folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mazda Lantis 1.8

Mazda Lantis 1.8

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

Merhaba Değerli Tarikatım,

Mazda Lantis 1.8 98 Model araç var, daha önce bu araçla deneyim yaşayanınız oldu mu ?

Şuanda 16.000 TL isteniyor açık gri renk, Unomu satıp onu almayı düşünüyorum. Ne dersiniz ?

Nasıl araba alınır mı ? Parça yakıt durumu nedir ? Fiat Uno 70S den bu araca geçmeyi düşünüyorum.

Paylaşmlarınız için teşekkür ederim...

Türk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

modifiye mi yapacaksınız hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı

modifiye mi yapacaksınız hocam

Yok hocam oyle binmelik. 

Türk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

16 000 ? Ne yaptın hocam ! 10 000 tl lik araba yani. Ayrıca zamdı carttı curttu desen en çok hadi 12 000 olsun. Artı tutulan bir araç da değil.

Teknik olarak bilgim yok ama geçen sene 10 000 - 12 000 arasıydı, araştırmıştım.

Şu anki piyasada unona binmeye devam et derim ben ve çekip giderim. Zaten Şafak da 14

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daft Ground
    PLaXToR
    PLaXToR's avatar
    Erkek

Mazdalar güzel, kaliteli malzemeden yapılmış döneminin ilgi odağı olmuş JAPON efsanesi araçlarıdır. Şasi bakımından da sağlamdır. Yedek parçası konusunda sıkıntı yaşamazsın demiyorum ben sanayi sanayi hurda araçların sağlam parçalarından 2şer 3er alıp depoladım hala da keyif aracı olarak 323 Hatchback modelini elimde tutuyorum. 16.000 fiyat ciddi bir fiyat. 12.000-14.000 yine motor durumuna göre onaylanabilir. Öyle FIATlarla, UNOlarla kıyaslanacak bir araç değildir. Bakımı düzgün olmasada yarı yolda bırakmaz. Yeni tip rotary genesis teknolojisini ilk üreten ve uygulayan markadır.

PLaXToR tarafından 13/Eki/15 16:08 tarihinde düzenlenmiştir

If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

16 000 ? Ne yaptın hocam ! 10 000 tl lik araba yani. Ayrıca zamdı carttı curttu desen en çok hadi 12 000 olsun. Artı tutulan bir araç da değil.

Teknik olarak bilgim yok ama geçen sene 10 000 - 12 000 arasıydı, araştırmıştım.

Şu anki piyasada unona binmeye devam et derim ben ve çekip giderim. Zaten Şafak da 14

Sagol hocam hayirli teskereler

Türk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    PLaXToR bunu yazdı

Mazdalar güzel, kaliteli malzemeden yapılmış döneminin ilgi odağı olmuş JAPON efsanesi araçlarıdır. Şasi bakımından da sağlamdır. Yedek parçası konusunda sıkıntı yaşamazsın demiyorum ben sanayi sanayi hurda araçların sağlam parçalarından 2şer 3er alıp depoladım hala da keyif aracı olarak 323 Hatchback modelini elimde tutuyorum. 16.000 fiyat ciddi bir fiyat. 12.000-14.000 yine motor durumuna göre onaylanabilir. Öyle FIATlarla, UNOlarla kıyaslanacak bir araç değildir. Bakımı düzgün olmasada yarı yolda bırakmaz. Yeni tip rotary genesis teknolojisini ilk üreten ve uygulayan markadır.

hocam bilgin var senin. 210,000 de araç 16 istiyo gri renk ufak tefek boya işleri var. karar veremedim :( bilgi için teşekkürler.

Türk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tahriford
    Tahriford's avatar
    Erkek

Alma boşver mürit.... 

Edit büdüt   FORD ....Başkası hikaye.... 

Tahriford tarafından 13/Eki/15 16:17 tarihinde düzenlenmiştir

imza: ben
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

ekmeği yendi onların uno daha sorunsuz emin ol

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

ekmeği yendi onların uno daha sorunsuz emin ol

eyvallah hocam sağol

Türk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Unoyu ne kadara satican hocam benim 97 uno 70sx ie 8750 verdim. Sende ne var? Fiyat ne istiyon :))

Dur be kadınnnn....
Toplam Hit: 3017 Toplam Mesaj: 23
araba araba mazda lantis 1.8 323 323f