folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mason Localarından Sürekli Mail Alıyorum

Mason Localarından Sürekli Mail Alıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ARIZALI
    ARIZALI's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar merhaba. Mason localarından "Üstad-ı Muhterem" diye başlayan, "envar toplantımız, büyük loca sekreterliği, çalışma programı" başlıklarıyla gelen mailler alıyorum. Gönderilen adreslerinden anladığım kadarıyla başka birinin adına gönderilecek bu mailler adresin yanlış yazılması sonucu bana geliyor, çünkü benim adresimin yanında benimkine benzeyen bir isim var. Ne dersiniz bu işe? Başıma iş alır mıyım ya da bunlar yasal bir loca mı? Atatürk bu locaların hepsini kapatmamış mıydı? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek
    Bir tane örnek koy bakalım belki seni kekliyolardır :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    bi örnek herşeyi çözebilir bencede. la bi git bakalım ne var orda,belki beleş pasta börek felan vardır. bi bakmak lazım.:D

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ARIZALI
    ARIZALI's avatar
    Erkek
    Üstad-ı Muhterem,
    Öncelikle 1 Ekim Pazartesi günü yaptığımız envar toplantısında birinci nazırlık süremdeki 18 günlük eksikliği
    doldurabilmek yönünde, sergilediğiniz kardeşçe ve örnek ''Masonik'' çözüm arayışı davranışınız konusunda
    Zat-ı Üstadanenize ve bunu şahsıma özel bir uygulama değil herhangi bir görevli kardeşe ''kardeşlik gereği'
    yapılması görüşünü istisnasız paylaşan tüm envar kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
    Ancak bu konuda ve Muh. L:.mızın özellikle seçim dönemlerinde yaşadığı ve sütunlara M:.lukla bağdaşmayan
    görüntüler yansıtan uygulamaların tekrarlanmaması konusunda; bir kardeş olarak kişisel önerilerimi doğudaki
    bu konuda tek karar merciği olarak kabul ettiğim ''Muhterem'' Üstad Kardeşlerime E-posta yoluyla yansıttığım
    görüş ve önerilerimin az da olsa bazı K:.lerimde hassasiyet yarattığını gözlemlemiş bulunuyorum.
    Bu nedenlerle de, aşağıdaki noktaları açıklığa kavuşturmakta yarar görüyorum:
    1 - Süre tamamlama konusundaki çözüm önerinizi, envar toplantımızda da vurgulayarak belirttiğim gibi, şahsıma
    özgü bir uygulama olarak değil, herhangi bir görevli kardeşe yapılması gereken bir uygulama olarak düşündüğüm
    için desteklemiştim, yine de hangi kardeş için olursa olsun, görevini layıkıyla yapmış olması kaydıyla desteklerim.
    2 - Ancak, yukarda belirttiğim hassasiyet gözlemimde olduğu gibi, tek bir kardeşim dahi bu uygulamadan rahatsızlık
    duyuyorsa, bu uygulamanın kesinlikle yapılmamamasını isterim. Zira durumu ''düşündüğü görevi üstlenmeye uygun
    olmasa da'' bundan rahatsız olan K:. veya K:.lerin her türlü düşüncesine saygılı davranmanın gereğini, Muh:. L:.mızın
    birlik ve beraberliği açısından zorunlu görüyorum. 
    3 - Bu görüşlerimin paralelinde, yazdığım E-postadaki görüş ve önerilerimin de sonuna kadar arkasında olduğumun
    bilinmesini isterim. Çünkü o görüş ve önerileri; herhangi bir beklentim olmadan Muh:. L:.mızın yüksek menfaatlerine
    katkı sağlayacağına inarak hazırlamıştım, bu inancım da hala devam ediyor.
    Özetlersem, lütfen planlanan 5 Kasım toplantımızı iptal etme çözüm önerinizi uygulamayın. Zira Muh:. L:.mızdaki çeşitli
    konuşmalarımda yaşamım boyunca kendime düstur edindiğimi belirttiğim ve Şair Eşref'in ''Zat-ı Eşref Olana Rütbe
    Şerafet Vermez'' sözü örneğinde olduğu gibi, M:.luğa ve Muh:. L:.mıza hizmet görevde olunduğu kadar, sütunlarda oturarak
    da olur, hatta bazen daha da iyi olur.
    Tekrar içten teşekkürlerimle, K:. sevgi ve saygılarımı sunarım.
    İskender TARGAÇ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

bu ülkede mason başbakan ve cumhurbaşkanı olduğunu hatta cumhurbaşkanının mason başkanlarını köşke yemeğe çağırabildiğini düşünürsek

sana hiç bi sikim olmaz.

hatta katıl aralarına faydaları dokunur : ) 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek

Bu iskender targaç o iskender targaçsa özel güvenlikçi dernek başkanı :)

Şifreli mail yollamışlar :D Çaktırma mailleri almaya devam et :D

Yanlız yamuk yaparsan çemberlitaşın oralarda kafana sıkarlar dikkat et :S

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    SawIV bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu iskender targaç o iskender targaçsa özel güvenlikçi dernek başkanı :)

Şifreli mail yollamışlar :D Çaktırma mailleri almaya devam et :D

Yanlız yamuk yaparsan çemberlitaşın oralarda kafana sıkarlar dikkat et :S

-----------------------------

Vay be bukadarmı tehlikeli bunlar?bunlarda şehir teröristi gibi bişeymi?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    hjm bu mail hangi adresten geldi buraya veya pm ile  bi gönderirsen çok süper olacak...

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ARIZALI
    ARIZALI's avatar
    Erkek

sawIV ciddi misin? daha yaşım 23 abi kıyma bana :'(

neyse ya, nerden bulacaklar beni... bulsalar da tanımazlar zaten.... isktar@gmail.com, listmaster@m-mektup.com, İstanbul Vadisi : ist_sek@mason.org.tr
    Ankara Vadisi : ank_sek@mason.org.tr
    İzmir Vadisi : izm_sek@mason.org.tr

gonay@m-mektup.com gibi adresler var ne bu ya? :S

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    kardeş bu masonların büyük illerde locaları var mesela ankara da mithatpaşa caddesinde bi apartman gibi vergi dairesinin hemen arkası hür ve kabul edilmiş masonlar diye bi tabelaları bile var siktiret göndere dursunlar tırsıcak bişey yok nerden biliyon diyo sorarsan küçükken kiliseye gitmişliğim var yani ama sadece pasta börek çörek çoçuk aklı işte bilmiyo ki dikmenin fırlamaları bunları yer mi

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

masonların amk

sokayım onun tezine...
Toplam Hit: 4462 Toplam Mesaj: 20