folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Mediamarkt Ve Çiçek Sepeti İndirim Kuponu

Mediamarkt Ve Çiçek Sepeti İndirim Kuponu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

çicek sepetiiii isterukk :D

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo

Çiçek sepeti için talibim. -30%-

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

uu herkesin sevgilisi varmış ya la. Kimse kuponu alıp satmayacak tabii :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

up olacak ama bunun için yeni konu açmayayım çiçek sepeti indirim kodu var mıdır?
    Kurumsallara şöyle bir kampanyası da var oradan da yararlanıp vermek isteyen olabilir. :)

Şöyle : http://kurumsal.turktelekom.com.tr/esnaf-profesyonel/faydalar-dunyasi/marka-ortakliklari/ciceksepeti-kampanyasi.aspx

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Ulan konuyu okuyayım dedim millet sevgililer günü yaklaşıyor demiş allah allah diyorum ben eylülde değil miyim acaba diye düşündüm oysa eski konuymuş. :D

İmza...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı

Ulan konuyu okuyayım dedim millet sevgililer günü yaklaşıyor demiş allah allah diyorum ben eylülde değil miyim acaba diye düşündüm oysa eski konuymuş. :D

yeni konu açmayı pek sevmiyorum kanka kusura bakma  neyseki kısa kısa yazmışlar :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çiçek sepeti için pm lütfen 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mt93 bunu yazdı

up olacak ama bunun için yeni konu açmayayım çiçek sepeti indirim kodu var mıdır?
    Kurumsallara şöyle bir kampanyası da var oradan da yararlanıp vermek isteyen olabilir. :)

Şöyle : http://kurumsal.turktelekom.com.tr/esnaf-profesyonel/faydalar-dunyasi/marka-ortakliklari/ciceksepeti-kampanyasi.aspx

Ulan sövdüreceksiniz şimdi hee ölü konuları hortlatarak elinize ne geçiyor aç ayrı kadar konu bizde seviyoruz burada

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 1627 Toplam Mesaj: 19
indirim kupon