folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Maksatınız Beni Kazıklamaksa, Söyleyin Ona Göre Davranalım...

Maksatınız Beni Kazıklamaksa, Söyleyin Ona Göre Davranalım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Cebitin olduğu gün, abi bana tshirt verirsen ben sana pazartesi günü bankadan yollarım diyerek benden tshirt alan 6 arkadaş...

Ne para yolladınız, ne abi ben aldım şu anda yollayamıyorum vs die iletişime geçtiniz...

Üstünden bir ay geçti, her tshirt verdiğim kişinin ismini elimdeki kağıda yazdım...

Dedim acaba kendi istekleri ile getireceklermi die...

Baktım ki ses seda yok yazayım dedim...

Amacınız beni kazıklamaksa, Siz giderken ben geliyodum...

Abicim ödeyemiyorum diyin msnden pmden adam akıllı tamam canın saolsun derim...

Ama beni salak sanmayın :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---RudeboY---
    ---RudeboY---'s avatar
    Erkek
    Vay anasını :| Ne diyimki,kınıyorum :/ iyilik yap denize at,ama buraya deil :D

Söz gümüşse, altın paradır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    ayıp etmısler hoca haklısın .. bu yüzden ıyılık yapmıcan mıllete

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    o gün vermiştim ücretini hatta çantaya koyduğumda cebit sarhoşluğu nedeniyle underzero abi(çantadan alıp saklamış) biz 1 ytl satıyoruz diye şaka yapmıştı ve bana adama bak biz 1 ytl veriyoruz gidiyor 20 ytl alıyor demişti :)))

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

ayıp etmişler harbiden

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

Dünyada ne insanlar var ya sen iyilik yapıyorsun adamlara t-shirt veriyorsun adamlar seni kandırmaya çalışıyorlar

20 ytl için insan kendini rezil edermi yaw çok ayıp bir an önce çıkıp paralarını yatırmaları ve özür dilemeleri gerek bunlar utanç verici şeyler

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Rene abime yapılır mı bu :( A.q onların ya :( :(

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    yaw rene seninle tanışammadım o gün bende cebitteydim(farklı nedenlerden dolayı sizinle gelemedim) bakıyom sağa sola diyom bunlar nerede neyse çıktık dışarı bir baktım tbt tshirtleri aha dedim sende bir şeye oturmuşsun geldim baktım harıl harıl bişiler konuşuyonuzsonra sen kalktın işte anadolu yakasındaki arkadaşlar gittiler filan diyordun elinde de foto makinası vardı sonra seni omuzlara aldırlar filan baya yakındım size :)

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek
    daha cok beklersin rene ben 1 sene 1 aydır bekliyorum  bankaya para yatacak die...

Selam ve dua ile...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek
    Bu tarz insanlar, yuzune bile tukuremeyecegim insanlardir.

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

müridler verin paraları.... ayıptır.. tarikatımızı ruhunu bozar böyle olaylar... kimse kimsenin hakkına tecavüz etmemeli

diye düşünüyorum ben...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
Toplam Hit: 10838 Toplam Mesaj: 67