kapına gelmiştim yol verdin hatırladın mı ?" diyip tokat atmak en iyisi..

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ne güzel yav, görsel anlatım çok faydalı bence.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 2870 Toplam Mesaj: 16
matematik makine mühendislik