folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Masaüstü Yazılımcılığıyla Ilgilenen Programcılar Için Skinler..

Masaüstü Yazılımcılığıyla Ilgilenen Programcılar Için Skinler..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek
    %3c3clt

SkinCrafter 3.3.3 for .NET | 21.3MB

%3c3cltSkinCrafter, yazılım geliştiriciler için ActiveX kütüphanesinidir. Yazdığınız programların ekran görünümünü klasik Windows görünümünden çıkartarak, yeni skinler ile çok daha farklı bir görünüme getirebilirsiniz. Böylece yazdığınız programın diğer programlardan çok daha farklı bir ekran görüntüsü olur. Windows Forms (.NET), MS Visual C++, Ms Visıaş Basic, Delphi vb. gibi birçok yazılım geliştirici programı destekler.
    Benim notum: İndirdim,kurdum ve çalıştırdım. .Net için de geçerli bu skinler (vb.net ve c#) Crack içindedir, full yapınca herhangi bir sorun yoktur.. Ayrıca örnek samplesleri  bulacalsınız, oradan kodları incelersiniz, zaten pek kod yok.. Sadece referans olarak ekleyeceksiniz..
    Buradan istediğiniz skini indirip kullanabilrsiniz, uzantıları .skf dir.
    Yardım için buraya bakabilrisiniz, 64 bit işlemci kullananlar için özellikle..
    Takıldığınız yerleri sorabilrsiniz. Programınız eskiye oranla biraz yavaş çalışacak ama :)

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

Bu aralar çok harf hatası yapmaya başladım :)

Masaüstü Yazılımcılığıyla Ilgilenen Programcılar Için Skinler.. olacak..

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    tek kelimeyle mükemmel
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

saol hocam.. bi ara da icon arşivi toplasak (8/16/24) onlar da çok lazım oluyo..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek
    alp bunu yazdı:
    -----------------------------

saol hocam.. bi ara da icon arşivi toplasak (8/16/24) onlar da çok lazım oluyo..

Elimde yığınla icon var, fırsatım olunca upload ederim. Yada güzel bir icon konusu açarım önizlemeli.. Hizmetlerimiz devam edecektir :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    legion_of_doom bunu yazdı:

Bu aralar çok harf hatası yapmaya başladım :)

Masaüstü Yazılımcılığıyla Ilgilenen Programcılar Için Skinler.. olacak..

aynı sorun bendede ben çok harf hatası yapıyorum

nedenini bir bilsem :s 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek
    Ben biliyoruım sanırm :) insanlardan uzaklaştım ben. Konuşmuyorum ve sürekli programla ilgileniyorum. Programlada sadece düşündüklerim oluyor ve bunları yansıtıyorum. Ancak konuşmada beynimdekini tam yansıtamıyorum. Herşey aklıma gelmiyor ve yazdığım cümlelerde sanki onu tam yazmış olarak hissediyorum. Çünkü beynim öyle algılıyor.Ama gerçekte öyle yazmamamışım:) Asosyallik iyi bişey değil

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    sağol hocam çok işimize yarıcak valla.teşekkürler.ayrıyetten skinler varsa onları da upload edermisin nette araması çok sıkıyor da :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    programın kullanımı ve cracklenmesi hakkında biraz söz edebilirmisin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

@ats otuz, konunun altında link verdim, orada skinleri görüp beğendiğini indirebilirsin.Ben kendi zevkime uyanları indirdim.O linkteki sayfadaki ayarı 50 ye getirirseniz 3 sayfa oluşuyor sadece.Beğendiğiniz skini download edebiliyorsunuz basitce..

@the_fcn, hangi dille yapıyorsun programı bilmiyorum:) sanırm c# diye hatırlıyorum.

öncelike programı kurduktan sonra patch i aç patch senden gerekli dll leri isteyecek. Bulamadım arayalım mı falan diye soruyor, her istediği dll yi \Program Files\SkinCrafter3\SkinCrafterDemo klasöründeki klasörde bulacaksınız.. activex ve dll li klasörlere bakın.Aradığınız orada olacak. Yaklaşık 5 tane dll yi patch ediyor.Ondan sonra full olarak kullanabileceksiniz..

Başlat menüsünden programın olduğu kısma gelin SkinCrafterBrowser ı açın,skinli bi program gelecek. orada samples adında projeleri görebileceksin, hangisi uyuyorsa vs c#2005 mesela, onu açıp kodlarını inceleyebilirsin :) Rerefanslar kısmına da bakarsan bir dll ekleniş olacak. Sende kendi projende öncelikle bu dllyi eklemen gerekecek

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

legion_of_doom bunu yazdı:

@ats otuz, konunun altında link verdim, orada skinleri görüp beğendiğini indirebilirsin.Ben kendi zevkime uyanları indirdim.O linkteki sayfadaki ayarı 50 ye getirirseniz 3 sayfa oluşuyor sadece.Beğendiğiniz skini download edebiliyorsunuz basitce..

@the_fcn, hangi dille yapıyorsun programı bilmiyorum:) sanırm c# diye hatırlıyorum.

öncelike programı kurduktan sonra patch i aç patch senden gerekli dll leri isteyecek. Bulamadım arayalım mı falan diye soruyor, her istediği dll yi \Program Files\SkinCrafter3\SkinCrafterDemo klasöründeki klasörde bulacaksınız.. activex ve dll li klasörlere bakın.Aradığınız orada olacak. Yaklaşık 5 tane dll yi patch ediyor.Ondan sonra full olarak kullanabileceksiniz..

Başlat menüsünden programın olduğu kısma gelin SkinCrafterBrowser ı açın,skinli bi program gelecek. orada samples adında projeleri görebileceksin, hangisi uyuyorsa vs c#2005 mesela, onu açıp kodlarını inceleyebilirsin :) Rerefanslar kısmına da bakarsan bir dll ekleniş olacak. Sende kendi projende öncelikle bu dllyi eklemen gerekecek

tmm açıklama için saol  crackleme oalyını falan hallettim biraz kurcalarsam cozerimde şimdi vakit yok sorum olursa sorarım :D

valla güzel gibi gözükyüor saol tekrar

Toplam Hit: 2731 Toplam Mesaj: 16