folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Mars‘A Gidecek Olan Adaylarda Aranan Kriterler..! Ve Başvuru

Mars‘A Gidecek Olan Adaylarda Aranan Kriterler..! Ve Başvuru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

lan yasemini gördünüz mekiği düşürür amk

la ne güldüm ya .d

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

O deilde müridler bunlar marsta bi iş karıştırıyor özellikle ömür boyu orada yaşamak ailesi felan olmaması bunlar sizlerde bişeyler uyandırmıyormu ? kusura bakmayın ama sanırım insanlar kör olmuş

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

böyle bir projenin web sitesinde neden reklam olur?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

http://applicants.mars-one.com/profile/ed1e4178-53b2-4acc-8ceb-5ecf15829316

Şunu gördükden sonra vazgeçtim başvuru yapmakdan.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

http://applicants.mars-one.com/profile/ed1e4178-53b2-4acc-8ceb-5ecf15829316

Şunu gördükden sonra vazgeçtim başvuru yapmakdan.

Keşke kızın karşısında olsam sen gülme amk diyesim geldi.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Benim kuzen geçen bahsetmişti, araştıracaktım ama burada karşıma çıktı.Araştırmadan önce basit soruları sorim.

1- Marsa yolculuk ne kadar sürecek ?

2- Neden hayatları boyunca orada yaşmak zorundalar ? 

3- Bu proje için dünya üzerinde test yapılmış ve çok küçük bir hata büyük bir facia'ya neden olmuş.Gök taşlarıyla ilgiliymiş.Bu doğru mu ?

4- Dünya ile mars arasındaki iletişim nasıl sağlanacak ? Detayları (gecikmeli mi, anlık mı)

5- Marstaki toprak tarıma uygun mu ki tarım yapacaklar mış ? 

6- En önemlisi üreme yapılacak mı ? Marsta çocuk doğacak mı ? Üreme zorunluluğu var mı ? 

Çevirdiğin maddelere göre bozuk insan genleri marsta düzelecek gibi gözüküyor.İngilizce konuşma ve ateistllik şartı ise sadece farklılıkları en aza indirgeyip insanın insana tehdit olmasını önlemek için konmuş güvenlik maddeleri olmaz bence.Çok ileriye dönük düşünmüşler.Tam bir illimunati mantığı.. Sadece bilim.Burdan 3546465486434168 tane bilim kurgu filmi çıkar.. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

zaten adamın hayatına sokup ömür boyu çölün ortasına atacaksınız. bari bu kadar kısmayın insanları. en azından bi sigara içebilelim la marsta uzaya karşı :W

yeme içme işini çözüp hatun ile göndereceklerse 40dan sonra gidilir aga birazda orada çalışırız :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

hayattan hiçbir beklentisi kalmamış, yüksek bir çatıdan kendini atmak üzere kararlı bir şekilde harekete geçmiş insanlar için değerledirilebilir bir teklif.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    resmen hapishane şartları, ha ömür boyu kutup noktasında yada denizin altında kalmışsın aynı şey, geri gelinmiyecek dendigine göre çiftleşmeye izin verilecektir :D ama ben buraya gitmek yerine 15-20 sene hapis yemeyi göze alırım

:) mutluyum, huzurluyum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Böyle birşey yapsınlar komedinin kralı çıkar. Koloni demek çoğalmak demek. 1-2 nesil sonra seyrele cümbüşü.
    Kuzey mars Türk cumhuriyeti işgalci, yok öyle bir devlet diyen güney mars Rum kesimi müzakerelerden kalktı gibi haberler gelmeye başlar.
    Orta mars da çıkan aşiret savaşlarında taşlar konuştu. 3 kişinin kafası taşla yarılarak öldü. ölenlerin aileleri kan davası başlattı. Daha büyük taşla kafalarını ezeceğiz dedi. Malum silahta olmayacak savaşlar taşla olur.
    Günlerin uzun olmasına dem vuran ateisler bu çağda oruçmu olur dedi. Cübbeli mehmet hocaya namazda kıbleye dönüyoruz ama marsta dönüyor namazda kayıyor kıble ne yapcaz gibi sorular gelmeye başlar. Kurbanda koyun bulamassak marslı kesebilirmiyiz sorularını saymıyorum zaten.
    Bak garanti ediyorum birileri çıkıp mars bana büyük büyük dedemden miras kaldı, boşaltın lan topraklarımı da der.
    Tabi bunun dışında koloni bize bakmiii gibi yerel geyiklerde olacak. Kuzey kutbuna yaklaştıkca hatunlar güzelleşiyor teorisini denemek isteyen birkaç kolonici mars kutuplarında donarak ölecek.
    Ne olur kursunlar koloniyi. Mizah dergilerine para vermem.
Toplam Hit: 6190 Toplam Mesaj: 46