Meizu Mx4 Mu Lg G2 Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Meizu gelmis amma stokda yok incelemeleri izledim gayet guzel degisik bi telefon hele isletim sistemi cok farkli hayram kaldim birde turkiye icin 400 kisilik yazilim ekibi kurmuslar sadece turkiye icin calisan neyse telefon gayet guzel ama lg g2 ile kapisirmi alinacaksa hangisi alinir telefonu nerden albiliriz 

Tengri Türkü korusun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Meizu al bence 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

valla hocam diğer teli bilmem ama g2 lg garantili al pişman olmazsın. teknik servisi çok çok iyi.

surası söle oluyo diyosun , kontrol bile etmeden parça değişimi yapıyolar

saat-zippo
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı

valla hocam diğer teli bilmem ama g2 lg garantili al pişman olmazsın. teknik servisi çok çok iyi.

Meizu kendi servisini kuruyomus hocam hem parcalari uzun sorun cikmaz meizuda garantili sonucta simdi telden giriyom hani su teknoloji manyagimi ne var inceledikten sonra teli atan onun incelemesi var izle bi isletim sistemi cok farkli 

Tengri Türkü korusun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    piradomim bunu yazdı

Meizu kendi servisini kuruyomus hocam hem parcalari uzun sorun cikmaz meizuda garantili sonucta simdi telden giriyom hani su teknoloji manyagimi ne var inceledikten sonra teli atan onun incelemesi var izle bi isletim sistemi cok farkli 

İşletim sistemi değil romu farklı. 

"Sizin şer bildiklerinizde hayır, hayır bildiklerinizde şer vardır, siz bilemezsiniz, ALLAH bilir." (Bakara, 216)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Mert_648 bunu yazdı
    piradomim bunu yazdı

İşletim sistemi değil romu farklı. 

Stabil biseye benziyor ne dersin hocam alinir mi bu telefon yani g2 ye tercih edilir mi 

Tengri Türkü korusun
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ben şimdilik G2 derdim. Telefonun kullanıcısı şuan pek yok. Kronik sorunları vs kullananlardan belli olur. G2 piyasada kendini oturtmuş bir telefon. O kadar paran varsa G3 (32 GB al 16 alma) ve Z2 bak derim.

"Sizin şer bildiklerinizde hayır, hayır bildiklerinizde şer vardır, siz bilemezsiniz, ALLAH bilir." (Bakara, 216)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

DH de kullanıcıları var baya. oraya bi bak istersen. son beta rom ile batarya ömrü baya bi uzamış.

bugrahan45 tarafından 04/Şub/15 16:50 tarihinde düzenlenmiştir

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

DH de kullanıcıları var baya. oraya bi bak istersen. son beta rom ile batarya ömrü baya bi uzamış.

Link atabilcen mi hocam

Tengri Türkü korusun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

g3 vs mx4 desen neyse belki kıyaslanabilir de g2 ne hocam? havada karada uzayda meizu tabiki. alet cok fena geliyor hacılar tasarım ve kullanışlılık da on numara hele o tus yokmu. ayfonun yllardır yapamadığını yapmış adamlar orta tusla. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 1434 Toplam Mesaj: 17