folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mardinde Yaşayanlar

Mardinde Yaşayanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

Memuriyet hayatı için Mardine gidiyorum :)

Mardinde olanlar bilenler , 

Nerde kalınır ne yapılır ev lazım , nerde tutulur kiralar ne kadardır.

Bilen eden yardımcı olacak mürit varmı?

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Mardinde bişey oldu Sandım :/

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Aynen bende :D. Kardeş başlığı Mardinde Yaşayan varmı ? benzeri şeklinde değiştirmen daha faydalı bence. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

aynen :)

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

değiştim :)

Bu seferde bişey oldu sanarlar ama :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adigestorm
    adigestorm's avatar
    Erkek

O kadar detaylı bilemiyorum ama arkadaşım görev yaparken ziyaretine gitmiştim mardine. 2 sene olmuştur sanırım. Hep televizyonlara yansıyan hakkari şırnak görüntüleri hafızamda yer etmiş olacakki o tip bi şehir bekliyordum ama mardin batıdaki birçok ilden bile güzel ve düzenli. Şaşkınlığımı gizleyememiştim. Kızıltepede havaalanı var onu biliyorum oda yakın mardine zaten. Eski mardinmi diyorlardı eskişehirmiydi neyse taştan evler vs kesinlikle görülmesi gereken bi yer bence. Neyse oralarda yaşayan müridler detaylı anlatır

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    blackmir bunu yazdı

Memuriyet hayatı için Mardine gidiyorum :)

Mardinde olanlar bilenler , 

Nerde kalınır ne yapılır ev lazım , nerde tutulur kiralar ne kadardır.

Bilen eden yardımcı olacak mürit varmı?

oyp ile mi atandin hangi bolum ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek

hocam hayırlı olsun öncelikle.. Ben Mardin'liyim hocam. Hangi kuruma atandın merkezdemi ilçelerdemi senin kurum? Mardin Merkez, Kızıltepe,Nusaybin ve midyat' bunlardan herhangi birineyse iyidir hoştur güzeldir :) Mardin'de Kızıltepe'de Nusaybin'de Midyat'da ayrı ayrı güzellikleri vardır. Merkezde görev yapacaksan eğer mardin merkezde ev kiraları ufaktan biraz pahalıdır. eğer aileysen rahat ev bulursun tek başınaysan biraz sıkıntı yaşarsın başlarda çünkü ev bulman biraz sıkıntılı olur buralarda herkes bekara ev vermiyor eve karı kız getiriyor diye falan. tek başına kalacaksan ilk geldiğinde il özel idaresinin misafirhanesinde sana cüzzi bir miktara yatacak yer ayarlayabilirim. Mardin Merkez Ve Kızıltepe'deyse görev yerin elimden geldiğince sana yardım edebilirim diğer yerlerde çalıştığım için fazla yardım edememe açıkçası. Kızıltepe'ye yerleştiysen Kızıltepe'de hayat şartları daha uygun daha güzel, ev kirasından tut ev bulmasına herşey daha uygun ve yaşanılabilir Mardin'e göre.. onun dışında ne anlatayım bilmiyorum :) Kızıltepe İle Mardinin tam ortasında (mardin kızıltepe arası 15km) büyük bir alışverişmerkezi, aquapark var beklentilerinin çok ötesinde hemde :D ) Mardin'e havayolu ile gelirsen pm at seni karşılarım çünkü havalimanında çalışıyorum).. başka sorun olursa ister özelden ister buradan yazabilirsn. kafam biraz dağınık ne yazdığımı çok iyi hatırlamıyorum uzun da oldu sanırım biraz çok uykum var kardeş anla işte :)) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

eski evler ve terör geliyor aklıma.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek
    Muritcan bunu yazdı

hocam hayırlı olsun öncelikle.. Ben Mardin'liyim hocam. Hangi kuruma atandın merkezdemi ilçelerdemi senin kurum? Mardin Merkez, Kızıltepe,Nusaybin ve midyat' bunlardan herhangi birineyse iyidir hoştur güzeldir :) Mardin'de Kızıltepe'de Nusaybin'de Midyat'da ayrı ayrı güzellikleri vardır. Merkezde görev yapacaksan eğer mardin merkezde ev kiraları ufaktan biraz pahalıdır. eğer aileysen rahat ev bulursun tek başınaysan biraz sıkıntı yaşarsın başlarda çünkü ev bulman biraz sıkıntılı olur buralarda herkes bekara ev vermiyor eve karı kız getiriyor diye falan. tek başına kalacaksan ilk geldiğinde il özel idaresinin misafirhanesinde sana cüzzi bir miktara yatacak yer ayarlayabilirim. Mardin Merkez Ve Kızıltepe'deyse görev yerin elimden geldiğince sana yardım edebilirim diğer yerlerde çalıştığım için fazla yardım edememe açıkçası. Kızıltepe'ye yerleştiysen Kızıltepe'de hayat şartları daha uygun daha güzel, ev kirasından tut ev bulmasına herşey daha uygun ve yaşanılabilir Mardin'e göre.. onun dışında ne anlatayım bilmiyorum :) Kızıltepe İle Mardinin tam ortasında (mardin kızıltepe arası 15km) büyük bir alışverişmerkezi, aquapark var beklentilerinin çok ötesinde hemde :D ) Mardin'e havayolu ile gelirsen pm at seni karşılarım çünkü havalimanında çalışıyorum).. başka sorun olursa ister özelden ister buradan yazabilirsn. kafam biraz dağınık ne yazdığımı çok iyi hatırlamıyorum uzun da oldu sanırım biraz çok uykum var kardeş anla işte :)) 

Vay hepsini özet geçtin :)  mesaj attım :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek
    Doktor huseyin'I taniyan var mi la ? Bizim cok akraba var mardin'de

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
Toplam Hit: 2496 Toplam Mesaj: 12