folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder Mantıksal Bir Yardım ( YAZILIM)

Mantıksal Bir Yardım ( YAZILIM)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

@buremba yaklaşık bi 2-3 bin defa Post atıyor Thread 

@ozgunlu birsürü User var . Bunların içerisinde aranan useri bulup post etmek. amacım

thread' lerle çalışmak sandığın kadar kolay değildir, çok fazla parametre var.

android ile yapıyorsan, async task' lere bak.

kaldı ki bahsettiğin sayıdaki thread' i bir arada sorunsuz çalıştırmak apayrı bi olay.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

hacı not düşem yeni mesaj yollarken yukarda insert kısmında code var onu kullansan iyi olur böyle konuya girip kodu o halde görünce okumak bile istemiyor insan

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

@whopper teşekkür ederim hocam tavsiyen için dikkat ederim 

@unbalanced abim bulamadım link bırakır mısın :( 2 3 sitede var da sadece içeriği gösteriyor 

@ozgunlu hocam Android değil Android programlamıyorum.  Normal exe yapıyorum 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

buyur hocam https://app.box.com/s/300pv9s8vzskaxejh8sn3k2pzfzrslkf

unbalanced tarafından 07/Mar/16 01:28 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

@unbalanced teşekkürler abim :) 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

@unbalanced Link kırık abi sanırım girmiyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Google da "The Art of Multiprocessor Programming pdf" bunu arattığımda karşıma gelen ilk sayfa aşağıda gördüğün sayfa oldu hocam.

http://dl.irpdf.com/ebooks/Part9/www.irpdf.com%284307%29.pdf

Titanyumun gücü adına!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

https://app.box.com/s/300pv9s8vzskaxejh8sn3k2pzfzrslkf

tekrar dene hocam

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

işlemcinin mantıksal olarak desteklediği fiziksel thread sayısından fazla thread oluşturman fayda sağlamaz, aksine zararı olur. C# tpl kutuphanesini kullanmanı öneririm. C++ da ise openmp c++11 standardıyla gelen thread sınıfını kullanabilirsin. Semaphore, mutual ex.,, dead lock, mutex vs bilmeden kritik işlemlere dalma bok edersin söyleyeyim.

kolay gelsin

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 4211 Toplam Mesaj: 20
mantık algoritma thread