folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Maps Konum Ekleme Onaylatmada Sorun Yaşıyorum.

Maps Konum Ekleme Onaylatmada Sorun Yaşıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

sevgili müritler daha önce maps da konum ve işletme ekleme yaptıgım zaman onay yada bekleme olmuyordu bu hafta bir konumu defalarca eklememe rağmen uygulanamadı diyor hemen yanımda aynı şekilde başka bir onum ekli işletme olarak eklediğim zaman ise posta gönderiyor ve konumda ikamet yok malesef çözümü varmıdır?

El emeği bıçak kılıf bardak imalatı yapıyorum seven ilgi duyan var ise instagram hesabım turkcrafts takip edebilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Anında onaylatma hizmeti var hocam çok ucuz paraya onaylatabiliyosunuz hemen. Pm atın yardımcı olayım

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı

Anında onaylatma hizmeti var hocam çok ucuz paraya onaylatabiliyosunuz hemen. Pm atın yardımcı olayım

Mesaj attım kardeşim. 

El emeği bıçak kılıf bardak imalatı yapıyorum seven ilgi duyan var ise instagram hesabım turkcrafts takip edebilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Google mybusiness panelde konumun işletme sahibi olmak için kayıt gir. Yaptığın kayıtta telefon numarası dahil eksiksiz gir.

Posta onay kodu bekliyor durumuna geçeceksin.

Yaklaşık 1 ay sonra tekrar doğrulamaya çalış, kod olmadan telefonla doğrulamana izin verecek. (Telefonda otomatik sistemle doğrulama kodu alacaksın)

Ben bu şekilde birçok kayıt doğruladım ve sahibi oldum. Hiçbirinde adrese posta gelmedi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

Jargonphp nin önerdiği bir arakadaş halletti 10 dk sonra onaylandı ihtiyacı olan olursa pm atsın. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Benimde en çok merak ettiğim konu, bu sınırsız konum ekleme yetkisi olan adamlar bunu nasıl sağlıyor.

Tahribatta bilen birileri mutlaka vardır diye tahmin ediyorum, bizi bilgilendirirse çok makbule geçer.

Bu arada kaç tl'ye aldın hocam pini ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı

Almanya, polonya ve fransada adres onaylayabilir misin? 

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Benimde en çok merak ettiğim konu, bu sınırsız konum ekleme yetkisi olan adamlar bunu nasıl sağlıyor.

Tahribatta bilen birileri mutlaka vardır diye tahmin ediyorum, bizi bilgilendirirse çok makbule geçer.

Bu arada kaç tl'ye aldın hocam pini ?

Geçenlerde bende parasıyla yaptırdım bu işi, 1 aydan fazla oldu doğrulama kodu gelmiyordu 60 tl verdim r10 dan bir eleman saolsun bir link gönderdi oradan hallettim. Hallettik halletmesine ama foto ekliyorum tam gözükmüyor, 10 tane eklediysem 2 tane gözüküyordu yorum yaptım yorum görünmüyordu, neyse düzenli paylaşım yapa yapa yorumlar gözükmeye başladı. 

Bir de bu tip adamlar trusted verifier mı ne oluyorlar, zannımca bunlar zamanında google product forumlarında ona buna yardımcı olan tipler olabilirler, çok fazla yardım ettikleri için ödül olarak trusted verifier verilmiş olabilir. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

netgsm e uye olun 9₺ global hat basi dogrultin. istediginizi 

Kötü olanları aranızdan çıkarın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

trusted verifier diye bişey yok artık, benim gördüğüm ilk yöntem akbank kobi üyeliği, eğer varsa mobil uygulama üzerinden anınada onay alabiliyosunuz.

ama bunların kullandığı yönetimi bilmiyorum güvenli mi değil mi 1 ay sonra iptal edilir mi bilemiyorum 

imza
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı

Mesaj attım

Toplam Hit: 432 Toplam Mesaj: 13
maps harita konum ekle onay kodu