folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Manisa'dan İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na Nasıl Giderim?

Manisa'dan İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na Nasıl Giderim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar sorum konu başlığında görüldüğü gibi, manisadan izmir havalimanına en kolay ve hızlı yoldan(taksi falan demeyin) nasıl gidebilirim. Manisa seyahat otobüsleri Tıp fakültesi önünde yazıhanesi var, oradan kalkıyor dediler ama haritada tam nerde bulamadım.

Akşam saat 19:00 da uçağım var ona göre zamanlamamı ayarlayıp çıkacağım.

Forumda gördüğüm kadarı ile manisalı müridler vardı, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Not: Manisa osb veya merkezden ulaşımımı sağlayacağım.

torpedo_XL tarafından 09/Eki/15 13:25 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Manisa'dan otobüse biniyorsun. Bornova Metro'ya yakın bir yerde inip, İzmir Metro'ya biniyorsun. Hilal istasyonunda inip; İzban'a geçiyorsun. Hilal'den bindiğin İzban seni Havaalanına kadar götürüyor. Bornova Metro İstasyonundan Havaalanı en fazla 1 saat çekiyor. Ona göre ayarlamasını sen yap.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Kanka şey yap Basmahaneye kadar git manisadan elbet minibüs falan vardır oradan da banliyo veya izmirlilerin deyimiyle izban a bin havalimanında in 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bu bornova metro istasyonunn ordan 204 numaralı otobüsler kalkıyormuş direk havalimanına. Onlara binmeyi düşünüyorum.

Ama işte manisadan izmire, ne ile nerden nasıl bornova metroya giderim aklımı kurcalayan o.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Bu bornova metro istasyonunn ordan 204 numaralı otobüsler kalkıyormuş direk havalimanına. Onlara binmeyi düşünüyorum.

Ama işte manisadan izmire, ne ile nerden nasıl bornova metroya giderim aklımı kurcalayan o.

manisa otogardan giden izmir otobüsleri bornova metrodan geçiyor bildiğim kadarıyla ordan direk şehir içi otobüsüne binersin.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

metro varken otobüste neymiş hocam

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

metro varken otobüste neymiş hocam

Ya aslında metro kullanırdım ama metrodan banliyö hattıan falan aktarma yapmak gerekiyor. yanımda bavul, sırtımda laptop bulunan sırt çantası var yani yüklü hareket ediyorum. Ordan oraya koşarken follofoş olmayayım diye direk otobüse atlarım giderim mantığında hareket ettim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hadi kaçtı metro diyelim ki çok zor kaçması 10 dakika daha beklersin yeni metro gelir :D

yabancı mantığıyla seyahate çık rahat edersin benden tavsiye.

Telefonuna cüzdanına kimliğine mukayet ol yeterli.

Gerisini s... et

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

hadi kaçtı metro diyelim ki çok zor kaçması 10 dakika daha beklersin yeni metro gelir :D

yabancı mantığıyla seyahate çık rahat edersin benden tavsiye.

Telefonuna cüzdanına kimliğine mukayet ol yeterli.

Gerisini s... et

Abi sen beni anlamadın maksat kaçırmak değil, o kadar yükle dön dolaş yorulacağım diye söylüyorum. Yoksa sadece sırt çantam olsa sabah çıkar otostopla bile giderim.

Ondan dolayı kolay ve hızlı dedim :)

torpedo_XL tarafından 09/Eki/15 14:30 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

aga izban varken eshotla uğraşma. biniyorsun, son durağa yakın iniyosun. ferah ferah..

mümkünse metroyla aktarma yapacağım diye de uğraşma, sen bir şekilde manisa'dan herhangi bir izban istasyonuna gitmeye çalış (karşıyaka ya da şirinyer istasyonlarına ulaşman otogardan kolay olabilir, basmaneye gidersen önce metro sonra izban yapman gerekir, gerek yok). izban'a bindin mi havalimanındasın say kendini.

işin manisa ayağını bilmiyorum..

http://www.manisaseyahat.com/hizmet.htm

bunları kullanabilirsin, bi' ara sor hocam. 

RockZs tarafından 09/Eki/15 14:35 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

aga izban varken eshotla uğraşma. biniyorsun, son durağa yakın iniyosun. ferah ferah..

mümkünse metroyla aktarma yapacağım diye de uğraşma, sen bir şekilde manisa'dan herhangi bir izban istasyonuna gitmeye çalış (karşıyaka ya da şirinyer istasyonlarına ulaşman otogardan kolay olabilir, basmaneye gidersen önce metro sonra izban yapman gerekir, gerek yok). izban'a bindin mi havalimanındasın say kendini.

işin manisa ayağını bilmiyorum..

Hmm hem rapid hem sen illa izban diyorsanız bir bildiğinz vardır diyorum :)

O zaman şu manisadan izmire nasıl gideceğimi bulup eğer izban hattında biryere gidebiliyorsam direk ona binerim.

Zaten beni asıl sıkıntıya düşüren manisadan izmirde istediğim noktaya kendimi en hızlı ve kolay bir şekilde atabilmek. İzmire gittiktan sonra yolumu bulurum çok sıkıntı olmaz. İzmiri biraz biliyorum hatta havalimanını 3-4 kere kullandım ama hiç manisadan gitme girişimim olmamıştı.

Edit: Bahsettiğin manisa seyahati aradım onlar izmir otogara gidiyormuş.

Peki izmir otogardan nasıl giderim kolay bir şekilde. Gerçi oraya gidince de sorarım da(bkz. faruk eczanesi) bilen birileri de anlatırsa daha iyi olur.

torpedo_XL tarafından 09/Eki/15 14:40 tarihinde düzenlenmiştir