Max Payne..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

Bu oyun beni zamanında çok pis etkiledi.Hatta arada açar soundtrackını dinlerim.3.sü çıkcakmı bi bilgisi olan varmı sağda solda baktm trailer fln koymuşlar ama resmi birşeye rastlamadm.

Çıksa fevkalade olmazmı?

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek
    Evet cok güzel bir oyundur.
    Yakinda filmi cikacak.

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    çıkacak diye duymuştum bende galiba arkadaşlarla konuşuyorduk bizde eski oyunları anlatırken

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Max Payne 2'nin düşük satışları yüzünden 3. versiyonunun yapılmayacağı resmi firma tarafından daha önce açıklanmıştı.

ama bazı yayın organlarında , mart 2009'da çıkacağı falan söyleniyordu ama resmi sitede duyurulmadı..

Edit :

hatta filmide geliyor : http://www.imdb.com/title/tt0467197/

max payne : mark wahlberg..

bi aralar fotoları vardı 2sinin..

ameriakada 17 ekim 2008 de vizyona gircek max payne..

[22817//kaanabak]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek
    Nurky bunu yazdı:
    -----------------------------
    Max Payne 2'nin düşük satışları yüzünden 3. versiyonunun yapılmayacağı resmi firma tarafından daha önce açıklanmıştı.

ama bazı yayın organlarında , mart 2009'da çıkacağı falan söyleniyordu ama resmi sitede duyurulmadı..
    -----------------------------
    çıksn orjinalini almayanın..

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Beni de çok etkilemiştir bu oyun. Realistik açıdan en beğendiğim oyunlardan biridir. Soundtrack'i olan Late Goodbye - Poets of the Fall da çok güzel bir parçadır. Oyunun bitiminde cast bölümünde çalar ve oyunun bitirmenin verdiği epik duygularla karışarak inanılmaz bir tat bırakır insanda.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek
    ya ben ilkini bi bulamadım buldum 98 de çalışıyo uyuz oldum hala arıyorum ilki daha güzel bence

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Hayatımda benim uzerimde fena etkisi olan tek oyun resident evil serisidir 2-ve 3 u bizzat bitirdim.1 i bir kere ps de oynamistim sonraki versiyonlari pc de pek can alıcı deildi sacmalamıslar birisi hatta warsa su resident evil 1 i upload etse super olur hani nostaji yapariz

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klinsmann
    klinsmann's avatar
    Erkek

Ben max payne 1 i oynamıştım hatta bir yerlerde kungfu patch vardı onuda yüklemiştim. Matrixin antreman salonunda kungfu öğreniyordum. adam duvarda felan koşuyor matrixteki gibi havada donuyorlardı birkaç saniyeliğine. Ne uzi kullanırdım yaa. dehşetti. Geçenlerde resident evil 2 yüklemiştim ama bu ne yaa diyerek imha ettim. Ama resident evil 3 oyununu play station olarak emulatorle bilgisayarda açıp ne oynamıştım yaa. nemesisi her geldiğinde dövmüştüm kaçmak yok direk saldır.

o zamanlar ne kadar güzel oyunlar vardı. Paso Warlords BatteCry Oynardım Bir hero vardı elimde ne süperdi. Archmage yapımştım anasını ağlatıyordu. şimdi dördüncüsü çıktı ama üzerine sıçmazsın. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    Bu oyunun bende de çok etkisi vardır. Grafikler, senaryo, resimler, müzikler, sesler her şeyiyle çok güzel, duygusal, derin bi oyun. Oyundan öte. Belki sadece silah ile adam öldürme olarak oynayanlar bunu farketmez ama oyunu roman okur gibi oynarsanız, kendinizi o senaryoya kaptırırsanız -ki muhtemelen- çok güzel bi oyun. Bi de Mona Sax çok güzel bi kadın :P

...
Toplam Hit: 3584 Toplam Mesaj: 23