folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Mc Donald’S’In Siyonist Ve Eşcinsel İşbirliği

Mc Donald’S’In Siyonist Ve Eşcinsel İşbirliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkroasted
    Darkroasted's avatar
    Erkek
    Siyonizmin baş destekçilerinden birisi olan, sattığı her hamburger Filsitinli çocuklara kurşun olarak dönen Mc Donald’s, şimdi de eşcinsellere verdiği destekle tepkilerin odağı haline geldi. Amerikan Aile Derneği (AFA), Amerikalılar’ı Mc Donald’s’ı boykot etmeye çağırdı. Durumdan vazife çıkaran Türkiye’deki eşcinseller de, AFA’ya ateş püskürüyor.

İsrail’e yaptığı malî desteklerle tanınan ve bu nedenle Müslüman pekçok ülkede boykota uğrayan Mc Donald’s, sapkınlara arka çıkmasının bedelini pahalıya ödeyeceğe benziyor. Mc Donald’s, ilk olarak eşcinsel örgütü National Gay and Lesbian Chamber of Commerce’e (NGLCC) 20 bin dolar bağışta bulunmuştu. Firma, bu bağışın ardından eşcinsel olduğunu açıklayan üst düzey yetkilisi Richard Ellis’e yaptırım uygulamak yerine görevine devam etmesini sağlamıştı. Mc Donald’s ayrıca, ABD Kongresi’nde eşcinseller için lobi faaliyeti yapan NGLCC’e “logo desteği”nde de bulunuyor. Mc Donald’s’a ilk tepki, Amerikan Aile Derneği (AFA) yetkililerinden geldi. AFA, yaptığı duyurularla milyonlarca üyesinden fast-food devi McDonald’s’a karşı boykot çağrısında bulundu. AFA, daha önce de, eşcinsellere yönelik teşvik edici politikaları nedeniyle Ford Motor’a iki yıl boykot uygulayarak, taleplerinin gerçekleşmesini sağlamıştı. AFA’nın Ford Motor boykotu, şirket satışlarının her ay yüzde sekiz düşmesine neden olmuştu.

AFA Başkanı Donald Wildmon, “Bu konu, eşcinsellerin işe alınması veya eşcinsellerin McDonald’s lokantalarında yemeleri ya da eşcinsellere nasıl davranıldığıyla ilgili değildir. Bu mesele, böyle bir şirketin, eşcinsel evlilik dahil, eşcinsel gündemini ilerletmeye çalışan bir kuruluşa destek vermesidir” dedi. AFA, “Kimseye, işe kimi alması veya kime yemek servis edilmemesi gerektiğini söylemiyoruz. Biz, dini özgürlüklerimize baskı yapmaya ve evliliğin kutsallığını baltalamaya çalışan bir kuruluş ile dünyanın en büyük fast-food zincirinin ittifak yapmasına karşı çıkıyoruz” açıklamasını yaptı.

AFA’nın Mc Donald’s’a karşı sergilediği tutum, Türkiye’deki eşcinselleri kızdırdı. Eşcinsellerin sanal alemdeki merkezi olarak faaliyet gösteren Kaos GL’nin web sitesinde, ilgili haber en çok okunan ve yorumlananlar arasında yer aldı. Habere yapılan yorumlarda, sapkınlara sahip çıkan Mc Donald’s’a eşcinsellerin destek vermesi istendi.

(Murat Unay, habervaktim.com)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    mcdonald's ın türkiye de boykot a uğradığını göremedim. türkiye müslüman değil mi? kadıköydekinde oturmaya yer bulamıog xD

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

ben yemiyom öyle mcdonalds dan bişi

amk zaten karın doyurmuyo bi de o kadar para mı vercem 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yemek nasip olmadı hiç :D

ebedi devlet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    kroo bunu yazdı:
    -----------------------------

ben yemiyom öyle mcdonalds dan bişi

amk zaten karın doyurmuyo bi de o kadar para mı vercem

Sen lahmacun ye boşver bunları.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ya paso yalan akm.
    aynı şey coa cola içinde söylendi herifler basın açıklaması yaptı.abicim biraz mantıklı düşünün herif neden ticari kazancından açık açık desteklesin de karını düşürsün?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabasan351
    karabasan351's avatar
    Erkek

SpY-EaFw bunu yazdı:
    mcdonald's ın türkiye de boykot a uğradığını göremedim. türkiye müslüman değil mi? kadıköydekinde oturmaya yer bulamıog xD
    bizim ülkede böyle firmalara daha fazla ilgi oluyor hani moderniz ya yani batılıyız ya o açıdan

kesinlikle ben bu tip firmalara karşıyım bu arada mc donalds yanında icecek ne veriyorlar coca cola bu firma karını nereye gönderiyor  israile

medeniyet dediğin açmaksa bedeni desene hayvan sizden daha medeni M.AKİF ERSOY
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    karabasan351 bunu yazdı:

SpY-EaFw bunu yazdı:
    bizim ülkede böyle firmalara daha fazla ilgi oluyor hani moderniz ya yani batılıyız ya o açıdan

kesinlikle ben bu tip firmalara karşıyım bu arada mc donalds yanında icecek ne veriyorlar coca cola bu firma karını nereye gönderiyor  israile

hala israile diyosun yok hocaM YOK ÖYLE BİŞEY.COCA COLA AÇIKLAMA BİLE YAPTI,yatırımları bile çektiler israilden imaj zedeleniyor diye,çocuk musunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Ramazanda Sultan Ahmet'te tek başıma girip içerdeki arkadaşlar menülerini beklerken iftar için "gideoz önce namaz" diyip 8 kişiyi çıkarmıştım adamlar nerdeyse dalıolardı bana :D Sonuç olarak camiye uzak diye bidaa mcdonaldsa da gitmedik ikbal de yedik :D

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mc donalds amerikaya çalışıyo

ebedi devlet
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CIZIRTI
    CIZIRTI's avatar
    Erkek
    mc donalds ın biçok şubesi var ve orada çalışanlar kimler?biz türkler hep farklı açılardan bakmamak gerek eksilerini artılarını düşünüp öle tartıp değer biçmek gerek.yerli sermayeli firma açılsın iş imkanı sağlansın mc donaldsa şube açtırılmasın o zaman. asıl anlayamadığımda şimdiki hükümetin yabancılara satma ve özelleştirme hallerini savunan kişiler takmış mc daonaldsın yabancı sermayeli olmasına, amerikalıların olmasına falan. çok çelişkili durumlar. şunuda belirteyim ben mc donalds tercih etmem.
Toplam Hit: 5286 Toplam Mesaj: 24