Max 1200 Tl Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Hocam ben telefonundan memnunum Casper VIA F1. Mediamarkt ta gördüm 1600 TL 

özellik olarak 64gb dahili bellek, 4gb RAM, Aarch64 1950MHz 8çekirdek işlemci, 1080x1920 çözünürlüklü 5.5inç gorilla glass 2.5d ekran, arka 15 ön 13 megapiksel kamera arka çift(bokeh için) kamera ve önde de arka kadar güçlü olmasa da bi flaş var

1200e kadar demişsin ama 400 TL ekleyebilirsen ya da ikinci el olur diyorsan istediğin fiyata da vardır belki.. Tek kötü yanı: suya düşerse SU GEÇİRİYOR :)

ben de sevgiden yanayım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@kofcu

Mediatek işlemcili bir telefona o kadar para verilmez. O paraya Xiaomi Mi Note 3 alınır. Mi 6'nın mini modeli gibi düşünün.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-note-3-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000008CL0R?magaza=Sen%20Cep

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

@mkyb iyimiş hocam, ben çok bilmiyorum telefon işlerini. bunu böyle kullanıyorum, beğeniyorum o yüzden kendi tecrübemi paylaşmak amaçlı yazdım.

inceledim. baya iyiymiş o telefon ya, tek olumsuz yönü sd kart desteği olmaması onun dışında diğer özellikleri benimkinden iyiymiş, ayrıca çift hatlı..

kofcu tarafından 18/Şub/18 20:11 tarihinde düzenlenmiştir

ben de sevgiden yanayım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Nokia 6 ya karar verdim siparişi verdim yeni

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

Kardeşime almayı düşünüyorum izlenimlerini paylaşırsan güzel olur.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Mi5s

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

Hayırlı olsun. Android 10`a kadar güncelleme alacak o cihaz. HMD Global güncelleme işini sıkı tutuyor. Adamlar 2017 son çeyrekte Sony, HTC, Asus gibi firmaları geçti telefon satışında. 

mkyb tarafından 18/Şub/18 22:48 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun,  p9 lite 2017 almış olsaydın yine pişman olmazdın, mkyb hoca sağolsun 1 senedir kullanıyom mükemmmellll bir telefon, anlatmaya gerek yok konuşmam kesin

..Morali hep bozuk olan insan..
Toplam Hit: 2913 Toplam Mesaj: 26
telefon telefon