Marylin Manson Hayranlarına!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    vay anasını bea nasıl bu kadar bağnaz olabiliorsun hayret ediyorum.Elin Şımarık amerikalısına kardeş diyorsun kurban diyorsun.illa biri hakkında gerçekten ne mal oldugu konusunda düşünmek için illa bir yerlerine çomak mı girmesi gerekir.O ki satanist o ki fetişist o ki para için müziğini satmış o ki buraya geldiğinde muhakkak her avrupa konserinde oldugu gibi bulundugu ülkedeki insanlara küfür ettiği gibi senin halkına da küfür edecek.Allahım ne diyim size ha marilyn ha hip hop ikiside lise gençliğinin gözüne enteresan gelen para için bilerek ucubeiklerin yapıldıgı şeylerdir.

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    ldy_f_vl bunu yazdı:
    -----------------------------
    yaaa berbat üzücü bi durum:Marylin Manson Avrupa nın bazı yerlerinde yasaklanmış!!! nedeni satanist olarak bilindiği için bazı gençler üzerinde olumsuz etkiler yaratıyormuş( intihar cart curt!!))
    eh artık avrupada yasaklansın türkiye ye belki gelir:))) fasla da kötü değil beah bu haber!!

al işte.. geleceğimiz kimlere emanet... acaba bakkalda ekmeğin kaç para olduğnu biliyomusun güzelim sen?..

keşke o orospu çocuu dünya çapında yasaklansa... hatta ölse falan... acayip sevinirim.....

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    marylin manson???!!!

ığğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    Sevgili designer(kumandan) kardeşim. Bir Anlık sinirle yazmış olabilirsiniz bunları lakin ekmeğin yada peynirin fiyatını marilyn manson a bağlamak yanlış.eğer bizde senin gibi düşünseydik.Ekmeğin fiyatını bağlayacak bir çok kişi ve kurumlar olurdu.

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    nocturnal_mortum bunu yazdı:
    Sevgili designer(kumandan) kardeşim. Bir Anlık sinirle yazmış olabilirsiniz bunları lakin ekmeğin yada peynirin fiyatını marilyn manson a bağlamak yanlış.eğer bizde senin gibi düşünseydik.Ekmeğin fiyatını bağlayacak bir çok kişi ve kurumlar olurdu.

ben marilyn mansona bağlamıyorum... Gençliğin yakalandığı ÖZENTİ hastalığına bağlıyorum... tr de MM dinleyenlerin %70 i onun felsefesini anlayıp değil sırf ortamları içinde akılları sıra bi karizma yapmak için dinler.. yada zorla anlamaya çalışır.. oda bi arkadaşı dinlediği için...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mantus
    mantus's avatar
    Erkek
    misal ben mariin amcamı 97 de ilk kez dinlemiştim o zamanlar antichrist superstar çıkalı bi sene falan oluyodu.adamın bi tarzı şarkı sözlerinde mesaj falan verme amacı vardı.yani adam bişeyler anlatıyodu.şimdi sadece soundtrack falan yapıyo.parayı buldu hatunları falan yalıyo kliplerde.yazık para adamı nasıl değiştiriyo.kapitalizm böle bişey.

Labirentten çıktığında karşında beliren kocaman düzlükte yolunu daha kolay bulacağını mı sanıyordun ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    abi bırakın bu müzik ve ideoloji onur kavgasını sizene abi admın yaşam tarzından dünyaca ünlü manowar sanki çok mu iyi bir bok faşist köpekler ırkçı itler ve karı kız düşkü manyaklar daha neleri var adamların ama kral gibi müzik yapıyo herifler özel hayatları yada sabıkaları kimi sikler bana ne
    peynir ekmekle yürümez bu iş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    bu arada 93 de metallica konserine gidenler hatırlarlar metallica sahneye İSTANBUL FUCK YOU diye çıktı ilk şarkılarıda enter sandman dı ben oradaydım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
Toplam Hit: 2607 Toplam Mesaj: 28