folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mark Zuckerberg‘Ten ALS Hastalığında Farkındalık İçin Bill Gates‘E Düello

Mark Zuckerberg‘Ten ALS Hastalığında Farkındalık İçin Bill Gates‘E Düello

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    _karantina_ bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

basit bi şekilde bu nedemek ?

kısaca "als" hastalığı sinir sistemini etkileyen bir hastalıktır. yatalak eder. normal yollardan beslenme bile gerçekleşmez.

mark abimizde bu hastalık için farkındalık yaratmak istemiş ve böyle bi hareket çekmiş. ve mesajı ise "24 saat içinde ya vakfa para bağışla yada buz dolu kovayı kafandan aşağı dök. size meydan okuyorum 24 saatiniz var kamooon"

*ingilizcem kıttır anca bunu anladım hocam.

edit: sanırım ya bağış yap ya kovayı dök demiyor. buz dolu kovayı kendisine dökmesi farkındalık mesajı içeriyor zaten. ama genel amaç als vakfına bağış.

bu mu yani :)))

buz döktü herşey düzeldi. gram önemsediklerini sanmıyorum. reklam işte

Zenginlerden nefret eden klasik fakir vatandaş.bu konudan önce als in ne olduğunu biliyormuydun acaba

şakamı ? zenginlikle fakirlikle ne alakası var.

sosyolji psikoloji okuyun biraz. bu işlerin sadece çalışma ve parayla alakası olmadığını görürsünüz

sizi bilmem ben yemedim

futurist tarafından 21/Ağu/14 18:42 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

ya gözünüzü seviyim şuraya gelip herşeyden nefret ettiğiniz gibi bunuda yapmayın şu an amerika da 15.5 milyon dolar alsye bağış yapıldı, als hastalığına yakalananlar 5 yıl içinde ölüyor,bu bağışla bu insanların hayatı en az 20 yıl uzuyor,siz hala reklam diyin

Converse giyen uzaylı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

bu konu arkadaşlar arasınada taşınmış bulunmakta hayırlı olsun :D 5 yerden çelınç aldım :D ne yapacuk :D 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    h2run bunu yazdı

orospu cocuklari gazzede o kadar cocuk ölurken killarini kipirdatmadilar bunlarin samimiyetini sikeyim.

Yav he he. Her zikin altınada gazzede mislimanlar ölüyo ühüüü yazmayın yeter abicim ya. hadi onlar iki yüzlü orospu çocukları peki sen nesin bana bunu açıkla? Amacım tartışma çıkartmak değil ama önce insan kendini sorgulamalı sonra başkasına bok atmalı. Sen gazze için ne yaptın kardeşim? Feysbukta kokakola içmeyin fanta için yahudilere ölüüm diye dolanan gruptaysan hiç konuşma lütfen. Hayatı boyunca yaralı parmağa işemeyen tipler gelip bu konularda yorum atmadan önce aynaya baksın az. Bu güne kadar bağış yaptığın bir kurum varmı? Kurban bayramı sonrası verilen deriler dışında hayatında şu kurumun yaptığı çalışmalara destek olayım diyipte bağış yaptığın birşey oldumu?

Ek olarka bir soru daha gazzede ölenler müslümanken, işidin öldürdükleri orospu çocuğumuydu? Asıl ben senin samimiyetini sikeyim hocam.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

bilgates çok teknik bir cevap vermiş çocuga

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu akımı başlatan kişi dün denizde boğularak ölmüs mk.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    h2run bunu yazdı

orospu cocuklari gazzede o kadar cocuk ölurken killarini kipirdatmadilar bunlarin samimiyetini sikeyim.

Yav he he. Her zikin altınada gazzede mislimanlar ölüyo ühüüü yazmayın yeter abicim ya. hadi onlar iki yüzlü orospu çocukları peki sen nesin bana bunu açıkla? Amacım tartışma çıkartmak değil ama önce insan kendini sorgulamalı sonra başkasına bok atmalı. Sen gazze için ne yaptın kardeşim? Feysbukta kokakola içmeyin fanta için yahudilere ölüüm diye dolanan gruptaysan hiç konuşma lütfen. Hayatı boyunca yaralı parmağa işemeyen tipler gelip bu konularda yorum atmadan önce aynaya baksın az. Bu güne kadar bağış yaptığın bir kurum varmı? Kurban bayramı sonrası verilen deriler dışında hayatında şu kurumun yaptığı çalışmalara destek olayım diyipte bağış yaptığın birşey oldumu?

Ek olarka bir soru daha gazzede ölenler müslümanken, işidin öldürdükleri orospu çocuğumuydu? Asıl ben senin samimiyetini sikeyim hocam.

birde millet bağış yapmadan birbirlerine çelınc gönderiyorlar.sanki eylence için yapılıor.bu iş bağış için başlatıldı.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Onu gectim Amerika bagis miktari 15 milyon dolari gecmisken Turkiyede 15 bin dolari anca gormus. Yardimlarin cogu da bu hareketten bagimsizmis. Yeminle bu isi sova donusturen medyatiklerin kafasindan asagi kaynar  su dokesim geliyo

Ayrica dunyadaki aktif siyasetciler bakalim bu harekete katilacak mi?

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    interfector bunu yazdı
    h2run bunu yazdı

birde millet bağış yapmadan birbirlerine çelınc gönderiyorlar.sanki eylence için yapılıor.bu iş bağış için başlatıldı.

Aynen olay boka sardi iyice. Buyuk cogunlugun zikinde degilki hastalik

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 7437 Toplam Mesaj: 52