Matrix Deki Çilingir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    Matrixde çilingir kapıyı anahtarla la açıp Neo yu kahin'e götürüyoyrdu. Ordaki kapılar bilgisayardaki backdoor mantığı ile aynımı acaba ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bence uyumalisin.

Yarin bi daha dusunmelisin. 

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    tamamiyle aynı felsefeler hocam.bunu dünyada sanırım 4 kişimi ne çözmüştü.biri bendim bu 4 ün içindekilerden.5. sen oldun.tahribat işte bunun için büyük.dünyada bunu bulan 5 adamın 2 si tahribattan.
    ey naki hocam öğün.eşin yoktur altında göğün !

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    boş muhabbet

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    çok düz mantıksın rimot

... sorcerer & musket ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    valla o filmi savsaklamadan izlemek lazim. Tamam atraksiyonlar cekimler film hileleri felan mukemmel ama filmde kullanilan isimlerden nesnelere kadar hepsinin bir anlami var. Mesela Ajan Smith super yazilmis bir spyware :)) Ben o filmi izlerken  hardwareler firmwareler sharewareler vs vs vs gozumunden onunden geldi geldi gecti. 100 tane bilgisayar toplamis gibi yoruldum :) Cidden sirf aksiyon diye izlenmisse o film harcanmis demektir. Kanimca ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    büyüksün..

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    buldum buldum Matrixde çilingir kapıyı anahtarla la açıp Neo yu kahin'e götürüyoyrdu. Ordaki kapılar bilgisayardaki backdoor mantığı ile aynımı acaba ? 6. da benim :) biraz sacma oldu galiba :P

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek

naki bunu yazdı:
    -----------------------------
    valla o filmi savsaklamadan izlemek lazim. Tamam atraksiyonlar cekimler film hileleri felan mukemmel ama filmde kullanilan isimlerden nesnelere kadar hepsinin bir anlami var. Mesela Ajan Smith super yazilmis bir spyware :)) Ben o filmi izlerken  hardwareler firmwareler sharewareler vs vs vs gozumunden onunden geldi geldi gecti. 100 tane bilgisayar toplamis gibi yoruldum :) Cidden sirf aksiyon diye izlenmisse o film harcanmis demektir. Kanimca ...
    vaaay işte buu!:D demek burdada matrix çiler varmış hea. hll olsun bea. işte bunun için seviyorum tbt yi. bende günde 3 öğün seyrederim matrix i ilk çıktığından beri. matrix artık benim hayat felsefem gibi bişe oldu:) yani ona artık film gözüyle kesinlikle bakmıyorum, matrix le ilgili kitapların hepsini okumuşumdur. çok haklısın hocam, matrix i sadece dövüş ve aksiyon sahneleri için izleyen çok şey kaybeder. matrix çok zevkli bi bulmaca benim için.

ilk başta çok saçma geliyo film sonra izledikçe güzelleşiyor. olaylar çok karışık. mesela zion filmde gerçek dünyaymış gibi gözüküyo ama zion da aynı matrix gibi bi program. yine filmde neo insanların tarafında smith makinelerin tarafında gibi gözüküyo ama tam tersi:D matrix in büyük bi bölümünü çözdüm. çözdüklerimi yazıyorum. az bişe kaldı çözemediğim yerler. yakında kitap çıkaracam:D ama bu işi kafaya koydum, hatta param olursa harcayacağı ilk işlerden biride matrix in yapımcıları, yönetmeniyle görüşmek olacak.

yalnız kokainman hocam bu backdoor olayını o kadar abartma, bu heryerde yazıyo:D yani ben daha önce okumuştum. ama sen tamamen kendin çözdüysen bravo valla:D

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    sen kesin akıl fikir dagıtılırken saklambaç falan oynuyodun ama bravo çok güzel saklanmışın :D

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek

efsun bunu yazdı:
    sen kesin akıl fikir dagıtılırken saklambaç falan oynuyodun ama bravo çok güzel saklanmışın :D
    matrix le ilgili konuşunca arkadaşlarımın hepsi aynı şeyi diyorlar. kafayımı yedin sen diyolar. ama ben hala -bunu abartısız söylüyorum- hergün matrix seyrederim. üstüne de film tanımam. ki diyorum ya matrix i film olarak görmüyorum artık:D

nickim de ordan geliyo zaten, mimar matrix te ki mimar, en çok o adama hastayım matrix te.(harold perrineau)

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
Toplam Hit: 2587 Toplam Mesaj: 22