folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Mantık Sorusu (Önemli)

Mantık Sorusu (Önemli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Bu kızın 10bin fitte ne işi var ? 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Çarptıktan sonra kızın ölmek üzere olduğunu farkeder kaçmak ile kalmak arasında kalır. Etrafa bakar, mekanın tenha bir yer olduğunu ve herhangi bir kamera bulunmadığını görür. Kızı kucaklar ve arabanın arka koltuğuna koyar hızlıca şöfor koltuğuna oturup tam gaz ile şehir dışındaki ormanlara doğru otomobilini sürer.

Ormanın içinde, haftasonları mangal için gittiği bataklık kenarında tenha bir yer vardır. Oraya vardığında sert bir fren yapar, hızlıca arabadan inip kızı tekrar kucaklar ve yere bırakır. Tekrar arabaya döner koltuğun altındaki uzuncana olan ipi cebine koyup kızın yanına gelir. Etraftan bulduğu irice olan kayayı ipe, ipide kızın beline bağlar, sonrada kızı bataklığın dibine gönderir.

niye yazdım bilmiyom amk

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek

mantık sorusu ise eğer şöyle düşünülmeli hatta siyah giyen adamlardada böyle bişey vardı içki nezamaniçilir gennellikle akşamları peki size sorrarlar o akşam vaktinde o yaşta bi kızın sokkakta neişi vardı demekki kızda da bir sarhoşluk var yani sanki adam kaldırıma çıkıp mı ezicek kızıolurmu hiç öyleşey kesin kız 8 değil 18 yaşındadır hatta yani anlıycanız o adam olsaydım üzülmezdim..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam lavuk piskopatsa bir kişiye daha çarpar zevk için,

Duygusalsa ilk müdahale, hastane vs. alayına koşturur.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

Uyusturucu madde veya alkol bagimlisi kisiler aklini saglikli kullanamayacaklari icin karar verme ve muakeme yeteneklerini kaybederler , bu tur insanlarin psikolojileri bozuk oldugundan insanlarin malina ve canina zarar verir hale gelirler . Bu tur insanlarin o an 7-8 yaslarinda bir cocuga mi carptigini , buyuk birisine mi carptigini hatta bir insana mi , hayvana mi , agaca mi , direge mi captigini dahi idrak edebilecegini dusunmuyorum . Ayilip kendisine geldiginde ona durum anlatildiginda duygulari ise sahte pismanlik olabilir , timsahin goz yaslari yani .

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek

daha önemlisi kendine karşı nasıl duyguları olacak ...

herneyse....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

abiler detected.

Alkollü insan çarpar kaçar hiçbir duygusu olmaz umrunda bile olmaz, alkol tüm kötülüklerin anasıdır canım kardeşim, subhanallah.

Ehl-i Byte
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Kişiden kişiye degişir herkezin pisikolojisi farklıdır. Ayrıca bu bi mantık sorusu degil.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

trampfd bunu yazdı:
    -----------------------------

abiler detected.

Alkollü insan çarpar kaçar hiçbir duygusu olmaz umrunda bile olmaz, alkol tüm kötülüklerin anasıdır canım kardeşim, subhanallah.

-----------------------------

Ana gibi yar olmaz kankaaa

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

alkollüyken mi alkolün etkisi geçtikten sonra mı?

=)
Toplam Hit: 2225 Toplam Mesaj: 23