Mavi Su ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Benim berberde de tavsiye ettiler sözde mardinden geliyormuş ufak Bi şişe 300 lira en az 2 şişe alacakmışım sonra zaten kendim istermişim. Benim berber de kullanıyor hafiften Bi tüylenme var ama pek de bi poka benzemiyor. Tüylenme mavi sudan mı başka bişeden mi bilmiyorum. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

tek çözüm kökten kestirmek arkadaşlar. saçlardan bahsetmiyorum :))) 

Çükünüz oldukça saçınız dökülecek ya da anti androjen kullanacaksınız fil bokuymuş maymun taşşağıymış fantezi aramaya gerek yok. 

Yarın öbür gün Yeşil Dildo diye bişey çıkartsalar sokacak mısınız ya harbi merak ediyorum o da ayrı yani adflkşbmsrt

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

https://www.webmd.com/drugs/2/drug-3503/minoxidil-topical/details/list-sideeffects

Icinde yan etkileri soyle olan bir madde bulunduran mardin uretimi ne oldugu yogunlugu nasil uretildigi belli olmayan kontrol edildigi mechul bir seyi kafaniza surmeyin bence ama siz bilirsiniz.

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roe
    Roe's avatar
    Erkek

Hocalar ben bunu ucuza nasıl bulabilirim ?  Piyasası baya olan bir ürün 2-3tane tanıdığım bulabilirmisin filan diye sordu varsa ucuza toptan bulabilicek murit konuşalım 

Im not sure..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Roe bunu yazdı

Hocalar ben bunu ucuza nasıl bulabilirim ?  Piyasası baya olan bir ürün 2-3tane tanıdığım bulabilirmisin filan diye sordu varsa ucuza toptan bulabilicek murit konuşalım 

saf suyun içine hafif bir boya damlat yapıştır gitsin.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    Roe bunu yazdı

pm den ateş et bu iş i az çok yapıyorum sürekli alırsan uygun fiyat veririm 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roe
    Roe's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    Roe bunu yazdı

saf suyun içine hafif bir boya damlat yapıştır gitsin.

Hocam suyun için mavi boya anlaşılırsa bize yapıştırmasınlar 😂

Im not sure..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

dikkat edinde bi kaç ay kullanım sonrası beyniniz kulaktan burundan akmasın.

taze kenevir liflerini toz haline getirip kafaya zeytinyağı ile birlikte sürün bence.

denemedim bilmiyorum ama muhteşem bitkinin çözüm olamayacağı bişey yokturr sanıyorum.

üstelik kenevir lifi dünyanın en sert saçaklarıdır. mutlaka saçla bir denklem içinde olabilir diye düşünüyorum. saça benziyor nihayetinde :))

tabi lan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yavuzselimpusat
    yavuzselimpusat's avatar
    Erkek

Bu mavi serum içinde Minoxil olduğu şeklinde yorumlar okumuştum.Bence para tuzağı.Dökülen saç kolay kolay çıkmaz.Önemli olan var olan saçı muhafaza etmek.Yağlı saçı olanlar için ardıç katranı sabunu var onu tavsiye ederim.

Yaşamak her şeye rağmen.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8828.0

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
Toplam Hit: 4602 Toplam Mesaj: 34
sac ilac mavi su