Mause Tavsiyesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Son olarak şöyle bir maus buldum.

Artık bundan sonrası için bir karar vereceğim..

HP S3000 2000DPI Kablosuz Mouse

100 TL

Marka: HP Model: S3000
    Bağlantı modu: Kablosuz
    arabirim Tipi: USB
    Düğme sayısı: 3
    Optik çözünürlük: 2000dpi
    Çalışma yöntemi: Fotoelektrik   ( Bu diğer kablosuz maus lardan farklı bir teknolojimi.. ? )
    Renk: Siyah
    Kablosuz teknoloji: 2.4GHz
    Kablosuz mesafesi: 10m
    Brüt ağırlık: 0,058 kg
    Üretici: HP

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Ben de birşey sorayım;

Benim baş parmak biraz iri, bu android OS'larda (özellikle tel'lerde) maus'u kullanırken MenüTuşu,Home,GeriTuşunu simüle edebilen bir ara yazılım var mıdır? Saçma mi oldu bilmiyorum, ama böyle birşey lazım. 

Yani, fare'yi telefona bağladığımda makro kullanır gibi farenin tuşlarıyla bu özellikleri,tuş birlikteliklerini dahi kullanabileyim istiyorum. 

RitmFarbRacourci tarafından 20/Şub/20 00:50 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Ben de birşey sorayım;

Benim baş parmak biraz iri, bu android OS'larda (özellikle tel'lerde) maus'u kullanırken MenüTuşu,Home,GeriTuşunu simüle edebilen bir ara yazılım var mıdır? Saçma mi oldu bilmiyorum, ama böyle birşey lazım. 

Yani, fare'yi telefona bağladığımda makro kullanır gibi farenin tuşlarıyla bu özellikleri,tuş birlikteliklerini dahi kullanabileyim istiyorum. 

macro atanabilen mouselar var, logitech g600 mesela.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Ben bundan almistim ama hakkinda bi yorum yapamayacagim kutudan bozuk cikti amk deyip cope attim

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

G102, Razer Viper aldım fakat G102 aimini yakalayamadım oyunlarda, normal kullanım için de güzel bence.

edit: kablosuz yazıyormuş anca gördüm

TheM4D tarafından 20/Şub/20 12:40 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/a4tech-fg10-nano-kablosuz-optik-2000dpi-mouse-gri-pm-HB00000MK9NV?gclid=EAIaIQobChMIwLy6iMff5wIVlpQYCh3lTQK8EAAYAiAAEgJ5C_D_BwE&wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-cevre-birimleri

Dün gece nasıl oldu bilmiyorum aniden karar değiştirerek bu üründen aldım hocalar. Artık iyi yaptık kötü yaptık bilmiyorum :)

Not: 54.50 TL na aldım.

Kullanıp ürün hakkında bilgi paylaşıırm.  Bu da + veya - olarak burada durur. 

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

bende dün akşam bilgisayarı düşürdüm yere farenin usbsi kırıldı. Şimdi bu mouse çöp mü oldu tekrardan faaliyete geçirmenin yolu var mı?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

bende dün akşam bilgisayarı düşürdüm yere farenin usbsi kırıldı. Şimdi bu mouse çöp mü oldu tekrardan faaliyete geçirmenin yolu var mı?

Logitech ise cozumu var, destek ile iletisime gecince yardimci oluyorlar. Baska bir marka ise sanirim boyle bir imkan yok

punto cero
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Ben de birşey sorayım;

g600 ilginçmiş. 

Markadan bağımsız, alelade maus'lara da uygulayabileceğimiz bir durum var mı?

-@-

Bir de, kablosuz maus'ları OTG kablo üzerinden telefon üzerinde kullanamıyoruz, sanırım. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    askmilitani
    askmilitani's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Ben de birşey sorayım;

g600 ilginçmiş. 

Markadan bağımsız, alelade maus'lara da uygulayabileceğimiz bir durum var mı?

-@-

Bir de, kablosuz maus'ları OTG kablo üzerinden telefon üzerinde kullanamıyoruz, sanırım. 

Kullanılıyor ben kullandım klavyeyi de fareyi de

Toplam Hit: 2404 Toplam Mesaj: 24
mause