folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Maras Dondurmasi Tarifi Yardim

Maras Dondurmasi Tarifi Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

http://www.yasardondurma.com/iletisim.php

al hocam madonun Ana firması. görüş bunlarla. dondurması süper bizee hep gönderirler 2-3 kilo dondurma nefis tadları var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ya böle sakız gibi uzayan maraş dondurmaları vardı eskiden, madonunkiler dandik bence gerçek maraş olduğuna şüpeliyim

Modada Ali usta var onun dondurma da çok iyidir, 10 tane dondurmaci vardı yanyana, hepsi sinek avlarken ali usta önünde kuyruklar olurdu geceyarısı bile

Hocam hakiki maraş dondurması katı kıvamıyla bilinir, ünlüdür. Hemen hemen bütün maraş dondurma cafelerin reklam broşürlerinde buna vurgu yapmak için dondurmanın yanında bıçak ve çatal ikilisiyle çekilmiş fotoğraflar yer alır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Ilcelerinde ve hatta Maras merkezde bile hakiki olanini bulmak cok zordur,belli yerler haricinde. Her onune gelene inanmayasin onun icin yazdim. Onune bu maras dondurmasi diye bi sey koyarlarsa test etmenin yegane yolu hizardir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

benim kankalar maraş dondurmacısı

bir kaç sefer beraber yaptıydık olay salepte bitiyor hakiki salep bulman lazım gerisi süt ve şeker

uzun süre soğutularak karıştırılması lazım sonra dondurulması ve dövülmesi lazım 

amk git al ye daha iyi :A

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocero
    kocero's avatar
    Erkek

Canlar dondurmayi yaptik, doner gibi bicakla kesip sattikta. Sukurler olsun yuzumuz karacikmadi. Duzenlenen bi kermeste sunumunu yaptik cok guzel tepkiler alindi.

Yapilisi zor felanda degil imalatini yaptigimiz italyan dondurmasinin yarisi kadar bile emek harcanmiyo. 

1 litre sute sute 4 gr sahlep 2 gr Guargum 200 gr seker istedigin kadar sundur istersen 1 gun beklet doner gibi tak bicakla kes. 

BILDIKLERINI YUZLESTIR HAYATLA ve SINAMAKTAN KORKMA !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

nasıl yaptın peki ustamı tuttun ne ettin?

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocero
    kocero's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

nasıl yaptın peki ustamı tuttun ne ettin?

hayir kendim yaptim bu konuda sansliydim kendi imalathanem var. Sadece problem maras dondurmasini bilmyorudum italyan dondurma ureticisiyim Dondurma yapimina yabanci degilim yani.

BILDIKLERINI YUZLESTIR HAYATLA ve SINAMAKTAN KORKMA !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek

sorbe yap vodkalı, cinli ve lime'lı falan deli satarsın

İnsanların size karşı olması diye bir şey yoktur dostlarım, onlar sadece kendilerinden yanadırlar o kadar. bukowski
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    kocero bunu yazdı

Canlar dondurmayi yaptik, doner gibi bicakla kesip sattikta. Sukurler olsun yuzumuz karacikmadi. Duzenlenen bi kermeste sunumunu yaptik cok guzel tepkiler alindi.

Yapilisi zor felanda degil imalatini yaptigimiz italyan dondurmasinin yarisi kadar bile emek harcanmiyo. 

1 litre sute sute 4 gr sahlep 2 gr Guargum 200 gr seker istedigin kadar sundur istersen 1 gun beklet doner gibi tak bicakla kes. 

Guargum nereden bulunur hocam, bir de salep toz mu, süt soğuk mu, bekletme sıcaklığı kaç derece?

hsyN tarafından 29/Haz/13 01:01 tarihinde düzenlenmiştir

test 1 2
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

Trabzona giderseniz Beton helvadan dondurma yiyin adamlar kendileri elde yapıyolar mükemmel bi dondurması var gündüz sıcagında ısıra ısıra yiyiosun erimiyo dondurma ayrıca sadesi sarı renkli çok deli tadı var zaten 3 çeşit sade kakaolu ve çikolata parçalı en güzeli sade

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 3211 Toplam Mesaj: 30