Marmaray'da Son Durum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar aranızda sıklıkla Marmaray'ı kullanan var mı? İnsanlar hep şikayetci diye okuyorum. Hükümet sözcüsü wowturkey'i de bile :) 3 senedir açılmayan hatlar, bitmeyen gecikmeli seferler, yoğunluk. Gerçekten problemli mi böyle yoksa abartılıyo mu?

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

Aman aman cok kullanmiyorum ama açılamayan hat derken marmaraydayim tek hat zaten ve açık o hatta belki plan proje varsa yapımda falan onu bilemem ama haritada işaretli olan yer açık yoğunluğa gelince tüm İstanbul gibi sabah ve akşam "rush hour " da yoğun baya ama obun dışında rahat bence gecikmeli sefer de hatırlamıyorum ama 8 dk bir miydi oyle birşey geliyor bekleyince işte ben memnunum ama tabiki gelismeli

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

3 defa kullandım bir sorun  yoktu,  yeni hatlar eklenecek zaten ama o hatların acılmasına biraz daha var

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

Aman aman cok kullanmiyorum ama açılamayan hat derken marmaraydayim tek hat zaten ve açık o hatta belki plan proje varsa yapımda falan onu bilemem ama haritada işaretli olan yer açık yoğunluğa gelince tüm İstanbul gibi sabah ve akşam "rush hour " da yoğun baya ama obun dışında rahat bence gecikmeli sefer de hatırlamıyorum ama 8 dk bir miydi oyle birşey geliyor bekleyince işte ben memnunum ama tabiki gelismeli

CR3 hattı diyolar. Neyse artık

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

iş giriş ve çıkış saatlerinde binmek çok berbat. hani bununda trenle sefer süresiyle alakası yok çünkü 3 metro hattının entegre olması buna en başlıca sebep. ama üsküdarda akşam üstü bir çay içmek için değer o eziyete :)

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

1 defa bindim. Fena nem ve yosun kokusu var.. O kadar :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Bu gibi yerleri terör saldırılarına karşı nasıl koruyorlar. Hadi bunda katar geçiyor. Yeni yapılacak olandan araba geçecek herbirini arayacaklarmı?

arbeit macht frei
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

Bu gibi yerleri terör saldırılarına karşı nasıl koruyorlar. Hadi bunda katar geçiyor. Yeni yapılacak olandan araba geçecek herbirini arayacaklarmı?

Öyle bisey olsa Day Light filmi gercekleşir aq

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Normalde Halkalı-Sirkeci treni vardı şuan Kazlıçeşme-Ayrılıkçeşmesi marmarayı var.

Kazlıçeşme'den Halkalı'ya kadar olan kısım ihale alındı, şirket iflas etti gibi duyumlar almıştım. 5 senedir kazdılar tren yolunu ama hala rayları bile yok yani ne ilerleme var bilmiyorum.

Bakırköy'de olanlar bilir, istasyonu yıktılar öyle duruyor yani.

İmza...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeadSoul
    DeadSoul's avatar
    Erkek

kadıköyde oturuyorum okul ytü davutpaşada, mecbur hergün kullandığım bir hat. geçen sene sefer aralıkları 5-6dk civarıydı, artık 10 dk de bir metro geliyor, sıkıntıda çıkabiliyor sürekli, geçen aylarda marmaray üsküdara yakında civarlarda raydan çıkmıştı 1-2 gün boyunca seferler çok sıkıntılı oldu, normalde yenikapıdan ayrılıkçeşme 12dk civarı sürüyorken gecikmeli ve aktarlamalı olarak 1 saat gibi sürede gittiğimi hatırlıyorum. 1-2 hafta öncede bir sıkıntı çıkmıştı, yine seferler aktarmalı olarak yapıldı.

DeadSoul tarafından 09/Eki/16 20:37 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Marmaray 76 km olarak planlandı. Bir türlü bitiremediler. Deniz geçişi tamamlandı. Halkalı ve pendik tarafı hala bekliyor. İş sürüncemede yani. İstanbulun bir ucundan diğerine tek trenle gidilecekti bir türlü gerçekleşmedi. Denizi altında delik açtılar normalinde ray döşeli yerleri yapamadılar ne acayip iştir.

Toplam Hit: 3859 Toplam Mesaj: 27
tünel istanbul şikayet marmaray