folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder MD313LL/A Macbook Pro Apple Notebook Nasıl?

MD313LL/A Macbook Pro Apple Notebook Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emango
    emango's avatar
    Erkek

Sizce bu cihaz nasıl beyler bu paraya değer mi? İpad 2 ile bunun arasında kaldım. İpod touch 4 var elimde. Bu cihaz iyi derseniz almayı düşünüyorum.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
    İŞLEMCİ : Intel Core i5-2430M 2.4 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.0 GHz.) 3 Mb Cache Bellek İşlemci
    İŞLEMCİ TÜRÜ :Intel Core i5
    RAM: 4 GB DDR3 1333 Mhz. (Max.8 GB) Ram
    SABİT DİSK: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer
    İŞLETİM SİSTEMİ: Mac OS X v10.7 Lion
    EKRAN KARTI: Intel HD 3000 DDR3 384 MB Ekran Kartı
    EKRAN BOYUTU: 13.3" Diagonal LED Ekran ( 1280 X 800)
    EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ: 1280 x 800
    SES ÇIKIŞI :Stereo

BATARYA
    BATARYA SÜRESİ: 7 Saat (Kullanım şartlarına bağlı maksimum süre)

http://www.istanbulbilisim.com.tr/macbook-pro-md313ll-a-apple-dunyasi-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook-taksit-avantajlari,30815.html

www.medyamango.com +dijital hizmetler - Her türlü web sitesi işiniz yapılır, Wordpress ile alakalı işleriniz yapılır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben kullanıyorum laboratuvarda eğer windows adamıysan seni dinden imandan çıkarır bu mac sinir stres sahibi yapabilir ona göre ben alışırım kullanırım diyorsa alet güzel fiyatını da hak ediyor ha ben olsam gider alienware alırdım

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emango
    emango's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------

ben kullanıyorum laboratuvarda eğer windows adamıysan seni dinden imandan çıkarır bu mac sinir stres sahibi yapabilir ona göre ben alışırım kullanırım diyorsa alet güzel fiyatını da hak ediyor ha ben olsam gider alienware alırdım

staj yaparken kullanmıştım o yüzden tecrübem var açıkcası. alienware derken ne demek istedin anlamadım?

www.medyamango.com +dijital hizmetler - Her türlü web sitesi işiniz yapılır, Wordpress ile alakalı işleriniz yapılır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

http://www.alienware.com/Landings/laptops.aspx

burdaki laptopları diyor galiba

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://configure.us.dell.com/dellstore/config.aspx?c=us&l=en&oc=DKDOVZ6m&cs=19&kc=9&X=9&Y=6

Alienware derken Alienware demek istedim :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

tema, tasrım, mantığı iyi süper hatta.Apple'ın ürünlerinide seviyorum.Fakat fark edemediğim bir yerde problem var.

Gnome şu tema ve mantığı kullansa, fedora tadından yenmicek :D ama neyse..

apple iyidir abicim.ipad'in ekranına, air'ın inceliğine, iphone'un yarattığı devrime bakınca anlıyorum.Ekosistem yaratmış adamlar.Üretimden, satışa kadar (apple store) herşey kontrolleri altında.Ürünler birbiriyle ilişkili.

Eğer apple ürünü kullanıyorsan ve beğeniyorsan apple al.FAkat windows, apple yada linux tercihdir.Maalesef benim %100 uyan yok ara sıra hepsinden hepsine atlıyor.Ama apple'ı seviyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emango
    emango's avatar
    Erkek

Ben özellikle Macbook Pro istiyorum başka marka değil. İpod touch 4. nesil var elimde ve mükemmel bir ürün. Bunda olan tüm özellikler ipad 2 de var ipad 2'nin avantajı bence ekran büyüklüğü o kadar. Windows bilgisayar kullanıcısıyım, tasarımcıyım photoshop vb. programlar ile fazlasıyla haşır neşirim. Çift monitör hastasıyım. Laptobum olsun istiyorum ve sadece mac istiyorum mac in hastasıyım. Bu paraya değer mi photoshop vb. programlar ile çalışabilir miyim onu düşünüyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emango
    emango's avatar
    Erkek

musdawdaf bunu yazdı:

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/apple-z0lxq-macbookpro-core-i7-27ghz-4gb-ddr3-133-500gb-maxintel-dvdrw-cam-bt-snowleopar/productdetails.aspx?I_ID=54076

world ya da access kartın varsa buna bak

o ürün stokta yok galiba

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

almayın abi macleri tarz zatın almayın performans kailte satın alın ya

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

emango bunu yazdı:

Ben özellikle Macbook Pro istiyorum başka marka değil. İpod touch 4. nesil var elimde ve mükemmel bir ürün. Bunda olan tüm özellikler ipad 2 de var ipad 2'nin avantajı bence ekran büyüklüğü o kadar. Windows bilgisayar kullanıcısıyım, tasarımcıyım photoshop vb. programlar ile fazlasıyla haşır neşirim. Çift monitör hastasıyım. Laptobum olsun istiyorum ve sadece mac istiyorum mac in hastasıyım. Bu paraya değer mi photoshop vb. programlar ile çalışabilir miyim onu düşünüyorum.

sanal makna ile windows kurup onda çalıştırabilirsin.Photoshop çalışmıyor sanırım.

Fakat gimp var hocam.Yada apple'ın ürünleri var photshop'a benzeyen.

Adobe firması steve jobs'un arkadaşlarıydı.Destke verdi maddi ve fikir konusunda.Büyümesi için.Sonra büyüyünce mac'e yüzdesi az diye kynak ayırmayı red etti adobe.Steve Jobs'ta kendi işlerini geliştirdiler.

İphone'da niye flash yok yada photoshop vs.. nenei bu :)

Toplam Hit: 2643 Toplam Mesaj: 17