Matematik 2 Yardım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, Ben 1.Sınıf makine okuyorum.Bahar döneminde matematik 2 dersi biraz sıkıntı yaratıyor.Aslında düzenli çalışmadığımdan sınavda kötü alacağımı hissediyorum.Sizden yardım istiyorum.Elimde not yok ve derse de girmedim hoca uyusuk bir ders işlediği için. Bildiğiniz pdf video filan var mı katkı edebilecek sınava 3 gün var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Thomas Calculus 11Ed(Tr)

https://yadi.sk/i/OdDRu1hIcGwfF

https://yadi.sk/i/rVAupFhMcGwaU

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

hocam hangi konudasınız? mesela bizim okulda bile iki hoca farklı konular işliyor. biz integral işliyoruz.. çünkü en çok bu işinize yarayacak dedi, 2.dönemden itibaren onun üzerindeyiz :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Çözemediğin soruları şutla hocam matematiğime güveniyorum :D Bende Yazılım müh. okuyorum 2 gün sora benim de sınavım var :D 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

hocam hangi konudasınız? mesela bizim okulda bile iki hoca farklı konular işliyor. biz integral işliyoruz.. çünkü en çok bu işinize yarayacak dedi, 2.dönemden itibaren onun üzerindeyiz :)

Belirsiz İntegral çıkacak sınavda bakalım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

eyvallah hocam bakıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

kralsın hocam.Çok teşekkürler baya yardımcı olucak kitaplar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Çözemediğin soruları şutla hocam matematiğime güveniyorum :D Bende Yazılım müh. okuyorum 2 gün sora benim de sınavım var :D 

eyvallah hocam şu konuları bir halledeyim sorulara geçince pm atarım.Teşekkürler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı
    mRBerkay bunu yazdı

hocam ne güzel işte. bizde hem belirsiz integral hem belirli integral hemde integralde alan çıkacak ve 5 soru :D 

youtube da şenol hoca dan gir hocalara geldik ten çık. 

thomas calculus kitabına da onların üzerine bakarsın

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı
    huzi123 bunu yazdı
    mRBerkay bunu yazdı

hocam ne güzel işte. bizde hem belirsiz integral hem belirli integral hemde integralde alan çıkacak ve 5 soru :D 

youtube da şenol hoca dan gir hocalara geldik ten çık. 

thomas calculus kitabına da onların üzerine bakarsın

Tmm hocam eyvallah başlıyorum şimdi yavaştan.

Toplam Hit: 1803 Toplam Mesaj: 21
matematik üniversite sınav